Aklım karmakarışık. Ne yapacağımı bilemiyorum

Tekrar ve tekrar sormanız çok rahatsız edici. Kaldı ki adam defalarca özür dilemiş ve rahat bir şekilde açıklamış.

Hiç turistik bir yerde bizzat garson olmadım valla ama gördüm. Garsonlar ve devamlı müşteriler genelde iletişim halinde olurlar. Hele ki yabancı müşterilerle öyle iletişimler gördüm ki, sanırsın yıllardır kankalar. Bu da işin bir parçası aslında.

Belki kadın eşinizi beğenmiş de olabilir o dönem, ülkesine davet etmesinden o vibeı aldım biraz. Ama eşiniz yüz vermemiş gibi bence.

Eşime güvenmeyi seçerdim ben. Çünkü gözünüze baka baka, rahatça anlatmış. Yalan olsa duramazdı öyle lskxlslx

Peki tekrar güvenir miydiniz?
Ben guvenirdim. Cunku esim de bana guvendi. Ben de bir keresinde gece kulubunde bir cocukla dans etmistim. Hatta sonunda elimi de tutmustu. Evli oldugumu bilmiyordu. Geldim esime anlattim. Tabi garipsedi, ama aklina takmadi. Simdilerde arasira takilir saka olsun diye o kadar

Ya evet eşim de anlatırdı işte yabancılarla sohbet ettiğini.. hatta sevgili bir çift vardı onlarla baya arkadaş olmuştu sosyal medyadan eklemişlerdi birbirlerini. Biz evlenince tebrik mesajı falan yazmışlardı hatırlıyorum. Böyle oradan arkadaş edindiği olmuştu eşimin ama direkt kızın numarasını istemiş olması beni aşırı rahatsız etti. Demek ki flörtleşmişler diye düşündüm. Güvenimi kırdı bu durum ve ne yapacağımı bilemiyorum gerçekten. Çok üzgünüm

Ben yapım gereği biraz kuruntulu biriyim. İnşallah kafamdan bu olayı atmayı başarabilirim. Çok teşekkür ederim yorum yaptığınız için

Evet tatil yörelerinde böyle şeyler olur ama ben güveniyordum. Hala da çok şaşkınım. Geçmiş geçmiştir evet ama o zamanlar sevgiliydik. Aldatma değil mi bu?
Aldatma tabi ki.. Geceyi birlikte geçirdiklerinden eminim. Tatil beldesinde yaşadım uzun yıllar.

Yok artık ya

Geceyi birlikte geçirdiklerini sanmıyorum. O konuda gerçekten güveniyorum eşime. Ama bu numara alma olayı canımı çok sıktı sadece.
Valla siz bilirsiniz tabi, bu kadar detay anlatması kendini durduk yere aklamaya çalışması şüphe uyandırdı bende. Neden tlf numarasını alsın ki? Belki aldatacak biri değildir ama eşiniz evlenmeden önce altın vuruş yapmış bana kalırsa.

Eşinizin mizacını bilemediğim için bu kadarlık açıklama ile flört mü değil mi yorum yapamıyorum. Ama benim sevgilimle aramda böyle bir şey geçse flört olmayacağını düşünürdüm. İnsanlar, karşı cinsler hayatlarında biri olsa da muhabbetleri sarar, tanışıp konuşurlar. Gecelerce yazışmışlar mı, ne konuşmuşlar bunlar önemli.
Flört vardı ya da yoktu bunu asla bilemeyecekken kendi kendinizi huzursuz etmişsiniz. Herhalde evet aldattım cevabını alana kadar rahat edemeyecek gibisiniz.

Boşanma fikrime sanırm bu cevabı verdiniz. Evet aklımdan geçmiyor değil çünkü ben hayatında olmasam bana ne. Ama o zamanlar sevgiliydik ve kızla flörtleşmişler belli ki
Sorarken kendi fikriniz için destek istiyorsunuz. Bu cevabı ben veremem, sizin kararınızı etkileyemem. Sürekli düşünüp kuruntulara kapılmayın, sakinleşin, kafanızı boşaltın. Öfke ile kalkan zarar ile oturur. İnsanın kendisine yaptığını kimse yapmaz. Kararınız ne olursa olsun sizin verdiğiniz karar en doğrusudur. Sadece sakinleşip sağlıklı karar alın lütfen.

ya eşim çok konuşkan ve sosyal biridir. Bu üniversitede de böyleydi. Çalıştığı esnada da anlatırdı işte yabancılarla sohbet ettiğini.. hatta sevgili bir çift vardı onlarla baya arkadaş olmuştu sosyal medyadan eklemişlerdi birbirlerini. Biz evlenince tebrik mesajı falan yazmışlardı hatırlıyorum. Böyle oradan arkadaş edindiği olmuştu eşimin ama direkt kızın numarasını istemiş olması beni aşırı rahatsız etti. Açıkçası cinsellik olduğunu sanmıyorum o konuda güveniyorum fakat o kızla flört etmiş gibi geldi ve bu canımı aşırı sıktı. Çok üzgünüm ve şaşkınım hala

Teşekkür ederim. Evet sürekli aklımda ve kuruntuya kapılıyorum. İnşallah sakinleşir ve bir karara varabilirim

numarayı almış da konuşmuş mu peki? mesajlaşmış mı? bu kısımlar eksik?
Bunun doğrusunu söylerler mi hiç sizce? Bir konu daha var 22 yıllık evli. Kocası çiçekler falan gönderiyor kadına, kafe restoranda yemekler İçmeler tiyatrolar ama konu sahibi güveniyorum dertleşiyorlar diyor hala

mesajlaşma olsa eşim söylerdi diye düşünüyorum. Çünkü kızdan numarasını kendisinin istediğini söyledi. Yani kız istedi de diyebilirdi, açıklamaları bana dürüstçe geldi fakat benim takıldığım kısım kızdan numara istemiş olması.

Hanımefendi siz boşanmak mı istiyorsunuz? Yaptığınız yorumlar bana bunu hissettirdi.
Evet aklımdan geçiyor ne yalan söyleyeyim güvenim kırıldı. Ben hayatında varken ne demek başkasından numara istemek. Aklıma gelip gelip duruyor. Siz olsanız ne yapardınız böyle bir durumda? Sadece fikrinizi merak ediyorum

Bi gün Iranlı bir adama karakolda çeviri yaptım çıkışta numarasını verip irana davet etti, hala durur numarasi. Esimin haberi var mı bilmiyorum bile. Telefon rehberimde kim var bilmez, onunkinde kim var ne amaçla kaydetmiş bakmam bile.
Bence, adam güven zedeleyecek başka bir amaçla kaydetmiş olsa başka hikaye uydururdu. O sıra nezaketen kaydetmiş sonra da silmiş gibi geldi bana. Israrla güvendiginizi söylemişsiniz, gece takilmamistir falan demişsiniz. E sorun ne? Guvenmeseniz ne yapardınız acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…