Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Simdi gördüm canım. Ovulasyon testi ile hamilelik adet gectikten sonra pozitif çıkarıyor ama güvenmemek lazım. Geç döllenme yaşıyor olabilirsiniz. 1 hafta bekleyin adet olmazsanız kan verin

Benim ovulasyon testi hakkında pek bilgim yok. Gebelik kiminin idrarda çıkmayıp kanda cikiyomus reglin geçtiyse kan versen keşke daha hızlı sonuca ulaşılır testlerin güvenilirliği markadan markaya çok değişiyor malum ki

Görmedim ki sorunuzu. Tekrar yazabilir misiniz
Merhaba benim beklenen adet tarihim 15 Temmuz’da ben de o gün olmayınca gittim ovülasyon testi yaptım bazı arkadaşlar ovülasyon testi koyu çıkınca hamile olduğunu öğrenmiş ya da şüphelenmiş diyelim evde de gebelik testi yoktu ben asyon yaptım neyse çizgilerin ikisi de birbirine yakın şekilde koyu çıktı. Daha sonra gittim kaset testi aldım eczaneden markası Artımed ama negatif çıktı.
Bugün de gecikmemin dördüncü günündeyim bugünden itibaren regl olacakmışım gibi ara ara ağrılar başladı ama sürekli sürmüyor 10 dakikada 1 gelip gidiyor sizce bu regl ağrısı mı yoksa hamilelik mi hiç bilmiyorum başına gelen var mı beni bilgilendirirseniz sevinirim

Kuzu dirençli işte maalesef doktor şaşırdı. Amh a göre fsh ı yüksek beklerdim ama çok normaller dedi. 1 seneye yakın kendimiz denedik olmadı.
anladım canım benimde aynı durumlar 1 yıla yakın olmadı rahim filminden sonra 3. ayda hamile kaldım ama mutluluğum yarım kaldı boş gebelik tanısıyla kürtaj oldum üzerinden yine 9 ay gecti olmadı bu sefer ilaca başladık bende sabırsızla ne olacak bekliyorum

Simdi gördüm canım. Ovulasyon testi ile hamilelik adet gectikten sonra pozitif çıkarıyor ama güvenmemek lazım. Geç döllenme yaşıyor olabilirsiniz. 1 hafta bekleyin adet olmazsanız kan verin

Bende rahim filminden sonra 3. Ayda kimyasal geçirdim

gebelik testiniz varsa tekrarlayın ovulasyon testleri gebelik konusunda çok guvenilir degil koyu cıktıysa tekrar yumurtlama oluyor olabilir

Merhaba canım artimed güvenilir bi marka değil hiçbir şekilde değil hem de istersen başka marka testi al ne zaman yumurtladın

Catlamış canım az önce yaptım test. Şöyle ki reglim 4 gün sürüyor. Döngümün 6. günü 11. Günü ve 13. günü ilişki oldu. 15. günü pik ilişki oldu 16 günü pik ilişki oldu 17. Günü bugün sabah ilişki oldu 2-3 saat sonra yaptım baktım çatlamıştı. Bu akşamı boş geçeyim diyorum. Ördek gibi adamın peşindeyim zaten sdjdjfjf

Eklentiler

• IMG_5652.jpeg
    48,8 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_5651.jpeg
    42,3 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_5650.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_5649.jpeg
    39,5 KB · Görüntüleme: 62
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…