Ah alma

Adam arsızca mutlu olmuş. Sizde kimseyi bulamamışsınız ah çektiğinizi düşünüyorsunuz. Asıl merak ettiğim hamileydiniz bebek ne oldu
Ben evlilikten soğudum istemem de bebek büyüdü çok şükür birlikteyiz beraber yaşıyoruz kendi evimizde

Ne ahı öyle insanın ahı mı alınır ? Evlense de Mutlu olur mu ki ?

Hanımefendi hani derler ya; Köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı. Bildiniz mi? İşte tam ondan. Sakın sakın helallik istemeyin pardon ama ne kadar sağlıksız düşünüyorsunuz.

Ayrıca bizim hayat planlarımız biz doğmadan önce oluşuyor zaten. Eş seçimi ise hayat planının ana unsurlarından biridir. Sözün özü kardeşinizin hanımı zaten doğmadan önce belliymiş. Karakteri falan da. Lütfen sakin olun.

Siz eski eşiniz evlendiği için kendinizi başarısız, aile içi yaşadığınız sorunlardan dolayı da sorumlu hissediyorsunuz. Pişmansanız yaptıklarınızdan dolayı tövbe edin , yapmamaya özen gösterin, sadaka verin eğer ciddi manada hakkına girdim vicdan azabı çekiyorum diyorsanız o zaman helallik isteyin ne diyeyim. Ancak aileniz ve geline karşı yapıcı olmaya çalışın. Eski eş kişisine yaptıklarınız hoş olmasa da adam evlenmeden ve evlendikten sonra sizi aldatmış, evliliğin temelini zedelenmiş. Sizi yok saymış, kandırmış. Sütten çıkmış ak kaşık değil. Evleniyor olması onu aklamaz, hint kumaşı yapmaz. Şaptan olmaz şeker devamını siz getirirsiniz artık. Bakın gündeme 2 gencecik kız öldürüldü. Manyak çok memlekette . Kurtulmuşken bir yalancıdan boşanmışken, evladınıza odaklanın kapatın kapınızı. Sizin ona en son aldatmaya gitti demeniz evet yanlış olmuş doğru değilse iftira olmuş ama zaten o sizi aldatıyormuş. Siz zamanı tutturamamışsınız. O sebeple olmasa başka sebeple , bahaneyle zaten boşanırdınız çünkü adamın zaten gözü dışardaymış. Kendinize fazla yüklenmeyin yanlışlarınızdan ders alın, evladınızla mutlu olun.

Nasıl ya? Mağdur olan sizsiniz,aldatılan sizsiniz.Nasil o kişinin ahının tuttugunu soyleyebiliyorsunuz?? Sağlıklı bir psikolojide olmadığınız belli.Yapmayin.Siz sonuna kadar hakliydiniz.Siz hakkınızı helal etmeyin.Sabredin ve olacakları izleyin.Bir rahatlayin yaa. O kim ki ahı tutsun tövbe tövbe valla sinirlendim.İnancimi zedeleyecek böyle şeyler,ay ne münasebet:))

Yine pırıl pırıl bir kalphanımefendiciğim siz ne hata yaparsanız yapın yine de bu aldatma hobisi olan bit yavrusunun bedduası tutmaz

Şaka mı yapıyorsunuz? Ahı alması gereken kişi kesinlikle o.Ki ahı almış,evleniyor.Gelen,gideni her zaman aratır.O kadından çekeceği var merak etme.Genç ve güzelse de parmağında oynatır kuklası yapar onu.

Ahahah siz saf mısınız? Adam sizi defalarca aldatmış şiddet göstermiş ahı mı tutmus bir de

yazdım yazdım
sonra dedim ki ne hacet

Bilmiyorum helallik mi alsam bilemedim
Adam size vurmuş, helallik almayı bırak vaktiyle darp raporu alıp dava açsan hapse girerdi. Eline atağına kapanıp helallik istemes gereken eski eşiniz. Kendinden zayıf birine vuran adam değişmez, yeni karısına da vuracak aldatacak hakaret edecek. Sizin hiçbir hatanız yok, kanatsız melek olsanız adan gene vuracak aldatacaktı

Bilmiyorum helallik mi alsam bilemedim
Abla senin gözün hala adamda, bi de kız bulmuş evleniyo ya sen onu kaldıramıyosun, durum sadece bu, ah uh boş işler bunlar. Toksik ilişkini özlemişsin, kaçan balık büyük olmuş, az bi dışarı çık Allasen iki insan gör, oturduğun yerden kurulup durma.

Allah size akıl fikir versin. Bunca şeye arayın yalvarın isterseniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…