Ailem ve eşim kavga etti ben ne yapayım?

Eşinin sağlam bir psikyatrik tedaviye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bi deneyin isterseniz ama çözüm olur mu bilemedim. Durduk yere sorun çıkaran insanla ömür geçmez, dehleseniz daha kolay

Konu sahibi eşin gerçekten iğrenç biri . Bak bunu dayak atan adama bile yazmam. O bile daha delikanlıdır . Karısına gidecek bir kapı bırakır . Bu adam Kendi ailesiyle de küsmüş seni de kimsesiz bırakmak istiyor . Yatakta falan yatmalar tamamen manipülasyon . Bu adam sana ve sevdiklerine düşman .

Eşinizin şuan ki haline inanıp yumuşamayın hemen, hatasını anlayıp kendini affettirmek için çabalayın, hem sizden hem ailenizden özür dilesin. Siz iyi olsanız bile aileniz ve eşiniz eskisi gibi olmaz artık, araya soğukluk girdi. Ne yüzle ailenizin evine gidecek bundan sonra merak ettim, gidebilirse. Annenizi dinleyin ve çocuk yapmayın uzun bi süre. Neden böyle yapmış peki açıklaması ne?

Eşiniz dengesiz belki de psikolojik sorunları var.Evveliyatini bilmem ama bu adam gelecekte omuz verilecek,çocuk büyütecek biri gibi durmuyor Yapıyor asıyor kesiyor, kalp kırıyor,seviyesiz ama sonra yatakta kıvranıp ağlıyor deli mi ne?????

Regl dönemi gelmiştir eşinin. Prensese sıcak su torbasi yap.
Hadsiz adam , sevgi gormemis belli ki senin onlarla olan ilişkini kiskanmis.bu konudabtaviz verirsen yarın kahve ictigin arkadaşa kadar gelecek konu. Annen haklı çocuk falan yapma bu hodukten.

Anneniz çok haklı eğer evliliğiniz devam edecekse uzun bir süre çocuk yapmayın. Ailenizin eşinize karşı yanlış bir davranışı olmadıysa eşiniz çok saygısız.
Bence sorun daha 2 aylık evliyken eşlerden birinin ailesinin yatılı gelmesi ile başlamış. Evliliğe o düzene alışmak belli bir süre istiyor tabi bunların hiçbiri eşinizin davranışı haklı çıkarmaz.

Eşiniz sanırım ruh hastası. Kim eve hediye getirildi diye kavga eder ki

Küçükkeken şiddet görmüş sevilmemiş olabilir. Sizi ve ailenizi kıskanmış ama ne düşündü de kıskandı anlamadım. Çocuk olursa çocuğu da kıskanır, kendi çocukluğu ile kıyaslar ve yaramazlıkta benden daha iyi bakılıyor ama memnuniyetsiz diye düşünür çocuk için. Çocuk ile sizin aranızda ki bağı da kıskanıcak ilk aylar anneye daha yakın olduğu için aileden değilmiş gibi falan hisseder. Bence tramvası falan olabilir. Sayıp sövmeye gerek yok, oturup konuşulmalı olmadı bi terapi falan.

Esinize en iyiligi yapabileceginiz sey psikolojik tedavi almasidir. Tedavi olursa belki senden cevreye kadar düzelir.. esinizle konusun destek almak isterse alsin bu sürecte yaninda daim olursun belli bi zamanda toparlanir. Toparlanmazsa duruma göre bakip ayrilirsiniz

Kocan kafadan kırık heralde

Aileni istememiş belli. Genelde gelinler istemez ya sizde eşin istememiş
Pişmanlığı da, gittiler ya aslında sabredebilirdim diye düşünüyor heralde ben öyle anladım

Terbiyesiz saygısız adam. Kaybetme korkusu yaşıyor ve sanırım bu gecmiste onda bir travma olarak kalmış. Seni çok üzdüğünü düşünüyorsa ben olsam annemi babamı aratıp özür diletirdim. Yoksa çok arada kalirsin

Aaaa adam hasta. Size de pes dedim doğrusu. Ailenizi kırıp geçirmesine müsaade etmişsiniz resmen. Öyle adamı var ya tırnaklarımla parça pinçik ederim. Nasıl izin verdiniz üstelik ailenizin önünde sizin de gururunuzu kırmış. Ailenizin yanına dönün kurtulun ruh hastasından.

Esiniz agir sorunlu kiskanc ve bencil sizide kendisi gibi ailesiz birakip kendine bagimli kilmak istiyor yaptiklari yenilecek hareketler degil ben olsam bir sure terk etmeyi denerdim belki gelip ailenizin gonlunu alirdi cocuk konusu ise gercekten sikintili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…