Aklım karışık

Hakkaten o nedemek öyle ? Az görüşen biri için saçma ve hadsiz bir cümle...
Hiç benden sıkılmasın ne yapabilirim diye düşünme şutla gitsin eskisi gitsin yenisi gelsin de...
Ama şey biz 9 aydır beraberiz gerçi doğru o an kaldım sustum tamam diyip eve geldim ve saatlerce düşündüm hala da düşünüyorum yenisini ararız😂

Ama şey biz 9 aydır beraberiz gerçi doğru o an kaldım sustum tamam diyip eve geldim ve saatlerce düşündüm hala da düşünüyorum yenisini ararız😂
Nasıl dokuz aydır berabersiniz? Sokakta birbirinize rast gelincemi buluşuyosun ayda bir bu nasıl ilişki ilişki mi ki bu?

Sorun bu cümle değil ki rayına oturmamış bir ilişki,ortada ilişki de yok bence ayda 1 görüşüyorsunuz .Yedek kulübesinde ki 3838383 partneri olabilirsiniz. Öylesine takılıyor ve yolunda gibi...

Eğer daha sık görüşelim manasına getirdiyse başka cümle bulamamış mı😬 Hadi onu geçtim görüşelim dedide sizmi bahaneler ettiniz???
Artistlik yapıyor...
Kendini ağırdan alan erkek modeli bide böyle saçma cümleler konuşuyorsa düşün dur😵‍💫
Görüşmeden yoruyor...

Edebiyat parçalamış 😂 diyemediniz mi ben eşya mıyım da eskiyeyim diye? Bulunmaz hint kumaşı mı bu adam?
Edebiyat parçalamış 😂 diyemediniz mi ben eşya mıyım da eskiyeyim diye? Bulunmaz hint kumaşı mı bu adam?

Bir daha buluşmak isterse yok canım almym seninle eskidiğimi hissediyorum ben yenilikler peşindeyim dersin
Bu kelimesi beni çok şeylere sürükledi ama hep olumsuz anlamda düşündüm şimdi burada sizlerle paylaşmak beni rahatlattı zaten saçma bir ilişki içerisindeyim . O olsa da olmasada çok koymayacak bunu anladım

Bu kelimesi beni çok şeylere sürükledi ama hep olumsuz anlamda düşündüm şimdi burada sizlerle paylaşmak beni rahatlattı zaten saçma bir ilişki içerisindeyim . O olsa da olmasada çok koymayacak bunu anladım
İlişki içinde bile değilsiniz aslında... Cinsellik varsa muhtemelen fb olmuşsunuz haberiniz yok. Cinsellik yoksa da stepnesiniz, kenarda tutuyor.

Eğer daha sık görüşelim manasına getirdiyse başka cümle bulamamış mı😬 Hadi onu geçtim görüşelim dedide sizmi bahaneler ettiniz???
Artistlik yapıyor...
Kendini ağırdan alan erkek modeli bide böyle saçma cümleler konuşuyorsa düşün dur😵‍💫
Görüşmeden yoruyor...
Bizim buluşmamız onun iş yoğunluğu boşluk buldukça işte sürmeli il dışında oluyor e geldiğinde benimle görüşmek istiyor bende hayır demiyorum yani en fazla 1 yada 2 kere görüşmek istediğinde görüşmemişimdir kendini ağırdan aldığını düşünmüyorum çok rahat biri bana göre ama saçma sapan hareketleri yada konuşmalarına hiç şahitlik etmedim bu kelimesi de kafamı kurcaladı

Bizim buluşmamız onun iş yoğunluğu boşluk buldukça işte sürmeli il dışında oluyor e geldiğinde benimle görüşmek istiyor bende hayır demiyorum yani en fazla 1 yada 2 kere görüşmek istediğinde görüşmemişimdir kendini ağırdan aldığını düşünmüyorum çok rahat biri bana göre ama saçma sapan hareketleri yada konuşmalarına hiç şahitlik etmedim bu kelimesi de kafamı kurcaladı
Cümlenin manası anlaşıldı görüşmek istiyor hemen tersolandık🤓

Bence saçma olan benden sıkılmasın ne yapayım demeniz
Bunaltıcı hareket mi yapıyorsunuz?
Tabir bir kere çok itici “kendini eskitme”
Tabiri ıyyk

Ha ciddi düşünüyorsanız ayrılın
Evlilik falan olmaz zira aynı evde olacağınız için….
Bir halt bizden olacağını düşünmediğimi anladım 🤤

X