Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Mardin efsane ya ama yazın çekilmiyor çok sıcak eşim mardinli gittim bı kaç kez
Aaaa tesadüfe bak. Biz şükür meslek şansı ogretmenlıkte 2.5 ay tatil. Eşim karne verdıgı gibi yola cıktık evımıze. Oyuzden o kavurucu sıckları hıc gormıcez şükür, Mardin efsane gerçekten büyüleyici 9ayda aşırı alıstım özledm bıle

Bende normalde geçen sene gidecektim ama hamileydim riskliydi durumum gitmedim ama seneye inşallah giderim ve ben küçükken mardinlilere gelin gitmek isterdim Allah a nasıl dua ettiysem kabul etmiş

Sat 29 temmuz bat 20 ağustos beni de etiketlermisiniz

Bende normalde geçen sene gidecektim ama hamileydim riskliydi durumum gitmedim ama seneye inşallah giderim ve ben küçükken mardinlilere gelin gitmek isterdim Allah a nasıl dua ettiysem kabul etmiş
Peki sizde de tarla satıldı mı hahahaha. Eşimin öğrencileri anlattı hep bizde gelın ııcn gerekırse tarla satılır dye resmen kabul olmuş duan. Ben de oturdugum ılce ıcın evlenince orada oturcam derdım dua nyetne kabul oldu. Merkez ılce tabi yine merkezden daha merkez cok sevrdım lisedeyken burayı. Dogulular kadar mısafırperver kımse daha yok ya

kıyamam sana soğan maydanoz kürü yap sıcaktan gecikir şuan stres altindasin ondan gecikmiş olabilir

Kızlar iyi geceler. 26 yaşındayım fsh değerim 8.74. Yaşıma göre yüksek mi sizce? Amh bakmamış doktor neden bilmiyorum. Ultrasonda hiçbi zaman bi sorun çıkmadı sizce yumurtam az olsa veya riskli bi durum olsa ultrasonda anlaşılır mıydı? Yumurtalarım büyüyor ve çatlıyor yumurta takibi yapmıştık. Ama sınır 10muş şimdi buna kafayı taktım 8 aydır deniyoruz.

Bende varım :)
2 kez düşük yaşadım bir sene sonra tekrar niyetine girdim rabbim sağlıkla nasip eder inşallah hepimize
Bu ay korunmayı bıraktım bata 2 gün kaldı bakalım

hesaplamam yanlış da düzelt canım döngün 35 gün mü öyle hesapladım 9 mayistaki adetini öyleyse eğer senin günün gelmemiş gibi

Evet övünmek gibi olmasın ama severim milletimi gerçekten yedi yabancıya bile dört dörtlük bakarlar bizde tarla marla satılmaz ne varsa o yenir içilir

Ben bu gece uyumadım o yüzden 5 teki ilk idrar sayılmaz şimdi ben çatlama gördüm mü deyin bana yoksa yarın mı görürüm (bunlar ovülasyon testleri)

Eklentiler

• DF669436-7099-41FA-A319-4EC3951662FD.jpeg
    51,2 KB · Görüntüleme: 33
Daha önce hiç yumurtlama lekelenmesi yaşadın mı. Yumurtluyorsan senin adet döngün bayağı uzayacak bu ay
Evet canım daha önce de birkaç kez yaşamıştım aynı böyle ama bu kadar geç değildi. Döngüm uzayacak gibi duruyor

Ay Allah sana daha çok sabır versin her hafta her hafta hemde 7 yıldır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…