Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Maalesef ben bebeğimi 12. Haftamda anensefali yüzünden kaybettim. 2 hafta oldu işte ama sütüm gelmiş ben ter sanıyordum o ıslaklığı şok oldum.

Soğuğa yakın bir sıcaklıkla duş al canım bebegi su an zaten vücut yabancı sanıp atabilir bunun ateşle olacağını sanmıyorum iyi düşün iyi olsun inşallah bebeğin vardır seninledir

Maalesef ben bebeğimi 12. Haftamda anensefali yüzünden kaybettim. 2 hafta oldu işte ama sütüm gelmiş ben ter sanıyordum o ıslaklığı şok oldum.
Çok gecmis olsun Prolaktin hormonu gebelikte yükseldigi için süt gelmesi normal ama aşırı gelmez minik minik çamaşırda iz gelecek şekilde olur yani bende öyle olmuştu

Çok gecmis olsun Prolaktin hormonu gebelikte yükseldigi için süt gelmesi normal ama aşırı gelmez minik minik çamaşırda iz gelecek şekilde olur yani bende öyle olmuştu
Evet öyleymiş biraz baktım. Umarım sıkıntı olmaz bu durum ilk defa yaşıyorum şaşırdım. Bende diyorum 15 gün oldu bebek gideli niye hâlâ şiş bunlar. Meğer sütüm gelmiş bende terliyorum zannediyordum.

Biraz araştırma yaptım bu süt bazen kalıyormuş birinde şey yazıyordu 6 ay olmuş kürtajdan sonra gebe kalamamış doktora gitmiş doktor demiş sen memelerde süt kalmış ondan gebe kalmıyorsun. Bence düşük ve kürtajdan sonra gebe kalamayan anne adaylarımız bir doktora danışın belki sebep budur

Ba canım tebrik ederim yükselir tabii ki maşallah sen test yapms mydnYok

Ya canım tebrik ederim yükselir tabii ki maşallah sen test yapms mydn
Bugün midem bulantım fazlaydı kötü oldum eşimle acile gittik ama ben gebelik çıkcanı düşünmemiştim erken sanıyodum çok şaşırdık ikimizde beta aldılae ilk önce sen deden hayılı haberler bekliyorum seninde gününe az kaldı aynıyoz hemen hemen

Soğuğa yakın bir sıcaklıkla duş al canım bebegi su an zaten vücut yabancı sanıp atabilir bunun ateşle olacağını sanmıyorum iyi düşün iyi olsun inşallah bebeğin vardır seninledir
Ay evet araştırdım Bu resmen gerçekmiş ama ben soğuk suya giriyorum mesela soğuğa yakın ılık rahatlıyorum 5 dakika sonra tekrar başlıyor yani çok fazla ısı iyideğilmiş umarım benimki normal dir tabii gebelik varsa

erkek arkadaşımla birliktelik yaşadık aslında birliktelik sayılmaz.sadece içime grdi ve geri çıktı üş saniye bile sürmedi ben korktuğum için devam ettirmedim.boşalma olmadı ve ıslak değildi.6 temmuzda oldu bu olay

14 temmuzda regl olmus olmam gerekiyodu uygulama öyle gösteriyor ama çok düzenli olan biri değilim geçen ay 13 haziranda olmustum.ama daha olmadım

gecikmemin ikinci gününde kaset test yaptım negatif cıktı.gecikmenin ücüncü gününde erken gebelik testşni ilk idrarla yaptım o da negatifti amamhala adet olamadım
gebelik falan olabilir mi yoksa stres mevsim değişimi falan olanilir mi sizce

Evet o zaman benim de aşağı yukarı çok az mıdır hcb zaten bu arada bebek yerleşince değil aslında döllenme olunca belirtiler başlayabiliyormuş hormon artışından dolayı şu anda benim de 8-10 falan olsa 2 gün sonra testte çıkar zaten varsa senin adına çok mutlu oldum ya başka konuda karşılaşmıştık

Olabilir sen gebeyim felan diye strese girdin için olmaz sen bence kadın doğuma git söktürücü versinler bence sana

Olabilir sen gebeyim felan diye strese girdin için olmaz sen bence kadın doğuma git söktürücü versinler bence sana
ya gidicem ama anneme ne dicem bilmiyorum cunku belirli donemler ben duzensiz oluyordum. boyle bi durumda gebelik olur mu onu dusunuyorum üç gün gecikme olunca erken gebelik testinde pozitif cıkardı diye düsünüyodum hani varsa ama negatif cıktı oazartesiye kadar olmazsam pzartesi bidaha yapcagım 8 gün gecikmede doğru sonucu alırım dğeilmi

Evet cidden yumurtlama dan beri vardı biişiler aman etken yapma sende ben gibi ama ben gidip özellikle beta baktırmadım ben kötü oldum için ilaç vermeden önce beta aldılar benden o yüzden şuan yükselirmi diye çok düşünüyorum

Evet canım benim daha adetime 5 gün varken gebelik çikti 8 gün gecikmede nasıl çıkmasın

Merhaba kizlar ovulasyon testi yaptım uygulamaya göre bugün yumurtlama gösteriyo ama klomen kullanmıştım geçen cumartesi pazar doktor çatlamış demişti ama icim rahat etmemişti.bence yeni yumurtlamaya başlıyorum olabilir mi sizce

Eklentiler

• IMG_20240720_005940.jpg
    146,2 KB · Görüntüleme: 13
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…