Anket Ailenizle yaşadığınız sorunlardan dolayı hiç evinizi terk ettiniz mi?

Ailenizle yaşadığınız sorunlardan dolayı hiç evinizi terk ettiniz mi?

• Ankete Katılan
    64

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
45
Ailenizle yaşadığınız sorunlardan dolayı hiç evinizi terk ettiniz mi? benneyaptımki

hayir terk etmedim
sadece bir kere kocise sinirlenip evi terk etmeye kalktim ama engel oldu tabiki yalvar yakar gönlümü aldi ve son oldu insallah bir daha olmaz

ooo zeppcim bu konuda üstüme yoktur...:içelim:
lisedeyken bir kere çıktım gittim evden.sebep varmı desen yok.anneciğime kızmıştım.gittim çok yakın arkadaşımda kaldım 1 hafta .annem gelme dedi bana.meğerse arkadaşımın annesinden haber alıyormuş..:1hug:
sonraa;kocamla tartıştık bir kere.ben o zaman hamileyim.dedim senle mi uğraşcam beeeee;ne çekcem seni.ben gidiyorum.inanmadı bana.:dilcikar:
ben hazırladım valizimi,çıktım babama gittim.akşam geldi gelmem dedim defol..:mymeka:
ertesi gün gelmezsen dedi neden buraya geldiğini babama söyliycem.babam tartıştığımızı bilmiyordu,sadece yola gitti de geldim sanıyordu..
neyse bir daha olurmu bilmem:smiley-cool:

badem gözlümle evlenmemizee izin vermemişlerdi
bende gitmiştim
pişman değilim:asigim:

ben gitmedim ...benim ailem cok anlayislidir...
zaten hic gerekmedi boyle bir seye!(cok sukur)...

:-)

hiç gitmedim..daha doğrusu gitmeme sebep olacak bi şey yaşanmadı...

bende gitmedim dışardaki hayat ne olursa olsun insanın yuvasının sıcaklığını ve güvenini vermiyor....

lisedeyken annemle cok kavga ederdik yine bigun bi kavgamızda kafayı vurup cıktım 3 apartman ötedeki anneanneme gittim :roflol: 2 dk sonra annem telefon actı ben ordamıyım diye anneannemde burda dedi iyi kalsın orda demiş a.s :roflol:

Çokşey yaşandı ama ben hiç terketmedim onca sorunun ıcınde bırde benı mı arayacaklar :çok üzgünüm:

evet 1 kere ortaokulda 1 kere lisede evden kacma teşebbüsünde bulundum
ikisindede akşamına eve geri döndüm

şimdi düsünüyorum da ne salakmışımtatlicadiarzu

lisedeyken bizimkilere kızıp bi kere aklımdan geçmişti :1rolleyes: ama gitcek yer aklıma gelmeyince vazgeçmiştim :roflol:

Ergenlik dönemim haddinden fazla bunalımlı ve problemli geçti...:bbo:
Gerçekten bana yakışmayan çok hareketim oldu.. Düşündükçe çok üzülürüm anamı babamı nasıl bu kadar çok ağlattım diye..senağlama
Ama hiç kaçmadım evden..
Bir o aklıma gelmedi demek ki..:mymeka:

Son düzenleme:
nişanlıyken ayrı şehirlerde olduğumuz için birkaç kere yaptım bunu. daha çok eşime kızdığım zamanlarda o sinirle sabahtan çıkıp çanakkaleye gelirdim, sonra ertesi gün öğlen evde olurdum.ablam ,amcamlara giderdi. ikimiz beraber amcamda kalıyormuşuz gibi idare ederdi. her döndüğümde de bu son bir daha idare etmiycem diyerek ağzıma ederdi...şimdi hayatta yapmam öle delilikler. yollarda başıma bir iş gelse ne derim ,kime ne anlatırım. ii cesaretmiş diyorum ama şimdiki aklımla asla yapmazdım...

bu da tam kaçmak sayılmaz değil mi? sonuçta döndüyordum. izinsiz gitmek diyelim biz buna:))

Babama hiç kızmadım ben,
Ama anneme kızıp kaçmayı düşünmedim değil..
Ancak kapıyı çarpıp gider ve bir iki saat dolanıp geri gelirdim her defasında...
Gidip geri dönmeme ve giderdim ama sen babama dua et dememe alışmıştı anam,:1rolleyes:
Ya sabır deyip hiç ses etmiyordu bana:mymeka:

orta ve lise yıllarında kaçma fikrini çok düşünmüşümdür ama ne hikmetse her akşam kendimi evde buluyordum :roflol:.Gençlik işte.O yıllarda kaçmak sanki çözümmüş gibi geliyor :bbo:

aslaa :1closedeyes:
ne öyle büyük bir sorun yaşadım ne de aklımın bir ucundan evden kaçmak gelmedi hiç

babamLa hiç anlaşamaıs her kavgamısda çantamı aLıorm qidiorm diorm annem önüme geçio hatta her sefernde annemn q0Lunu ısırmışımdr meşurdur ztn ısırmaLarm :-) qadının q0Lu bi ay m0r qaLıo annem de artq enişdemi aramaya başLadı qeLio enişdem aLıo bni en azından orda qaLıom 2 3 hafda sonna babam ösür diLio dönü0rm.. ama heb teqrarLanı0 0 ayrıı :-) bu ewde qaLdıım sürece de dewam ediceq :KK70: yaşım daa 17 annem ewLen dio :KK70:

babamLa hiç anlaşamaıs her kavgamısda çantamı aLıorm qidiorm diorm annem önüme geçio hatta her sefernde annemn q0Lunu ısırmışımdr meşurdur ztn ısırmaLarm :-) qadının q0Lu bi ay m0r qaLıo annem de artq enişdemi aramaya başLadı qeLio enişdem aLıo bni en azından orda qaLıom 2 3 hafda sonna babam ösür diLio dönü0rm.. ama heb teqrarLanı0 0 ayrıı :-) bu ewde qaLdıım sürece de dewam ediceq :KK70: yaşım daa 17 annem ewLen dio :KK70:

ya bisi sorcam böyle yazmak icin cok ugrastin mi :) acayip kafam karisti nasil böyle yazabiliyor diye cok merak ettim vallah :roflol::roflol::roflol::roflol: q0Lu (ay bunu yazana kadar zaten 10saniye geciyor :) ) :roflol:

Kaçmadım ama terkettim :)annaneme gittim :roflol: Annem çağırdı geri döndüm :)Ha bu arada evliyken değil hiç öyle bir şeye gerek duymadım evlendiğimden beri, prensim benim Şeniz .

Son düzenleme:
X