Çok kötüyüm yaşamak istemiyorum intihar etmek istiyorm bıktım

Cidden yorum yapanlar neden hep ön yargilisiniz benim ailem aile değil babam benim boşanmama izin vermiyor ben de sırf bu yüzden hayatıma birisini aldım istemiyorum çünkü eşim çok kötü bir insan kendisi hata yapmasina rağmen boşanmoyir hem aldattı hemde şiddet uyguladi
Önyargı yapmıyoruz. Bu forumda şiddet görmüş ve boşanılmasına karşı çıkılan tek kadın siz değilsiniz. Hayatınızı kurmak için seçtiğiniz yol ve ölmek istediğinize dair belirttiğiniz sebep mantık dışı. Elinizin ekmek tutmasıyla ilgili bir derdiniz olsaydı kimseden böyle yorumlar gelmezdi. Siz yanlışları normalleştirmeye çalıştıkça kimse size saygı duymaz

Anlamıyorsunuz acaba darp raporu aldım babam bosanmama izin vermiyor baskı uyguluyor bizim doğuda boşanma yokmuş bilmem ne avutuyorlar kendini
Ha baban boşanmayı istemiyor ama evli kızı başka bir erkekle görüşmeyi kabul ediyor pes yani vallah bende doğuluyum bizde böyle bişey yok başka bir doğulu mumu var da benim haberim yok çünkü hiç bir doğulu böyle bir iğrençliye izin vermez

Anlama kıtlığıniz mi var ben kendi kendinmi uyduruyorm babam çok baskıcı bir insan boşanmama izin vermiyor vermiyor yeter bıktım ya küçüklugumude gencligimide yasamadim
Ama baska bir erkekle görüşmeye izin veriyor bak benim babam yok abim var ALLAH korusun böyle bişey başıma gelse daha ben boşanmadan baska biriyle görüşsem abim bana yapar orasını ALLAH bilir.

Son düzenleme:
Dini olarak boşandık sadece resmi nikah var ve bilip bilmeden yargılamayin şuan hiç iyi değilim 😓
Biz yargılamayalım zaten ne haddimize ama yargı karşısında siz suçlu duruma düşüyorsunuz, Resmi nikahınız devam ederken başka biri ile görüşmeniz zina sayılıyor. zinanın cezası kaldırıldı ama boşanmada suçlu sayılacağınız için tazminat ve nafaka konularını etkiler.

22 yaşındayim ben onu çok seviyorum ne yapacağımi bilmiyorum ailem destek çıkmıyor
ilk kararin da cok yanlışmış ikinci kararin da cok yanlis. calisiyor musun? imkanjn varsa terapi al derim çünkü iyi dedigin ozellikler bile igrenc. boyle gidersen hayatina alacagin yeni kişi eskileri bile aratir

Boşanmaları kolaylaştırmak lazım aslında ki herkes bir başka hayata başlayabilsin

Bak bende boşanma yoluna yeni girdim seni anlıyorum insan eşşekten düşmüşse dönüyor

Hata üstüne hata yapacağına çekil köşene bir önüne bak geleceğini garantile daha küçüksün

Konu bir yana bu lanet çekişmeli davalara bir çözüm gelmeli bir taraf istemiyor diye neden uzatılıyor ya gerçekten bu kadın cinayetlerinin çoğu bu yüzden o hala benim nikahım da nasıl gezer diye çekip vuruyor 5 yıl süren davalar bile var

