Ailemi görmek

Bazı konularda kavga çıkmasın diye çok susmuslugum vardır.Ama bazı konularda da o kavga çıkacaksa çıkacak.Bu sene alttan aldınız diyelim seneye yinede aynı problemleri yaşayacaksınız.Gitmek istediğinizi söyleyin calisiyormusunuz bilmiyorum ama ilkbahar yaz 6 ay sürüyor.6 aydada en azından yol parasını denklestirsin bi zahmet

Bugün benzer bir haber okumuştum, mahkeme ailesiyle görüştürmeyen eşi suçlu bulmuş ..ailenizi görmek istiyorsanız kimseden izin almak zorunda değilsiniz.. Bu adam hasta mı, neden kavga gürültü çıkartıyor

Şaka mısınız? Eliniz ayağınız tutuyor buraya yazabildiğinize göre internete de bağlısınız, girin internete alın bileti, ben aldım gidiyorum diyin. Aynı ülkede 2 sene aile görmemek ne, kaçıncı yüzyıldan geldiniz buraya?

Ben uçak bileti alırken eşimin haberi oluyor gideceğimden. Bu izin alınacak bir mevzu değil benim için. Belli ki eşiniz biraz öküz. Anladığı dilden konuşmaktan başka çare yok gibi.

Ailemi gormeye gitmek zorlaştı evlendigimden beri senede bir giderdim artik senede bir de gidemiyorum. Uzak sehirlerdeyiz. Gitmek istesem esim hep bir bahane buluyor ve zorluk cikariyor. Maddiyat, cocuk yolculukta durmaz, ben de gitmiyorum gibi. Bu yil gitmedim bir sonraki yaza kaldi gidisim. 2 yil olmus olacak yani. Farkli problemlerde var ama gitmeme engel degil diye dusunuyorum. Sonucta ozluyorum ve gitmek istiyorum. Esim kendi ailesine gondermede sıkintı etmiyor ancak kendi aileme gidince oyle olmuyor. Kavga gurultu ciksin istemiyorum anlayabilen biri degil cunku. Gitmemis istememe gondermeme sebepleri neler olabilir ? Ne yapabilirim ?
Kendi ailesine seni yollarken kavga gürültü çıkmıyorsa , öz annem ve babana gönderirken haliyle kavga gürültü çıkmaması lazım çıkıyorsa , büyük sorun var demektir. Kendi gitmeyebilir görüşmek istemiyor da olabilir senlik sorun olmasın ama sen ailenin yanına mutlaka git. Böyle bir şey olamaz bahanelerin arkasında ne var öğrenmelisin. Anasının babasının yanına gidince masraf olmuyor mu ?

Ailemi gormeye gitmek zorlaştı evlendigimden beri senede bir giderdim artik senede bir de gidemiyorum. Uzak sehirlerdeyiz. Gitmek istesem esim hep bir bahane buluyor ve zorluk cikariyor. Maddiyat, cocuk yolculukta durmaz, ben de gitmiyorum gibi. Bu yil gitmedim bir sonraki yaza kaldi gidisim. 2 yil olmus olacak yani. Farkli problemlerde var ama gitmeme engel degil diye dusunuyorum. Sonucta ozluyorum ve gitmek istiyorum. Esim kendi ailesine gondermede sıkintı etmiyor ancak kendi aileme gidince oyle olmuyor. Kavga gurultu ciksin istemiyorum anlayabilen biri degil cunku. Gitmemis istememe gondermeme sebepleri neler olabilir ? Ne yapabilirim ?
Şakamısınız siz? Yazık gerçekten. Bunların hepsi bahane. Bir insan ailesini görmek istiyorsa kim engel olabilir? Ne demek aileme göndermiyor ama kendi ailesine gönderiyor.

Şakamısınız siz? Yazık gerçekten. Bunların hepsi bahane. Bir insan ailesini görmek istiyorsa kim engel olabilir? Ne demek aileme göndermiyor ama kendi ailesine gönderiyor.
60lı yıllarda babaannelerimiz sanki. 40 doğumlu dedem yapmamış bunu, babaannemin kayınvalidesi ailesine gitmesine karışınca dedem annesine karışma ailesi onlar gidecek tabi demiş. Gerçi dedem rahmetli açık görüşlü, eğitime değer veren çocuklarının hepsini okutan biriydi ama yine de nesil farkı örneği yani.
Konu sahibinin eşi, bu devirde bu ayılık düzeyi, şaka gibi

X