Çok kötüyüm yaşamak istemiyorum intihar etmek istiyorm bıktım

Bacım 1.5 yıldır baba evindesin. kocandan boşanmadan eşin senden ayrılsın diye sevgili yapıyorsun. Bide gelmiş işine gelmeyenlere beddua ediyorsun. Herkesin aklı var bu duruma sen düşüyosun kendini hakliyken haksizsin. Algılama kıtlığın mu var diye ayar yapıyosun git onu savunamadigin cesaretine ve koca bide sevgiline söyle. Kendine de söyle cunku aklı başında insan kendini bu kadar düşürmez.

Anlamıyorsunuz acaba darp raporu aldım babam bosanmama izin vermiyor baskı uyguluyor bizim doğuda boşanma yokmuş bilmem ne avutuyorlar kendini
Baban boşanmanıza izin vermiyor ama evli olduğunuz halde başkasıyla sevgili olmanıza izin veriyor? Nasıl oluyo bu beynim yandı??

Sizin yerinizde olsam baska sehre gider yeni bir hayat kurarim kendime. Bir is bulun ayri ev acin kendi yaginizda kavrulun. Belki aciktan okursunuz daha cok genc siniz hayatinizi mahfetmeyin.

Erkeklerden uzak durun kendi hayatiniza bakin. Esinizde elbet bir gun pes eder…

MERHABA ARKADAŞLAR BEN ŞUAN ÇOK KÖTÜ BİR DURUMDAYİM İLK BAŞTA BEN SEVEREK EVLENDİM 3 YİL EVLİ KALDİM ESİM İLK BAŞLARDA ÇOK İYİYDİ SONRADAN DEĞİŞMEYE BASLADİ ŞİDDET ALDATMA VS BEN EVİ TERK ETTİM BABAMIN EVİNE GELDİM 1 BUÇUK YIL OLDU AİLEM KİMSE BOSANMAYA YANAŞMADI BENDE BİR BOŞLUK İÇİNDE HAYATİMA birisini aldım GERÇEKTEN AİLEMDEN DAHA ÇOK YANİMDA OLDU KÖTÜ GÜNÜMDE HEP YANIMDAYDI EŞİMİ BİLE BANA UNUTURDU İSTE 1 YIL ÇIKTIK
İŞTE SONRA BENİM HATALARİM OLDU ALDATMA DEĞİL İNSTGRAM HESABİMDA EEKEK TAKİP ETMEMİ İSTEMİYORUDU BAZİ ARKDSLSRİMLA ARAMİ BOZMAMİ İSTEDİ AİLEM FALAN HEPSİ ONU TANİYORDU TANISItalar ÇOK CİDDİYDİK İSTE SONRA KAVGA TARTİSMA DERRKN BANA ÇOK SOĞUK DAVRANIYORDU ARIYORDUM ACMİYORDU MESAJİMA CVP VERMİYODU EN SON ABLAMİ ARADI BENİM HATALARİMİ ONA DEDİ ONDAN SONRA BİRDAHA HİÇ KONUŞMADIK BENİ INSTAGRAMDAN ENGELE ATTİ WATSAP ATMADİ ÇOK BOSLUKTYİM HİC İYİ DEĞİLİM NE YAPACAGİMİ BİLMİYORM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN GÖRÜŞÜNÜZ BENİM İÇİN BİR KATTKİ SAGLAYACK ŞİMDİDEN COK SAĞOLUN
Bir herif için değmez hele ki böyle baskıcı bir dağ ayısı için hiç değmez...

Bu anlatılanlarda sevgiliden hamile kalıp boşanmadığınız için resmi nikahlı kocanın üstüne çocuğu kaydettirmek eksik kalmış

