Akıl verin lütfen gece gece kafam çok bozuk :/

Gizem1905

Prem :)
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2013
116
1
Arkadaşlar merhaba ben Gizem size en baştan özetle hikayemi anlatayım...
Ben biriyle sevgili oldum en yakın arkadaşımın kuzeni oluyo ama hiç birbirimizi görmedik görmediğimiz halde sevgili olduk ben onun konuşmasından hoşlanmıştım.Bu Batman'a gitmek zorundaydı ailesi lunapark işi yapıyor babasına yardım etmek için gitti bizim hiç görüşme imkanımız olmadı yani o batmandayken biz sevgili olduk.Aradan 1 bucuk ay geçti benim en yakın arkadaşımda Batmana gitti oda ailesine yardıma bana hep diyordu ki "Gizem ona güvenme ben güvenmiyorum" diyordu,ilk başlarda çok güzeldi sonra bu soğuk davranmaya basladı bana,en sonunda bir kızla konuşurken arkadaşım görmüş ve bana söyledi bende sıçtım ağzına ne adamlığı kaldı ne haysiyeti.

Aradan yaklaşık 2 buçuk 3 ay geçti buraya geldi ama çok asosyal biri olduğu için evden dışarı çıkmıyordu bir gün ben arkadaşıma dedim bir şekilde göreyim onu en azından 1 kere diye ayarladık biz arkadaşım ona söyledi "Gizem yanımda olacak gel beni al gizemin haberi yok "diye.Geldi tabi bu hemen oda beni görmek istiyormuş meğerse.Arabayla geldi ben selam verdim o hiç tınlamaz davrandı benim bütün çabalarım boşa gitmişti çok zayıflamıştım sırf onun karşısına güzel çıkayım diye çok hırs yapmıştım çok acı çektim her gece ağlayarak dua ettim hep daha başka bir şey bekliyordum :/ ama onun verdiği tepki hayal kırıklığına uğrattı beni sonra ben telimi kapatmak zorunda kaldım bir başka arkadaşımdan mesaj attım en yakın arkadaşıma iyi veya kötü her şeye hazırladım kendimi ne dedi söyle dedim bence sen telefonuna bak dedi hemen açtım telimi 6 tane mesaj. Kuzenine de sürekli bizi sen ayırdın sen barıştır nolur falan diyormuş.Ben 1 gün zar zor buluştum bununla yalvardı yakardı baya dil döktü hattını değiştirttim yemin etti ailesinin üstüne bir daha öyle bir şey olmayacak diye her şey temizlendikten sonra ben kabul ettim ve biz tekrar sevgili olduk.

Ailesiyle tanıştım ki bu zamana kadar hiç kimseyi ailesiyle tanıştırmamıştı, kardeşi de çok yakın arkadaşım ordan biliyorum. Geleceğinde tüm planlarında ben varım. Sırf beni alabilmek için ailem versin diye üniversiteye gitcek böyle bir planı yoktu parkta çalışmayı düşünüyordu.arkadaşlarım çok üstüme geldiler "ayrıl bu seni yine aldatcak" bilmem ne diye ama o hiç pes etmedi "görecek hepsi sen bana güven yeter evlendiğimizde suratımıza nasıl bakcaklar görceksin" diyordu.Ben aylarca hep beni aldatmış olmasını yüzüne vurdum hep her kavgada ayrılalım dedim 5-6 ay sonra patladı ben seni sevmesem bunca şeyi yapmazdım falan dedi. benimle birlikte olabilmek için dershaneye yazıldı benim sınıfıma geldi falan. Şimdi 10. ayımızın içindeyiz ve görüşemiyoruz ramazan dolayısıyla bir kaç aydır sürekli kavga ediyoruz.Bir gün çok büyük kavga ettik ben delirdim iyice " istemiyorum artık seni yeter bıktım her gün kavga etmekten mutlu değiliz ikimizde" falan diye baya saydım sustu dinledi. "Bitti mi?" dedi "Evet" dedim." Şimdi bende sıra sen dinliceksin beni" dedi , "senin yerinde başkası olsa benim kahrımı çekebilir mi?" diye sordu "Asla" dedim."Peki benim yerimde bir başkası olsa senin kaprislerini çekebilir mi?" dedi "Bilmiyorum" dedim."Çekemez gizem biz ikimiz birbirimizi tamamlıyoruz işte sende görüyorsun daha ne istemiyorum diyorsun başkalarıyla yapamayız,zorlama." falan dedi hak da vermedim değil.