Size tavsiyem ne yapın edin boşanın kendinize gelin

MERHABA ARKADAŞLAR BEN ŞUAN ÇOK KÖTÜ BİR DURUMDAYİM İLK BAŞTA BEN SEVEREK EVLENDİM 3 YİL EVLİ KALDİM ESİM İLK BAŞLARDA ÇOK İYİYDİ SONRADAN DEĞİŞMEYE BASLADİ ŞİDDET ALDATMA VS BEN EVİ TERK ETTİM BABAMIN EVİNE GELDİM 1 BUÇUK YIL OLDU AİLEM KİMSE BOSANMAYA YANAŞMADI BENDE BİR BOŞLUK İÇİNDE HAYATİMA birisini aldım GERÇEKTEN AİLEMDEN DAHA ÇOK YANİMDA OLDU KÖTÜ GÜNÜMDE HEP YANIMDAYDI EŞİMİ BİLE BANA UNUTURDU İSTE 1 YIL ÇIKTIK
İŞTE SONRA BENİM HATALARİM OLDU ALDATMA DEĞİL İNSTGRAM HESABİMDA EEKEK TAKİP ETMEMİ İSTEMİYORUDU BAZİ ARKDSLSRİMLA ARAMİ BOZMAMİ İSTEDİ AİLEM FALAN HEPSİ ONU TANİYORDU TANISItalar ÇOK CİDDİYDİK İSTE SONRA KAVGA TARTİSMA DERRKN BANA ÇOK SOĞUK DAVRANIYORDU ARIYORDUM ACMİYORDU MESAJİMA CVP VERMİYODU EN SON ABLAMİ ARADI BENİM HATALARİMİ ONA DEDİ ONDAN SONRA BİRDAHA HİÇ KONUŞMADIK BENİ INSTAGRAMDAN ENGELE ATTİ WATSAP ATMADİ ÇOK BOSLUKTYİM HİC İYİ DEĞİLİM NE YAPACAGİMİ BİLMİYORM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN GÖRÜŞÜNÜZ BENİM İÇİN BİR KATTKİ SAGLAYACK ŞİMDİDEN COK SAĞOLUN
AMA BU ARADA EVLİSİNİZ GALİBAAA

Anlama kıtlığıniz mi var ben kendi kendinmi uyduruyorm babam çok baskıcı bir insan boşanmama izin vermiyor vermiyor yeter bıktım ya küçüklugumude gencligimide yasamadim

22 yaşında başarısiz bir evlilik ve bir ilişkiden akillanmak yerine, ölüyorum bitiyorum da nedir??!!
Habire evlenmek ve hayatiniza erkek figurleri dahil etmek yerine,
eğitim ve kültüre agirlik verseydiniz gayette tatmin edici bir hayatiniz olurdu ki hala olabilir.

Ya eşim her boku yapıyor herşeyi yapti ben ondan ayrıldıktan 1 buçuk yıl sonra hayatıma birisni aldım diye suç mu
Ayrı da olsaniz, resmi nikahiniz devam ettiği müddetçe o şahısla evlisiniz ve kanunlara göre evlilik birligine sadakat yükümlülüğünuz devam ediyor.

Anlamıyorsunuz acaba darp raporu aldım babam bosanmama izin vermiyor baskı uyguluyor bizim doğuda boşanma yokmuş bilmem ne avutuyorlar kendini
boşanmana izin vermiyor ama evliyken sevgili yapmana izin verip birde tanışıyorlarmı

Çocuk yok bir erkekten bir erkeğe medet ummak neden.Kimse kimsenin karnını doyurup bir ömür onunla kalmıyor artık.Niye kendinize yatırım yapmıyor bir yerde iyi kötü calisip kendinize bakmiyorsunuz.Duygulariniz bayrağı almış bir kötü karardan bir beterin iyisine gidiyorsunuz.Kizmayin lütfen yargilamiyorum kendinizi su sevgililerin kocaların gözünden değerlendirmeyi bırakın.Hepsini bırakın çalışın açık ogretime gidin bilgisayar muhasebe kursu ehliyet birşeyler yapın.İki paralık insanların iki sözü ile intahar etmek ne demek.Kendinizi birisi olmadan yasayamayacak bir insan olarak görmeyin.Bu hayatınız böyle gitmesin.Cevrenizde hiç akıllı yoksa siz aklınızı başınıza alın.Yarin 3 çocukla dönmeyin babaevine.Umarim kırmadım yaşınız küçük anladigim kadarıyla insanların sözlerine çok inanıyorsunuz ağzında bal olan arının iğnesini unutuyorsunuz

Bu arada 3 çocukla babaevine donenlere asla lafim yok yanlış anlaşılmasın henüz çocuk yokken konu sahibi iyi düşün diye yazdım

X