Elektronik Ev Aletleri Akıllı robot süpürge

Benimde en büyük endişem servis olayında sorun yaşamak teşekkür ederim

Bende gereksiz diyodum ama aldıktan sonra büyük kolaylık olduğunu gördüm paspaslı olanlar gereksiz deme tertemiz oluyo her yer ben hem çalışıp hem evdeki temizliğe yetişicem derken mahvoluyodum hayat kolaylaştırıyo resmen bende roidmi eve plus var alıcaksan bu markaya bak mutlaka çekim gücü haritalama sistemi paspas özelliği vs çok güzel

Yaklaşık 4 ay önce aldım. Roborock 5 max ta karar kıldık o zamanlar. Memnunum.gercekten hayatımı kolaylaştırıyor.

Ablam xioami vocuum mop pro kıllanıyor yaklaşık 4 aydır memnundu.
bu aralar vocuum mop pro 2 çıktı bende onu almayı düşünüyorum

Ablam xioami vocuum mop pro kıllanıyor yaklaşık 4 aydır memnundu.
bu aralar vocuum mop pro 2 çıktı bende onu almayı düşünüyorum
Ben pro 2 aldım. Çok güzel süpürüyor ancak bir türlü haritalama yapamadı. Şarjı azalınca yerine dönmüyor. Nerde hata yapıyorum anlamadım. 1 ay oldu alalı ama kullanamıyorum

Ben pro 2 aldım. Çok güzel süpürüyor ancak bir türlü haritalama yapamadı. Şarjı azalınca yerine dönmüyor. Nerde hata yapıyorum anlamadım. 1 ay oldu alalı ama kullanamıyorum
İnternette videolar oluyor birde ordan izleyip yapmayı deneyin. Özellikle mop pro ikinin haritalamdırması daha gelişmiş sorun yaşamamanız lazım.

İnternette videolar oluyor birde ordan izleyip yapmayı deneyin. Özellikle mop pro ikinin haritalamdırması daha gelişmiş sorun yaşamamanız lazım.
İzledim ama olmadı yine. Robot gerçekten çok güzel ama bir türlü haritalama yapamadı. Şarj yerini ters görüyor. Köşeleri süpür diye bir seçenekten bahsediyor videolarda ama o seçenek bizim menü de yok

Ben henüz almadım ama bi kaç haftaya almış olacağım eğer bahsettiğiniz duruma vakıf olursam buradan tekrar yazarım size. Mi store dan genel bilgileri öğrenebilirsiniz tahminimce bi iletişime geçin isterseniz.

Siz robot süpürgeyi internetten mi aldınız yoksa mi store mağazalarından mı?

Çevremdeki herkes kullanıyor ve memnun bende memnunum tavsiye ederim

Canım kablolu süpürgen çok eskimediyse ve emiş gücünden falan memnunsan bence kesinlikle robot süpürge almalısın homendinkine gayet iyi fiyat/performans olarak
emiş gücü iyi eski makine ama hala sağlam.
açıkcası en çok yoran ev işi süpürge açmak ve cam silmek
aklıma yattı zaten çok araştırdım.
teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…