Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Herkese bekle bekle diyorum kendim sabırsızlanıyorum. Deli miyim neyim akıllanmam 😅
Bunu şimdi yaptım ikinci idrar 10 dakikadaki hali. Freshmommy Freshmommy ParlayanGece ParlayanGece H Hayirligunler678 @beyzaanim @beyons A ayb00 ve diğer kızlar
Yoksa ben deli miyim Deli mi divane miyim 🤣🤣🤣 hamurumuzda var hepimiz deliyiz 😂😂 bu kadar da ben buradayım diyor üstüne lekelenmen var istersen kan ver yoksa gerçekten meraktan çıldıracağım ben bile seni kendimden çok merak ediyorum

Ya kızlar dün test verdim negatifti ama benim karın ve kasık ağrım var. Dün akşam uyuyana kadar adet ağrısı çektim. Lavobaya gittiğimde akıntım vardı beyaz. Normalde ağrım başladığında lekelenmem başlar sonra devam ederdi. İlk böyle bir süreç yaşıyorum. Gebelik ve adet dışında başka neyden kaynaklanır ki bu ağrı @candy777 Freshmommy Freshmommy ParlayanGece ParlayanGece

İdrara batırdın dimi 😅
Fotosunu attığım testi tabiki idrara batırdım. Ama içime bir kuşku düştü acaba test hatalı mı diye sonra başka bir tanesini suya batırdım ve şuna bakar mısın şüphelerimde haklıymışım test suya bile silik çizgi çıkardı güvenmiyordum zaten buna. Sövdüm resmen bu testi kim yapıyorsa ona insanların hayalleriyle oynuyorlar
Üstteki idrara ile yapılan
Alttaki su ile yapılan test
IMG_5653.jpeg

Ya kızlar dün test verdim negatifti ama benim karın ve kasık ağrım var. Dün akşam uyuyana kadar adet ağrısı çektim. Lavobaya gittiğimde akıntım vardı beyaz. Normalde ağrım başladığında lekelenmem başlar sonra devam ederdi. İlk böyle bir süreç yaşıyorum. Gebelik ve adet dışında başka neyden kaynaklanır ki bu ağrı @candy777 Freshmommy Freshmommy ParlayanGece ParlayanGece
Belki yeni yeni oluşuyordur. Bence bekle

bazı aylar benimde uzun süren geçmeyen kasık ağrım oluyordu , sürekli dr gidiyordum .

Bazı aylar yumurta çatlama esnasında etrafında sıvı birikimi olabiliyor , doğal bir şey deyip bu şekilde bir açıklama yapmışlardı .

Bendede sık sık oluyor vücut kendiliğinden atıyor

Eee bu bildiğin var 😍 bence dün ki yerleşmeydi ya bir erken gebelik testi alıp onunla denesene. Böyle bir var bir yok kafayı yediriyor testler 🤦🏻‍♀️
Çıkabilirsem alırım canım güvenilir test bulamıyorum koca şehirde üstte yazdım baksana ben şok

Fotosunu attığım testi tabiki idrara batırdım. Ama içime bir kuşku düştü acaba test hatalı mı diye sonra başka bir tanesini suya batırdım ve şuna bakar mısın şüphelerimde haklıymışım test suya bile silik çizgi çıkardı güvenmiyordum zaten buna. Sövdüm resmen bu testi kim yapıyorsa ona insanların hayalleriyle oynuyorlar
Alttaki su ile yapılan testEki Görüntüle 3454153
Aaaaaaaa şüphelerinde haklıymışsın gerçekten de bence bir an önce gebelik testini farklı bir testle tekrarla bunları da çöpe at yani

Heeeee su ya batırdım derken ben yanlış anladım. cok mantıklı kız suya batırmak. İyi yapmışsın. Ben orayı anlamadım su ya batırdım derken idrara batırdın sandım kuzum kusura bakma

ne saçmalık ya , suyla silik çizgi çıkaran test mi diyorum ....

