Aklım karmakarışık. Ne yapacağımı bilemiyorum

Bence eğer hoşunuza gitmeyen bir durum yaşansaydı eşinize sorduğunuzda bu kadar rahat olamazdı.
Eşinize zaten güvendiğinizi söylüyorsunuz.
Bence sorun edilecek hatta boşanmayı düşündürücek hiç bir sorun yok.
Olurda hoşunuza gitmeyen güven kırıcı başka bir durum yaşarsanız o zaman haklısınız.
Bu konuyu kapatıp unutabilirsiniz.

Şimdi bunun 2 ucu keskin bıçak. Güvenim kırıldıktan sonra ben normale dönemeyen biriyim. Ama siz eşinizi daha iyi tanırsınız. Her şeyi ölçün tartın öyle karar verin.

Öyle birşey söylese evliliği sakata binmez mi neden söylesin? Madem birşey yok neden sildi? Numarasını kendi aldığını söylemesi de masumluk katma amacı görüyorum ben. Sizi böyle düşünmeye itiyor. Erkekler bizden farklı. Yabancı kadın ve evli çiftler de bizlerden çok çok farklı. Eşleri değiştirme bile normal onlarda. Sonra da yine görüşmeye ev davetine devam ediyorlar. Çok eski tarih değilse hat geçmişine bakabilirsiniz. Ya da numaraya direk sorun çok rahatsız olduysanız. Boşanmayacaksanız kurcalamayın bence. Ben eşime güveniyorum cümlesi hepimiz için çok tehlikeli bir durum ama bunu unutmayın.

Evet gece takılmamıştır diye düşünüyorum, benim sinirimi bozan kızdan numara almış olması, ve belki de o ara flörtleştiler. Hayatında ben vardım. Numara almasına takıldım sadece. İlerisinin olmadığını düşünüyorum ama numara almış olmasını sindiremedim

Öyle mi dersiniz? Bir yandan onu seviyorum açıklamasını yaptı diyorum. Cinsellik anlamında bir şey olduğunu sanmıyorum benim canımı sıkan sadece kızdan numarasını istemiş olması. Buna takıldım. Çok hayal kırıklığına uğradım gerçekten. Bir yandan da boşanma fikri aklıma gelip duruyor. Sonra ya abartıyorsam diyorum. Bilemiyorum aklım karıştı o yüzden fikir almak için konu açmak istedim, sağlıklı düşünemiyorum sanırım. Siz olsaydınız ne yapardınız?

Aynen bu kadar güveniyorum diyip sorun yapması beni de işkillendirdi

Bunu ogrenene kadar, biz kizdan numarasini istedi flort etti dusuncesini de asla akliniza getirmezdiniz ama. Tam olarak ne yasandi bilemeyiz, ben olsam ne yaparim duye dusunuyorum, sadece gecmisteki bu olaydan dolayi bosanmam evet ama guvenim cok sarisilirdi. Kimseye yuzde yuz guveniyorum denemeliyiz.

Evliliğiniz iyi gidiyor madem neden eşinizin telefonunu karıştırmaya gerek duydunuz? Kişiler gözüküyor mu diye bakmak 3 saniyelik iş siz resmen tek tek incelemişsiniz. Sorun çıkartmak için uğraşmışsınız sanki. Bu sebepten boşanmayı düşünüyorsanız evliliğinizin temelinde sorun var bence

Defalarca sormuşsunuz bir çelişki yok
Numarayı kimin kimden istediği ile ilgili net bilgi de yok ama buna takılmışsınız
Bazen olmadık numaralar insanın listesine ekleniyor bir şekilde her birinin altında flört / ilişki vs.. aramak anlamsız
Lakin bu kadar kolay boşamayı düşünebileceğiniz ve güvenmediğiniz bir adamla evli kalmayın bu çok yorucu. Eşinizin yerinde ben olsam eşim bana bunu açık açık üstüne basa basa sorsa anlatmama rağmen bunca yıllık evliliğim biter, hakaret sayarım çünkü, ağır hakaret ve dünyayı burnundan getiririm bana inanmayan eşimin. Evlilik, boşanmak, güvenmemek fazla basite indirgeniyor gibi geliyor bana. Hayat kurduğunuz, aynı yastığa başkoyduğunuz adama bu kadar güvensizseniz durmayın aynı çatı altında

Ben olsam yorumumda yazdığım gibi daha önce güvenimi kırıcak hiç bir durum olmamışsa dediklerine inanıp unuturum.Başka bir olay olursa güven kırıcı ona göre tekrar karar veririm ama şu olayda bir sorun yok bence.

