Akıl verin. Bu adamdan olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah bilir adamın hayatında başka biri vardır ailesinn de bildiği. nişanlı gibi ..ciddiği olduğu. onunla evleninceye kadar seninle gezmek istiyordur. gezmek dediysem sen anladın onu.
tipik erkek aslında her şeyi yapalım ama sevgili olup beklentiye girme.

Canım şunu da demek istiyorum.. Seven adam dokunmaya kıyamaz.. Hele ki cinsellik yaşayıp ta arkadaşız diyen birisini uzaklaştır kendinden. Çünkü kendine saygısızlık olur bu. Ve bu tabiki kişilerin özel hayatı karışmam ama. Birilerine kendinizi kullandırtmayın kızlar bu sizi değersizleştirir. 1 buçuk yıllık sevgilim var elini tutmadım. Ve beni çok seviyor.. Benden size tavsiye.. 💞

Mune Mune konuyu kapatabilşr misin yeterince salak olduğum anlaşıldı ahahahaha hanımlar tavsiyeler için teşekkürler gece gece canınızı sıktım hakkınızı helal edin cansınız hepiniz ❤️😂😀

en guzel konu kapattırma mesajı olmuş, eleştirileri sindirebilen, özeleştiri yapabilen, ve geri dönut veren bir konu, helal olsun.

Hayır tabıkıde. Benı sevdıgını ıma ediyor. Eskisi gibi değilsin benım hala hislerim var diyor. Bende ilişkş kurmaya cesaretin yok diyince işte ben duygulara önem veririm. İsimlere değil. Ben bir oldugum insanın hep yanımda olmasını isterim diyor. Ben gitmem hep orda olurum sorumluluk alamasamda. Senı çok istşyorum özlüyorum ama sevgili demeye gerek yok bi his varsa vardır diyo. İlk defa böyle cins biriyle karsılasıyorum
Size bu tarz yaklaşan biri ile sevisirsen adamda sizinle oynar çünkü o fırsatı siz veriyorsunuz karşınızdakine

Hayır tabıkıde. Benı sevdıgını ıma ediyor. Eskisi gibi değilsin benım hala hislerim var diyor. Bende ilişkş kurmaya cesaretin yok diyince işte ben duygulara önem veririm. İsimlere değil. Ben bir oldugum insanın hep yanımda olmasını isterim diyor. Ben gitmem hep orda olurum sorumluluk alamasamda. Senı çok istşyorum özlüyorum ama sevgili demeye gerek yok bi his varsa vardır diyo. İlk defa böyle cins biriyle karsılasıyorum
Evli olabilir mi ?

Canım şunu da demek istiyorum.. Seven adam dokunmaya kıyamaz.. Hele ki cinsellik yaşayıp ta arkadaşız diyen birisini uzaklaştır kendinden. Çünkü kendine saygısızlık olur bu. Ve bu tabiki kişilerin özel hayatı karışmam ama. Birilerine kendinizi kullandırtmayın kızlar bu sizi değersizleştirir. 1 buçuk yıllık sevgilim var elini tutmadım. Ve beni çok seviyor.. Benden size tavsiye.. 💞

Abla diğer dediklerine saygım var ama 1,5 yıllık sevgilinin elini bile tutmamak nedir? Aşırı anormal kusura bakma,Tarikata falan mı üyesiniz diycem ama sevgiliyiz diyosun..
Niye tutmadın mı elini?
Tiksiniyor musun adamdan?
Senin Elini tutmuyorsa başkalarını herhangi bir yerlerini falan tutuyor olabilir bi yandan aman sakata gelme..
Hiç normal değil bu, normalleştirmeyin lütfen böyle tavsiye olmaz.sorry not sorry

peşinde felan değilim en az on kere aradıgı kızın ben olmadıgımı görüşmek istemediğimi arkadas kalabılıcegımızı söyledım vakit geçirmek evet eğlenceli biri oldugu ıcın hosuma gidiyodu inkar edemem ama öyle peşinden koşma durumu felan yok
Engeller gidersiniz yani illa cevap vermenize onu ikna etmenize gerek yok. Surda biz bizeyiz ya yapmayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X