Anket Ailenizle yaşadığınız sorunlardan dolayı hiç evinizi terk ettiniz mi?

Ailenizle yaşadığınız sorunlardan dolayı hiç evinizi terk ettiniz mi?

• Ankete Katılan
    64
bende hıc terk etmedım...esımle olan sorunları hıcbır zaman aıleme yansıtmam....sengözlerimebaksanab
valla ben cocuklarımla otururum cok gıtmek ısterse valla esım gıder...
:roflol::roflol:

vaayy....ben de hiç kaçmadım zaten ödüm kopar bi de bunun geri dönmesi var çünküsırnaşık şeysırnaşık şey

kactim bu sene annem cok ustume geliyordu bir sabah ewden cikarken tekme tokat giristi sinawa gitmen sinaw zamani ewe donmen bu kadar tutar diye hesapladi bu saattte evde olcan dedi zaten cok da tartisiyorduk o siralar neyse cep telefonumu da aldi elimden bende ne sinava gittim nede ewe dondum annem tum arkadaslarimi aramis ortaliga dusmus tabi kimsenin nerde olduguma dair bir bilgisi yoktu sonra kafam bidaha atti bende vazgectim ewe geri dondum dondugumde annem agliyordu kiymetimi daha iyi bildi ama....

yok hiç düşünmedim ALLAH ailemden razı olsun beni hiç sıkmazlar tabi bende onları....

ailemi hemen hemen hic üzmedim diyebilirim.
evdeyken hic kacmadim ...

ama esimle ilk evlendigimiz yillarda en ufak bir
tartismada ben atlardim hemen sokaga,cokta gözüm
karadir,gece gündüz hic farketmezdi...ceker giderdim
sonra kocis arabayla beni takip eder,yolda beni arabaya alir
elimede bi cikolata yada dondurma alirdi barisirdik...

ewet ben kactım hemde ne kacıs nısanlıma yanı kacarak evlendım......
olmasa ıyıydı ama o anki düşüncem buydu.......

kaçmadım.. 1 kere sinirlendimm kapı önünde apartmanın içinde oturdumm. sinirim geçince de ewe geri girdim.. ablam tahmin etmiş. konuyu sorarsanız inanın hatırlamıorum

ya bisi sorcam böyle yazmak icin cok ugrastin mi :) acayip kafam karisti nasil böyle yazabiliyor diye cok merak ettim vallah :roflol::roflol::roflol::roflol: q0Lu (ay bunu yazana kadar zaten 10saniye geciyor :) ) :roflol:

aLışqanLıq dieLim.. ztn sdc L'i büüq yasdım dierLeri n0rmaL z0rLayıcı bişe yq. qi ztn 0 qadr qısaLtma yabiorm daa q0Lay 0Lu0 :-)yerimseniben

allaha sukur ole bıse hıc yasamadım.
nasıl kacarım ya ewden ben zaten baska bı yerde bı geceden fazla yatamam.
hem ozlerımmmmmm aılemı.

ettim iyice sinir tepeme sıçramışsa karşımdakine zarar vermektense kendimi dışarı atmayı tercih ediyorum

evtt sabah erkenden aldım herşeyımı çıktım yolda pişman oldum:)allahtan babam bulduda eve geri götürdü...tabi sorunlarda düzeldi iyikiyapmışsım

babamla hiçbir zaman yakın olamadık çocukluğumdan beri sorunlu bir ilişkimiz oldu halada böyle devam ediyor.ve evet evide terkettim ama işin acısı yine onun evine mecbur kaldımÇok üzgünüm çoook

yok nerdeeeeee, esim bir tartismada dedi istersen git,:mymeka:
dedim cok merakliysan sen anan evine git:mymeka:
bazen düsünüyomda bi kere gitsemmiydi acabaCADIARZU

ailemle bazen cok tartistigim oluyo ama asla evi terketmedim. zaten biliyorum gitsem babam beni bir daha eve sokmaz........

bazen aile içi tartışmalarda aklıma gelio uzaklaşmak Şeniz ama bende o cesaret yok malesef a.s.gidersem dönüşüm olmaz çnkü

Ben üniversite yıllarındayken çok asi bir tiptimbenneyaptımki

Anneme kızdığımda aynı semtten bir arkadaşımda bir kaç kez kaldım..kaydirigubbakcemile

X