Bilmiyorum belkide anlık sinirli ruh haliyle sağlıklı düşünemiyorum. Ama gerçekten şok oldum böyle bir şeyi hiç beklemezdim gerçekten. Bir yanım onu seviyor saçmalama böyle bir sebepten boşanma olmaz diyor ama bir yanım da çok kızgın ve kırgın. Siz olsanız böyle bir durumda nasıl hareket ederdiniz?

Normalde güveniyordum dediğim gibi tatil beldesinde çalışıyordu ama hiç aklım kalmazdı hatta çok destekledim çalışıp para biriktirsin diye. O yüzden bu olay beni çok şaşırttı. Yani tamam arkadaş olabilirsin sohbet edebilirsin ama ne diye numarasını alırsın ki? Gerek yoktu bence hayatında biri varken

Tamam çok teşekkür ederim, bu olay dışında güvenimi kıracak bir hareketine rastlamadım. Kendime biraz zaman tanıyayım. İnşallah olayı unutmayı başarabilirim

evet bir iliskisi varken baska kizdan tel nr almak konusmaya calismak hata ama sonrasindan seni hatirlamis o kizi silmis ve seni secmis gecmisteki hatasini kurcalamayin tatsizlik yasarsiniz ancak vs kesinlikle ayrilacak bir hata degil

Eşimin rehberine bakmam hiç, işi dolayısıyla bir sürü kişi ekli hepsine hakim olmam mümkün değil öyle bir isteğim de yok zaten. Siz sanki yatakta basmış gibi davranıyorsunuz. Düşünüyorum garsonluk yaparken birinin numarasını alsa sonra gelip bu şekilde açıklasama yapsa umrumda olmazdı. Abartmışsınız bence. Olan olmuş artık önünüze bakın yok ben yapmama diyorsanız da evet boşanın çünkü evliliğinizi hem eşinize hem kendinize zehir edecek potansiyeliniz var.

evet bir iliskisi varken baska kizdan tel nr almak konusmaya calismak hata ama sonrasindan seni hatirlamis o kizi silmis ve seni secmis gecmisteki hatasini kurcalamayin tatsizlik yasarsiniz ancak vs kesinlikle ayrilacak bir hata degil
Öyle mi dersiniz? Kafam o kadar allak bullak oldu ki, anlatamam. Bir yanım boşanmak istiyor diğer yanım onu çok seviyor. Ama güvenimin kırıldığı da bir gerçek. Keşke böyle olmasaydı. Bende bir yandan anlık bir hata ile numarasını aldı sonrasında da pişman oldu diye düşünüyorum. Siz olsanız ne yapardınız böyle bir durumda? Tekrar güvenir miydiniz?

Şu an sağlıklı düşünemediğimi fark ettiğim için konu açtım buraya, bir dış göze ihtiyacım var diye. Bir yanım evet boşanmayı düşünüyor ama bir yanım da onu çok seviyor. Keşke böyle olmasaydı. Bir yandan da belki anlık bir hata yaptı numara istedi sonrasında pişman olup kıza benden bahsetti belkide diyorum. Gerçekten allak bullak oldu kafam. İnşallah toparlayabilirim. Teşekkür ederim görüşleriniz için, sağ olun

Ben şunu anlamadım.

Adam seninle beraberken kadının telefon numarasını almış.

Diyelim ki kadınla görüştü,flört etti, sevişti vs.

Doğruyu söyler mi? Neden bu kadar ısrar ettin ki?

güvenirim tabiki olur bir anlik bir nefsine hakim olamadindan ibaret zaten öteyede gitmemis tatli canini yuvanizin huzurunu bozmaya degmez hem kusursuz erkekmi var varsada nadir hem senin ne kadar üzüldügünü görmüs her serrde bi hayir vardir demisler büyüklerimiz dolayisiyla bir musibet bin nasihatdan daha iyidir yani yapacagi varsada yapmaz diye düsünüyorum

Sizle sevgili iken başka bir kadının numarasını alması hiç hoş değil. İlla cinsellik yaşanması gerekmiyor güveninizin sarsılması için .. aynı durumda olsam sanırım benim de çok sarsılırdı güvenim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…