Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Amin cemalin. Yok çok ağrım olmadı ağrı kesici almıştım nişan var diye etkisi geçiyor şimdi belimden vuruyor ama az artar mı bilmem.
İşte o bele vurması falan tam sökülemediği için. Geçen ay bende öyleydim bide denize gitmiştik tam dönüş için soyunma kabininde üstümü değiştirirken belim birden tuttu fıtığımda olduğu için hemen siyatik bacağıma indi. Eve geldik 2 saat sonra adetim başladı az az ama öldürdü beni hemen ertesi günü yakı yapıştırttım belime

Benimde ilişkiden sonra lekenmem oldu kahverengi bat 9 gun var

Günaydın kızlar bugün yine umutla uyandım 13 eylul regl günümdu olmadım bugün 15 Eylül gecikmenin 2 günü dün akşamdan beri adet olacakmisim gibi sanki biseyler geliyo lavobaya gidiyorum beyaz akıntı geliyo normal mi beyaz akıntı sizce

Evet tam sökülmedi az az geliyor şimdilik

Heyyy millettt nerdesiniz? Neler yapıyorsunuz? Pek sessiz burası bu aralar.

Normal tabi gebeliktende olabilir ama bazen adete yakın da olabiliyor.

Heyyy millettt nerdesiniz? Neler yapıyorsunuz? Pek sessiz burası bu aralar.
Herkes yeni döneme girdi nerdeyse ben de hala ilacım bitsinde adet olayım diye bekliyorum

Normalde ilaçsız oluyorum da bu ay ekti beni, doktorum da boşuna beklemeyelim zaman kaybı olmasın diye verdi İlacı.

Sen napan?

Evet sanki bir tık daha koyuluk var bir de pembelik de görünüyor sanki İnşaAllah sağlıklı bir gebelik olur

Kızlar önümüzdeki hafta adet olacam Allah'ım izniyle ama meme ucum felaket sızlıyor ve aşırı sıcak normalde böyle olmaz inşallah bebiş yoktur bu arada adetliyken spiral takacam Allah'ım izniyle

Herkes yeni döneme girdi nerdeyse ben de hala ilacım bitsinde adet olayım diye bekliyorum

Normalde ilaçsız oluyorum da bu ay ekti beni, doktorum da boşuna beklemeyelim zaman kaybı olmasın diye verdi İlacı.

Sen napan?
Bu hava değişimi herkesi kötü etkiledi ya. Geçen ay ben ve birçok kişi daha böyle olduk. Sebepsiz gecikmekte en kötüsü. ben de napayım hergün fik fik uğraşıyoz işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…