Ailenizde kiminle daha iyi anlayorsunuz?

anne-10

eşim ve oğullarıma aşığım
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2007
1.049
4
38
ailenizde en iyi anlaştığınız kim?

ben en çok kardeşlerimle iyi anlaşıyorumiki kızkardeşim var onlar benim için bitane.

Hepsiylede iyi anlaşırım...
Ama en çokkk annem ve erkek kardeşimle daha bir başka anlaşırım... jeyyar

Ben hepsiyle de anlaşıyorum. Hepsiyle ayrı ayrı dünyalarımız var. Bitanecik Annemle başka, canım babamla başka ve canımın içi yakışıklı kardeşimle de daha bir başka. Hepsini çok seviyorummmmmm ayyy ya çok özledim onları

ben kimseyle kolay kolay kimseyle anlaşamıyorum(

Evet ben de ailemdeki herkesle çok iyi anlaşırım.:teytey::teytey:
Babamla ve annemle her konuda konuşabilirim.
Ablamı dinlerim genelde. O anlatır ben dinlerim.
Kızkardeşime çok çok çok düşkünüm. Yani kızkardeşim bir yana dünya bir yana!
Hatta kardeşlerimin eşleriyle de çok eğleniriz,çok güzel muhabbetlerimiz vardır.
Son olarak ailemize ablamın bebişi katıldı. Şu an 2,5 yaşındaki bebişle çok eğleniriz. Bana çok düşkündür,her sözümü dinler, küsersem üzülür.

hepsiyle anlaşıyorum ama ablamla herşeyimi paylaştığım için o biraz daha farklı.

hepsiyle ayrı ayrı çok ii anlaştığım konular olduğu için ;
anneciğim,babacığım,iki kız ve bir erkek kardeşimle,yani hepsiyle diyorummm...
ONLARI ÇOOK SEVİYORUM !!!

öncelik herzaman babamındır o benim için bambaşka biri. çok düşkünüz birbirimize:))) erkek kardeşimle de iyiyiz

annemle, annem benim herseyim ve sonra ablacimla... kimse bana onlar kadar iyilik dilemiyordur eminim... hep iyiligim icin bana en dogru fikiride veren onlardir bu arada babamda abimde esimde wala kisacasi ailemle iyi anlasiyorum herseyim onlar benim

hıcbırıye anlasamıorum ben, uyusmuyo hıcbı yanım ayrı bı ıklımde yetıssem bukadar olurdu heralde

hepsiyle iyi anlaşırım ama özellikle babam ve ablamla çok iyi anlaşırım.o benim bitanem,herşeyimma.s. ama şimdi çok uzaklardaaa taa amerika da onu çok özlediimmmsenağlama inşallah en kısa zamanda gelirler bitanecik yiğenimi de çok özlediimmgelsin onu öpçemm sarılcam böyleeeŞeniz:1hug:sırnaşık şey

en iyi kendimle anlasiyorumlaelaelaelaelae:Roflol::sm_cool::tomato:

Annem Canim Annem çok Seviyorum Annemi Tombiş Tombiş Yanaklarini Sonrada Kesinlikle Ablam Can Dostum Sirdaşim Herşeyimmm

bende ailede herkesle çok iyi anlaşırım kız kardeşlerim zaten dünya bir yana onlar bir yana annem canım anam onunla süper babamlada süper

bende canım annemle tabiki. o hayatımın anlamı ya o benim bi bi bitanem....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…