Aklım karışık

Çocuk görüşmek istiyor yahu sen biraz soğuk mu duruyorsun ona karşı...
Ya ben normal de donuk bir tipim ama dış görünüşten ama hani konuşkanım falan da ama bu son görüştüğümüz de daha bir enerji dolu mutluydum o buna daha çok sevinmişti ayrılırken O kelimeyi söyledi

Eğer cinsellik varsa bir dahaki sefere kendine iyi bak, daha iyi performans sergile anlamında mı dedi
Cinsleiğimiz var ama çok aktif olmuyorum o konıda ama beraberken söylüyor mutluyum falan diye sadece son görüşmemiz de çok iyi motivasyon ile gitmiştim mutluydu o da ama o kelimeyi kullanması aklıma çok olumsuz şeyleri getirdi Yâ bilmiyorum artık

Cinsleiğimiz var ama çok aktif olmuyorum o konıda ama beraberken söylüyor mutluyum falan diye sadece son görüşmemiz de çok iyi motivasyon ile gitmiştim mutluydu o da ama o kelimeyi kullanması aklıma çok olumsuz şeyleri getirdi Yâ bilmiyorum artık
Nereye çeksen gidiyor bu laf ya hu. Günün durumuna göre değerlendirmek lazım. Keşke sorsaydın. Bu anlamda demiştir denilecek bir cümle değil. Ama sonradan aramamasıda garip. Eğer gerçekten hoşnut olsaydı sen aramasanda arardı

Nereye çeksen gidiyor bu laf ya hu. Günün durumuna göre değerlendirmek lazım. Keşke sorsaydın. Bu anlamda demiştir denilecek bir cümle değil. Ama sonradan aramamasıda garip. Eğer gerçekten hoşnut olsaydı sen aramasanda arardı
Soramadım sustum öyle ama normal de oturmasını konuşmasını hep güzel yapan bir kişi yani ilk defa böyle bir kelime kulndı ama bana göre saçma kaldı bende bir şey demedim yazmadım yazmadığım için o da yazmadı arayabilirdi doğru da bu kadar kişi hem olumlu hem olumsuz. Şeyler yazdı bu konuyla ben takıntılı biriyim bir silsem umarımda olmaz herşeyi akışına bırakıyorum 🥲

Bu ilişki değil ki ya ben inan ben dayımın oğlunu ayda 2 den fazla görüyorum. Bi de bunun üstüne kendini eskitme demesi bilemiyorum umarım dili sürçmüştür özletme demek istemiştir 🙄

Ben de fesatım sanırım, cinsellik yaşadığınız için sanki sizi basit görmüş gibi geldi. Terbiyesiz ahlaksız tam bi hırbo, bi daha görüşmeyin bence

Aralarındaki ilişkiyi bilmiyorum ama cinsellik varsa başkasıyla olma gibi 🤨
Doğrusu bu zaten.taa lisedeyken bir kız arkadaşıma soylenmisti erkek arkadaşı tarafından.pislik herif beş kızı idare eden herifti kendisi bide güzeller güzeli kizi rezil etmişti tüm okula adını çıkararak.oyle öğrenmiştik.ne bilim ya bende şimdi herkes farklı söyleyince bak sasirdim

Ne kadar az görüşürsek o kadar iyi demiş işte, bunda anlamayacak ne var?

Oyalanmayın bence böylesine ayda 2 bile göstermem kendimi, başka denizlere yelken açın.

Kızlar merhaba şimdi benim bir ilişkim var ama çok karışık bir ilişki biz sadece ayda 1 veya 2 kere görüşüyoruz bu can sıkıcı olmaya başladı benim için neyse şunu söylemek istiyorum asıl sıkıntım şu kelime son görüştüğümüz de yani 5 gün önce beraberdik ve sadece 2 saat birlikte vakit geçirdik giderken bana kendini eskitme dedi bu ne anlama geliyor benden sıkılıyor mu yoksa sıkmamı istemiyor mu bu kelimeyi anlayamadım zatenayda bir kere buluşuyoruz o benden sıkılmasın diye napayım çok saçma sıkıcı durum?
Bu kadar mı fark eder gençleştim resmen deseydin

Doğrusu bu zaten.taa lisedeyken bir kız arkadaşıma soylenmisti erkek arkadaşı tarafından.pislik herif beş kızı idare eden herifti kendisi bide güzeller güzeli kizi rezil etmişti tüm okula adını çıkararak.oyle öğrenmiştik.ne bilim ya bende şimdi herkes farklı söyleyince bak sasirdim
Benim yazdıklarımdan herkesin bakış açıcı değişiyor olumlu olumsuz sonuçlar doğurabiliyor

X