Merhaba güzel anne adayları.
Yeni topic hepimize uğurlu gelir inşallah. 🍀
Haziran-temmuz grubu yavaştan kapanıyor herkesi burada görmeyi çok isterim.
Diğer aylar olmamış olabilir ama bu ay olmayacak diye bir şey yok umudumuzu yitirmeden tam gaz devam 💪

Beni etiketleyerek sat ve bat yazabilirsiniz tabloya eklerim

İSİMSAT❤️BAT💚
@gzd90971 haziran10 temmuz
@bademlicikolata14 temmuz8 ağustos
@Lorelailai11 temmuz6 ağustos
@cookiep13 temmuz8 ağustos
@starkarya13 haziran13 temmuz
@morciveert15 haziran15 temmuz
@sifa198615 temmuz14 ağustos
ParlayanGece ParlayanGece 25 haziran🧿🤰❤️
vanilya85 vanilya85 15 temmuz15 ağustos
@beyzaanim21 haziran🧿🤰❤️
@mayaada16 haziran🧿🤰❤️
@Bahar esinti16 temmuz12 ağustos
@iremhm16 haziran19 temmuz
@sonsuzlugunyanks22 haziran20 temmuz
@stresli5018 haziran20 temmuz
@dolapsu20 haziran21 temmuz
Candy7777 Candy7777 22 haziran22 temmuz
A ayb00 22 haziran22 temmuz
@kisgunesim110122 haziran22 temmuz
@beray123 haziran22 temmuz
@kimyonkokusu23 haziran23 temmuz
@Sarisu28 haziran24 temmuz
@espressoc29 haziran24 temmuz
Freshmommy Freshmommy 27 haziran24 temmuz
@efnan21321 haziran27 temmuz
@Dileekkg26 haziran27 temmuz
@nyxnyx28 haziran27 temmuz
H Hayirligunler678 27 haziran28 temmuz
@esra gok2 temmuz28 temmuz
@UzayKeki1 temmuz28 temmuz
@LLmelek27 haziran28 temmuz
@ArasaNillGerek2 temmuz29 temmuz
@alyanil3 temmuz29 temmuz
Coocoo Coocoo 29 haziran28 temmuz
@ucge28 haziran29 temmuz
@esmanurrrr5 temmuz30 temmuz
@Waww4 temmuz31 temmuz
@ogretmennnhaniiimm119 haziran1 ağustos
@imermeri2 temmuz1 ağustos
@yagmurum_378 temmuz1 ağustos
@Gulbahcesii963 temmuz2 ağustos
@monica1237 temmuz3 ağustos
@hayatbeninedenyoruyosun29 haziran3 ağustos
@Momyteam7 temmuz4 ağustos
@beezuus30 haziran4 ağustos
@MehmetinAnnesii30 haziran4 ağustos
@Denizz418 temmuz6 ağustos
@Mervesare4110 temmuz6 ağustos
@ertyul6 temmuz7 ağustos
@yasemincimmm10 temmuz7 ağustos
halolita halolita 5 temmuz8 ağustos
@Gfz899312 temmuz10 ağustos
@beyons15 temmuz11 ağustos
@attorney069 temmuz13 ağustos
@annelik yolunda11 temmuz13 ağustos
@dikkatkediii16 temmuz15 ağustos
@Sosyallanne12 temmuz-
@Marryyj15 haziran-
@sed212 temmuz25 ağustos
@meltemgul814 haziran
Son adet tarihi 23 haziran, beklenen adet tarihi 23 temmuz benide eklermisiniz listeye 🙏🏻 Dilerim bu ay en hayırla selametle bebişli sonucu alırız arkadaşlr 💖💖💖

ısı takibinden de anlarsın canım yumurtlamayı ovu testi de yapıyorsan piki görmediysen daha var demekki
Yani 0.3 faz düşüş oldu bugün bende şaşırdım ama ovü de pik yok şuan için takipteyim canım. Evet muhtemelen 24 ü gibi yumurtlayacağım yine

Yoksa ben deli miyim Deli mi divane miyim 🤣🤣🤣 hamurumuzda var hepimiz deliyiz 😂😂 bu kadar da ben buradayım diyor üstüne lekelenmen var istersen kan ver yoksa gerçekten meraktan çıldıracağım ben bile seni kendimden çok merak ediyorum
Yaaaa analık deliliktir bir kere. Ama bu teste hiç mi hiç güvenim kalmadı suya bile çizgi çıkardı üstte paylaştım baksana kuzum

X