Ailemin istemediği bir evlilik yaptım, evliliğimi yıkmalarından korkuyorum

minakang

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2024
88
27
28
Nasıl açıklarım bilmiyorum belki çok eleştiri de alırım
Ailemin istemediği bir evlilik yaptım, eşim yabancı. Hiçbir şekilde kabul etmediler şiddet boyutuna ulaştılar bizi ayırmak için .10 ay önce evlendik, ve bir süreliğine turkiyeye döndük. Ailemi görmek istiyorum ama korkuyorum da . Ya bir şeyler ters giderse ya ben esir alirlarlarsa diye .ne yapacağımı bilmiyorum ama içimde bir korku var . Lütfen kötü düşünmeyin çok şeyler yaşadım o yüzden malesef ki aile kavramı benim için travma. Şimdi çok mutlu bir evliligim var bunu yikmalarindan korkuyorum .

Bir hinter Filminde kizin ailesi barisma bahanesi ile gelip kizinin gözü önünde kocasini ve bebegini yüksekten atip öldürmüstü. Aileniz bu tür katil potansiyeldeyse hic gitmeyin. Kararinizin arkasinda durun. Arkadaslarin da dedigi gibi önce nabiz ölcüp öyle ilerleyin. Arada siddet varsa pat diye gidilmez

Mutluluğuna bak sadece evliliğinde güvenip oturma illa çalış paran olsun gerisi dediğin gibi yetişkin insansın

Rahatmı batıyor?

Travma yaratan iyi aile değil dedin diye her kadın doğurup anne olamıyor her erkek de kadın doğurdu nüfusa aldı diye baba olmuyor.Adi anne baba oluyor.Gercek anne babalık çok fırın ekmek yemek ister zeka ister sorumluluk ister şefkat ister sevgi ister biraz disiplin ister tüm dünyaya karşı tüm akrabalara karşı evladım bir yana siz öte yana kafası ister

abowwww öyle bir gözüm dönerdi ki hiçbirini kimse alamazdı elimden paramparça ederdim. ayyyy

Önce arayıp nabız yoklayın iyiyse durum yine de tedbiri elden bırakmadan dışarıda bir yemeğe davet edin, kalabalık bir yerde görüşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…