Ben büyütüyorum bazen ama üstüme düşüp ilgilensin istiyorum hata yapıyorum belkide bana ilgisi yetmiyor şuan.ben çok kaprisli tripli biriyim aslında böyle değildim sonradan böyle oldum oda diyor " sen böyle değildin" diye ama engelleyemiyorum kendimi.hep diyorcki "Sen kendi kendini üzüyorsun kafanda paranoyak paranoyak kuruyorsun her şeyi sanki olmuş gibi bana sert soğuk davranıyorsun" diyor Ayrılmak istemiyorum ama bu durum beni çok huzursuz ediyor sanki dediklerimi takmıyor gibi geliyor pek fazla mesajlaşmıyoruz. Bugünde kavga ettik en son ben: "Bundan sonra dayancam seninle konuşmamaya benim zorumla benimle konuşmana gerek yok ne istiyosan onu yap." dedim 3 tane msj attı cevap vermedim "mesaj atıcan mı !" yazdı yine cevap vermedim "tamam sen bilirsin" dedi. 5 dk sonra "görmedim tm" dedim cevap vermedi yine mi konuşmucaz off çok doluyum ağlayamıyorum çok kötüyüm ya korkuyorum nereye gitcek bu böyle nasıl olcak nasıl davranmam gerekiyo mutlu olabilmemiz için yardım edin lütfen...

Son düzenleme:
Lütfen imla kurallarına uygun yazınız, satırbaşı, paragraf hiçbir şey yok, dolayısıyle konu net bir şekilde anlaşılamıyor...

keşke ilk olarak tanımayı deneseydin. ne biliyim birini görmeden, birşeyleri beraber paylaşmadan, sesinden etkilenerek bi ilişkiye başlaman farklı olmuş. ama yapacak bişey yok bu senin seçimin tabi. evet bir klişe var aldatan erkek yine yapar diye. bunu bilemeyiz tabi bu aslında senin ona olan güvenine bağlı tabi onun da sana olan sadakatine. eğer sen ona tam anlamıyla güvenebiliyorsan kalbinde bir acabaya yer yoksa devam edebilir gittiği yere kadar. ama bu tamamen senin kendine sorman gereken bir soru. kavgalarınıza tartışmalarınıza gelince bunlar her ilişkide olan şeyler önemli olan sorunları çözebilmek yapılan hataları bi daha yapmamak siz bunun için çabalayabilen bir çift misiniz ? bu sorunun cevabı cok önemli bence. eğer birşeyleri çözüme kavuşturabiliyorsanız sorun kalmaz diye düşünüyorum.

biz aslında sorunlarımızı çözebilen bir çiftiz ama işte bu sıralar konuşamıyoruz.o beni tanımıyordu hiç görmemişti ben ona bağlıyorum anlatmasını çok şükür şu 10 aydır tek bir şeyini duymadım kardeşini,ablasını,kuzenlerini tanıyorum bir şey olsa söylerlerdi bana ama ben sanki yine olcakmış gibi onun dediği gibi kafamda bişeyleri yaratıyorum olmuş gibi davranıyorum bu ona çok tepki veriyo ya hiç bilmiyorum kendime hakim olamıyorum

Ne kadardır birliktesiniz bilmiyorum ama iki sevgilim oldu ikisi de benden 1000 km uzakta. Yani yıllarımı uzak mesafe ilişkisine vermiş biriyim. Bu konuşamama sorunu ayrı kaldıkça hep olacak. Hani aynı şehirde olsanız gider konuşur, hatalıysan affettirirsin ya da güldürürsün barışırsınız ama uzak mesafe ilişkilerinde o telefon kapanınca olay bitiyor. Otur sinir krizleri geçir, ararsın açmaz, yazarsın cevap vermez, aklından bir şey mi oldu, öldü mü kaldı mı diye geçirirken aslında uyumuş olur falan filan. Çok zordur, çok mücadele gerektirir ve sağlam sinir, güven ister. Yoksa kavga içinde geçer günleriniz.

