Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

ısı takibinden de anlarsın canım yumurtlamayı ovu testi de yapıyorsan piki görmediysen daha var demekki

kizlar maşallah hepinize gününüz gelmeden iyi test yapıyorsunuz. ben tutuyorum kendimi.6 gun var adete 6 gunu bekleyeceğim gelmezse 4 gün gecmesini bekleyeceğim. kafam aşırı rahat. belirtilerim adet belirtisi gibi. gece bı ates bastı beni artık vücut ısım mıydı hava sıcaklığı mi bilemiyorum. artık öyle bi hale geldim ki gebelik belirtilerini unutmuşum herşeyi adete yoruyorum. umarım tutmuştur ama tutmadı ise bu sefer farklı şeyler deneyeceğim. badem iyi geliyormuş rahme. rahmi sıcak tutma gibi uygulamalar yapılıyormus biraz araştırıp onlara bakacağım. geçici olarak Denizli deyim kadın doğuma sıra bulursam ona da sıra alacağım.

İlişkiler arası 2-3 gün süre olsa çok daha iyi gibi geliyor. Yani böyle rahimin içi spermle dolup taşsın yumurtlama günümden 1 gün önce bizim tek ilişkimiz olmuştu. spermler içeride de bir süre yolculuğuna devam ediyormuş zaten bu sebeple pik yaptığında dolu dolu göndermek ve ilişkiden sonra yavaş hareketlerle yaşamı sürdürmek önemli galiba

düşük yapali 9 ay dolmak üzere. genetik test de yaptırdım pıhtılaşma yok çok sukur. doktorum da 3 ay korunmani istiyorum dedi. biz 6 ay korunduk. sonra eşim göreve gitti nisanda izne geldi önemli tarihleri kaçırdım Mayıs ta yoktu yanımda. haziranda izne geldi memlekete gittik kaynanamda kalınca yine özel günler gitti neyse yinede 1 kere yakaladım. zaten Haziran 28 de de adet oldum 4 gün erken geldi. şu an keyfî yapıyoruz. bakalım ne olacak bazen hadi tuttu ise de ilişki olduğu için zarar görürse düşüncesi geldi aklıma

Yok vallahi benim göğüslerim hiç acımıyor ve yüzüm çok sivilcelendi hamileyim. Herkeste belirtileri farklı olabilir hakkında hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırız umudu kaybetmek yok

benimde amh biraz düşük en son 1.27 idi şuan belki daha da düşmüştür ama senin yumurta sayın fazla oldugu için sende ihtimal daha yüksek
Kuzu dirençli işte maalesef doktor şaşırdı. Amh a göre fsh ı yüksek beklerdim ama çok normaller dedi. 1 seneye yakın kendimiz denedik olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…