Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

tebrik ederim :) sağlıkla kucağına alman nasip olsun . Bende kendimi sürekli sıcak hissediyorum ama test bugünde yaptım negatif bata 3 gün var. Siz kaç gün kala öğrencinizi?

Evet canım bende saldım artık valla olursa olur olmazsa da yapacak bişey yok modundayım vardır Allahın bir bildiği diyorum bu ay da bakıcam olmazsa ertelicem sanırım bakalım

Kızlar benimde belirtim yok gibi bilmiyorum hep bişey arıyorum acaba mı diye ama yok, çok uyuyorum yorgun hissediyorum sıcakların etkisidir diyorum, göğsümü dolgun hissediyorum ama acı ağrı yok, midem bulanıyor gibi oluyor yine sıcağa bağlıyorum öyle çirkin ki hava herşeyin suçlusu o gibi kasık ağrım şöyle bugün 2 kere sadece adet olacak gibi hissettim şuan o da yok. 5 gün kaldı adetime bugün öğlen gibi erken gebelik yaptım tertemiz negatif çıktı. Adet gecikmesini beklemem gerekiyor biliyorum ama anlıyorsunuzdur heyecandan.

Tarihlerimiz aynıymış benimde 22 Temmuz 3 gün kaldı sabah test yaptım ama negatifti
Bugün döngümün 26. Günü kimyasal gebelik yaşadığım zaman 27. Günde testte çok silik çizgi görüp kan vermiştim 2.77 çıkmıştı ertesi gün koyulaştı 3 gün sonra 20 olmuştu değer

Burcucum Sen beni anlatmışsın kasık bel ve sırt ağrım var 37.4 iki gündür vücut ısım sıcak basmaları yaşıyorum ayağım cayır cayır yanıyor hiç kimse bana dokunamıyor her dokunan sana ne oldu böyle diyor uzayan akıntılı oldu mu iki gündür de hafif Bulanık uzayan akıntım geliyor sarı gibi internette baktım bebek Rahmi yerleşirken gelir diyor bazen de beyaz geliyor bembeyaz kasıklarrıma aniden batmalar oluyor iğne batması gibi oluyor bazen bıçak gibi hele ki 5 gün önce rahimde çalışma vardı sanki bıçakla oyuluyordu senden rica etsem vücut ısını ölçer misin diş altından acaba biraz komik gelecek ama sürekli ölçtürüyorum eşime de ama ben ondan neredeyse 1 derece daha fazlayım O da şaşkınlık içerisinde 4 günüm var benim de iki gündür aşırı sıcak hissetmem başladı resmen sıcak basıyor sürekli ama sürekli

Freshmommy canım dün demiştim hatırlarsan kendimi sıcak hissediyorum diye akşam ölçtüm ama koltukaltından 36.1 çıktı
Düşük canım sanırım ama asıl ısın ne benim 3gun önceye dek kolaltım gunduz 36.1ydı smdı kolaltm 36.9 suan dıl altım 37.4 tam 1 derece arttı ısım. Yumurtlamadan snra 4 gun 36.4 de kaldı sabahları gunduz 36.8di şimdi sabahları da 36.8 dedıgım gb yanıyorum gebelikte 1 derece artar ortaalama teziyle örtüşüyor. Ayaklarıma care arıyorumm cayır cayır,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…