Ayrıca şu senin kahrını benden başkası çekmez olayını emin ol bütün çiftler birbirine söylüyor, öyle bir şey yok yani

Canım bence mılletı takma kafana ...

Onceden sorunlarınız olmus evet ama yuzune vurma bu ılıskınızı oldurur ...

Senın ıcın bırseyler yapmaya calıstıgını soyluyor ama sen sanırım guven problemı yasıyorsun ...

haklısın :/ biz yakınız birbirimize buluşuyoruz ama işte ramazan dolayısıyla görüşemiyoruz ya aslında ortada bir şey yok ama ben büyütüyorum ve bu büyütmeyi engelliyemiyorum benim sorunum bu aslında o üstüne düşenden fazlasını yapıyo ben çok sert bi insanım baya tersim ve bana gerçekten çok katlanıyo bunu ben görebiliyosam o neler düşünüyodur kim bilir herşeyin farkındayım ama düzeltemiyorum ona çok sert davrandığım için mi oluyo acaba bilmiyorum

benim için çok şey yaptı aslında bunu bende görüyorum ama o içimdeki huzursuzlugu öldüremiyorum. milleti takmamak evet haklısın ama işte biyerlerde hep çınlıyo denilenler.Artık yaptıklarını yüzüne vurmuyorum zaten yeni yeni o huyumdan anca vazgeçebildim :/

Ilıskı 2 kısılıktır ama araya cok kısı karısmak ıster buna ızın verme ...

yaslarınız kac acaba ?

Biz 4 yıldır birlikteyiz, en son 6 ay önce falan görüştük.
Bize bakın ve görüşebiliyor oluşunuzun kıymetini bilin

Artık nasıl hareket etmen gerektıgını hemen hemen bılecek yastasın ...

Bu arada hep uzaktan uzaga mı olacaksınız ? Orayı tam anlayamadım :26:

hayır aynı üniversiteye yazdık tercihlerde nasipse inşallah tutar tutmazsa da en az ayda 1 kez gelirim ben senin yanına diyo ama bilmiyorum nasıl olur dediği gibi olur mu biz ramazan dolayısıyla ayrıyız şuanda ben üzülmiyim diye babasınıda geçiştirdi ben parka gitmesini istemedim o yüzden gitmedi

Biz 4 yıldır birlikteyiz, en son 6 ay önce falan görüştük.
Bize bakın ve görüşebiliyor oluşunuzun kıymetini bilin

4 yıllık birliktelik ne kadar zorlandın kim bilir :/ bide benim psikolojim bozuldu bu sene sinir ve takıntı hastalığı var bende herkesten şüpheleniyorum kimseye güvenemiyorum özellikle sevgilim konusunda ayrı kalırsak daha çok sıkıntı çekeriz gibi geliyo :/

Uzak olunca da ılıskı zor oluyor ondan sordum ...

Cunku arada ozlem oluyor ve bu sınıre dolayısı ıle kavgaya yol acıyor

Ben de çok şeyler yaşadım. İlk aylarımız rüya gibiydi, sen gerçek misin diyorduk birbirimize. Sonra ayaklarımız yere basınca ve ciddi düşünmeye başlayınca bazı kurallar konmaya başlandı. Başlarda güven tamdı ama bu kurallardan bir kaçı bozulunca güvensizlik, daha doğrusu "ya terkederse" korkusu oluştu. Hırçınlaştık, yeri geldi anlayışlı olduk, yeri geldi çok fena kavga ettik ama 4 sene boyunca en fazla 2 gün küs kaldık. Biraz çocukluktan çıkıp hayatta daha büyük sorunlar olduğunu görünce (iş hayatı, uzaklık, ailemin onu istememesi, atama durumu, nasıl bir evde yaşayacağımız, nasıl geçineceğimiz) artık öyle uyduruk şeylerden sık sık kavga etmemeye başladık. Ama uzak ilişki hep patlamaya hazır bomba gibi oluyor, en ufak bir şeyden çok ciddi tattışmalar çıkabiliyor. Normaldir :) Ayrıca seni aldatmış, hırçın olman da çok normal...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…