MERHABA ARKADAŞLAR BEN ŞUAN ÇOK KÖTÜ BİR DURUMDAYİM İLK BAŞTA BEN SEVEREK EVLENDİM 3 YİL EVLİ KALDİM ESİM İLK BAŞLARDA ÇOK İYİYDİ SONRADAN DEĞİŞMEYE BASLADİ ŞİDDET ALDATMA VS BEN EVİ TERK ETTİM BABAMIN EVİNE GELDİM 1 BUÇUK YIL OLDU AİLEM KİMSE BOSANMAYA YANAŞMADI BENDE BİR BOŞLUK İÇİNDE HAYATİMA birisini aldım GERÇEKTEN AİLEMDEN DAHA ÇOK YANİMDA OLDU KÖTÜ GÜNÜMDE HEP YANIMDAYDI EŞİMİ BİLE BANA UNUTURDU İSTE 1 YIL ÇIKTIK
İŞTE SONRA BENİM HATALARİM OLDU ALDATMA DEĞİL İNSTGRAM HESABİMDA EEKEK TAKİP ETMEMİ İSTEMİYORUDU BAZİ ARKDSLSRİMLA ARAMİ BOZMAMİ İSTEDİ AİLEM FALAN HEPSİ ONU TANİYORDU TANISItalar ÇOK CİDDİYDİK İSTE SONRA KAVGA TARTİSMA DERRKN BANA ÇOK SOĞUK DAVRANIYORDU ARIYORDUM ACMİYORDU MESAJİMA CVP VERMİYODU EN SON ABLAMİ ARADI BENİM HATALARİMİ ONA DEDİ ONDAN SONRA BİRDAHA HİÇ KONUŞMADIK BENİ INSTAGRAMDAN ENGELE ATTİ WATSAP ATMADİ ÇOK BOSLUKTYİM HİC İYİ DEĞİLİM NE YAPACAGİMİ BİLMİYORM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN GÖRÜŞÜNÜZ BENİM İÇİN BİR KATTKİ SAGLAYACK ŞİMDİDEN COK SAĞOLUN
Boşanmadan birisi ile nasıl ciddi bir ilişki yaşayabildiğini anlayamadım. Resmi kocandan boşanmak üzere evi tek etmişsin 6 ay sonra hayatına birisini almışsın. Bir de severek evlenmiştim diyorsun hiç mi acısını çekmedin. Kocasız duramayanlardansın sen daha çok bulursun merak etme. İntihar edecek bir sorunda göremedim. Bir de beyninizi kullanmanızı tavsiye ederim. Duyguların ve özellikle hormonların seni yanlış yönlendiriyor

Ya eşim her boku yapıyor herşeyi yapti ben ondan ayrıldıktan 1 buçuk yıl sonra hayatıma birisni aldım diye suç mu
Ben boşandığını anlamamıştım,evlisiniz zannettim.
Aa evliymişsin,dini nikahın düştüğünü söylemişsin. kendi yalanına kendini inandıramayıp başka insanlardan onay olacağını zannetmen gerçekten çok yanlış.Çok cahilsin

Eşim boşanmaya yanaşmıyor istemiyor da beni beni süründurmek istiyor beni genç yaşımda aldatti şiddet uyguladi ölümden döndüm çok kötü günler yaşadım 1 buçuk yıl sonra birisi ile tanıştım herşeyi unuturdu bana ben bana yardımcı olmanız için yorum yapın dedim aşagilmaniz için değil.
E sizde resmi nikahınız var iken başkasıyla sevgili olmuşsunuz yani sizde aldatmışsınız şu durumda eşitsiniz. Kocanıza her şeyi anlatın anlaşmalı boşanmaya ikan edin ve mantığınız ile hareket edin

Eleştirmek istemem ancak ne yapmaya çalıştığınızı anlamadım.Bu sağlıksız ilişkiler silsilesine devam mı edeceksiniz yoksa boşanmayı düşünüyor musunuz

Farklı şehirlerdeyiz
Bacım sen neden anlamıyosun ısrarla? Evlisin sen. Evli. Başka şehirde olsanda ülke değişsende evlisin. Kocan seni aldatmış sende onu aldatmışsın. Bu ilişkin ortaya çıkarsa aldattığın için sana dava açar donuna kadar alır. Bu kadar babasından korkan insanda evliyken başkasıyla fingirdeşemez, kimse saf değil burda.

Daha çok küçüksün ölmeyi gerektirecek hiçbir şey yok. Dünyada ki tek erkek de o değil. Kendini geliştirmeye bak lütfen

Öncelikle bir erkeği yaşama sebebi olarak görmeyeceksin.Önce kendini sev tanı.Hayattan ne istiyorsun ne bekliyorsun bu uğurda ne yapıyorsun.Erkekler dışında hayatta yaşamak için çok güzel şeyler var.İlk olarak boşan mesela.Biri bitmeden yenisine koşmuşsun yanlış.Kendini geliştirmek için çabala.Hobiler edin kurslara git ne bileyim çalışıyor musun.Birgün gerçekten değer veren birini bulursan o zaman aç kapıları her şartta ve koşulda değil.

Boş yorum yapmak için buraya geldiyseniz hiç yazmiyon Fink atmak değil ailem babam hariç hepsi biliyor kötü bir şeyde yapmak dim
Sadakatsiz birisiniz bunun guzellemesini yapıp durmayın.Adamla Fink atacaginiza bir işe girip kendi ayaklariniz üstünde dursaydiniz bir erkeğe ihtiyacınız , birilerine minnetiniz olmazdı .Hadi kendinize dürüst olun .......

X