Akciğer kanseri olabilirmi tim, bana akı verin.

Kumsal6161

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2021
105
38
34
Herkese hayırlı geceler, kusura bakmayın bıraz uzun yazmıs olabılırım, sızden bır akıl istiyorum, bana yardım edermısınız, 2018 yılında bı anda sol kolumda agrı uyusma güç kaybı yasadım, kolumu kesiyolarmış gibi bi acı, tarıfıyok. Bu bende 1 hafta 10 gün sürdü sonra gecti. İlk oldugunda Kasım ayıydı, sonra subat mart gıbı yıne ataklar seklınde geldı gıttı. O zamandır ara ara kolumda agrı uyusma çekılme hıssızlık vs, oluyor, belırli bi zaman agrıyor sonra gecıyor, ben kardıyolog gıttım 3 kez bısey cıkmadı kas agrısı dedıler. Gecen kış cok benı zorladıcok agrım oldu sankı sol kolumyok gıbıydı, bana ciğerde olur dedıler nefes darlıgı da vardı, gıttım astım yok dedı doktor ama bronsların cok tıkalı dedi, ılac verdı Nefesım duzeldı, fılm cekıldı temız cıktı. Kolum yıne cok agrıyo ama artık takmıyordum takı dune kadar, bır sanatcı vefat ettı kolum agrıo dıyomus sureklı onceden kolu krılmıs ondan bılıyormuş hıc önemsememıs, kas agrısı demısler hep, sonra fenalasmış megerse cigerde tümör varmıs agrısı kola vuruyormuş, o agrı kas degıl tümör agrısıymış adam dün öldü.. Bende cok taktım kafaya benımde kolum cok agrıo bendede olurmu dıye. Genc yasta akcıger kanseri olmazmış ama kız arkadasımda çigerde kıtle vardı kanseri 35yasındaydı,genel muayneden gecelı 1 yıl 6 ay olmuş, kolum yıne agrıo acaba bende kanser olabılırmıyım, cok korkuyorum

kardıyolog gıttım 3 kez bısey cıkmadı kas agrısı dedıler. Gecen kış cok benı zorladıcok agrım oldu sankı sol kolumyok gıbıydı, bana ciğerde olur dedıler nefes darlıgı da vardı, gıttım astım yok dedı doktor ama bronsların cok tıkalı dedi, ılac verdı Nefesım duzeldı, fılm cekıldı temız cıktı.
Akciğer kanseri olamazsınız. Bu kanserin belirtileri daha farklıdır. Sol kol ağrısı, kardiyolojiye ve göğüs hastalıklarına gittiğinize göre kalbiniz veya akciğeriniz kaynaklı değil. Bu halinizle bence nörolojiye gözükürseniz iyi olur. Kola giden sinirlerle ilgili bir sorun olabilir.

X