Ah! bacılarım ah!...

bacılarım selam.size son gelişmeleri anlatmıştım.onunla artık ilgilenmiyorum.uzak duruyom.memleketteydim.ısrar etti döndüm.daha bi hafta geçmeden ilgisizlik yüzünden beni dövdü.dayak yedim.sonra da yanıma gelip benim onu anlamadığımı ve sevmediğimi söyledi.kızlar kafayı yiycem.kredi kartlarını filan almış çantamdan ne yapmaya çalışıyo ya bu adam.yeter artıksenağlamasenağlama

güzelim belli bu adamdan sana hayır yok..senin yerinde olsam o kartları hemen kapattırırdım tabii o şifresini biliyorsa..ne olur ne olmaz...birde ist da yaşıyorsan iş bulman biraz daha kolay...umarım iş bulursun bir an önce

ah gülüm ah.kert zaten onun benim günlük harcamalrı yaptığım karttı.öyle ağır şeyler yapıyo ki çok zorlanıyorum artık.çok.....

bacılarım selam.size son gelişmeleri anlatmıştım.onunla artık ilgilenmiyorum.uzak duruyom.memleketteydim.ısrar etti döndüm.daha bi hafta geçmeden ilgisizlik yüzünden beni dövdü.dayak yedim.sonra da yanıma gelip benim onu anlamadığımı ve sevmediğimi söyledi.kızlar kafayı yiycem.kredi kartlarını filan almış çantamdan ne yapmaya çalışıyo ya bu adam.yeter artıksenağlamasenağlama

Madem geri dönerek bu evliliğe bir şansa daha verdiniz,eşiniz de bunu değerlendiremedi,yerinizde olsam artık geriye bakmazdım..
Çok üzgünüm ama şiddet gösteren bir adamdan hiç kimseye hayır gelmez.:nazar:

yanlız değilsin dert ortağınız bizler varız. ne oluyor bu erkeklere son zamanlarda hep olumsuz yazılar okuyorum.bu adamın hayatında başka bir kadın var gibi görünüyor. ALLAH yar ve yardımcın olsun bizleride böyle adamlardan korusun

X