Akıl verin lütfen gece gece kafam çok bozuk :/

senin dediğini oda diyo işte "neler çekiyo millet sen haline şükret bir dediğini iki etmiyorum hala sorun çıkarıyosun hala" diyo çok kızıyo.o aldatma olayı farklı ya biraz sonuçta o beni gerçek olarak buraya gelene kadar elinde tutmak istedi.çünkü bana hep diyodu beni bekle ben oraya gelince konuşalım ben beklemem diyodum ne beklicem seni diyodum ama yinede aldatmasını gerektirmezdi.

Benden 9 yaş küçüksün, keşke tercihlerden önce yazsaydın da sana asla sevgilin için bir okul yazma, asla onun için eğitim hayatın adına başka tercihlerde bulunma derdim. Senin yaşlarında ilk sevgilimle birlikteydim ve hayatımın onunla süreceğine inanıyordum. Sonuçta öyle bir konuma geldik ki sırf ondan kurtulabilmek için tam 1 sene uğraştım, nefret ederek, tiksinerek ayrıldım. Ayrılabildiğim için sadakalar verdim, hala aklıma geldikçe şükrederim o olmadığına.
İlgi olayı, kaprisler ve gereksiz kavgalar zamanla oturuyor. Şu an daha üniversite çağındasınız hayatın çok farklı bir konumundan bakıyorsunuz ikiniz de. Zaten anlayışlı olman gerektiğini biliyormuşsun, olayın yarısı tamam işte. En azından "ben ilişkim için yapabileceğim her şeyi yaptım" diyebilmelisin.

yok ben ona göre değil o bana göre yaptı tercihlerini öyle bir hata yapmayı aklımın ucundan bile geçirmedim :) evet anlayışlı olmam gerekiyo ama 1 kavgada oluyosam 2. cisinde asla olamıyorum ondan bekliyorum yanlış yaptığımın farkındayım ama napayım :/ ben herşeyi yaptım dediğimde keşke yapmasaydım diyip pişmanlık da duyarım cinsim ben ya

Öncelikle Kaç yaşındasınız ? Birbirinizi görmeden ilişkiye başlamanız bana mantıksız geldi. Sonuçta tanımadığın görmediğin bir insanla sevgili oluyorsun. En büyük hata bu bence, Çünkü seni tanımadığı için belkide aldattı.seni telefonda bir heyecan diye düsünmüş olabilir. Hadi bunu geçtim daha sonra tekrar başladığınızda ilişkinizin temelinde güven olmadığı için yürümüyor. Ben sonunuzu görmüyorum açıkçası.. İnsan yedisinde neyse 70inde odur. Güven Tek Kullanımlıktır. İnş. Hayırlısı olur senin için.

Bence siz kararınızı vermişsiniz de buradakilerden destek bekliyorsunuz,kafanızdaki şüpheyi yok edelim istiyorsunuz. Normal bir ilişki yaşamadığınız kesin,evet uzaktayken birbirinizden hoşlanmış,konuşmuş olabilirsiniz. Sevgili olduğunuzu sanmış da olabilirsiniz. Ama sonra başka kızla konuştu diye ağzına sıçtım,hattını değiştirttim ne demek... Ergenlik çağındasınız herhalde siz.

Ayrıca benim için şunu yaptı bunu yaptı,bunları söyledi diyerek zaten yorum yazacakları yönlendirmişsiniz. Gelen cevaplar da istediğiniz gibi olur umarım...

haklısın canım ama o zamanı yaşadım bir an o sinirli,üzgün hallerim geldi aklıma birden çıkmış farketmemişim kusura bakma

Ufak tefek sozler soylenir Ama birisi kufur derecesinde konusurken hep derim ki madem kufur ediosun o kadar agir o kufurunu gerceklestir hadi.. O zmn karsidaki oylece kaliyo... Ve gercekten kufrun igrenc oldugu ortaya cikiyor..
Bence aliskanlik edinme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…