Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Herkese merhaba,
Geçen ay 16-19/08 arası adet oldum yumurtlama günlerim olan 26-31/08 tarihlerini
değerlendirdik.
Bu ay 13-16/09 arası adet olmam gerekirken hala olmadıb. Bir umut bekliyorum 2 gün önce test yaptım negatifti umarım olur :KK43:

Herkese merhaba,
Geçen ay 16-19/08 arası adet oldum yumurtlama günlerim olan 26-31/08 tarihlerini
değerlendirdik.
Bu ay 13-16/09 arası adet olmam gerekirken hala olmadıb. Bir umut bekliyorum 2 gün önce test yaptım negatifti umarım olur :KK43:
Seninle aynıyız bugün yumurtlamanın 16 günü idrar testleri negatif

Geçmiş olsun balım. Kız böyle hasta olanlar finalde hep hamile çıkıyor 🤔
Ay yok be benim eylül ayında fixtir. Geçen sene eylülde de ishal salgını vardı ona yakalanmıştım. 10 gün gelememiştim kendime vesselam bu soğukalgınlığı bereket gündüzleri hafif atlatıyorum da geceleri ateşlencek gibiyim

Selam kızlar biz de bebek denemelerine başladık bu ay ❤️

Candy7777 Candy7777 beni de listeye ekler misin?
SAT 31 AĞUSTOS BAT 28 EYLÜL

henüz yumurtlama görmedim bu ay pek umudum yok ama beraber bekleyelim 🙈

Bu hava değişimi herkesi kötü etkiledi ya. Geçen ay ben ve birçok kişi daha böyle olduk. Sebepsiz gecikmekte en kötüsü. 😒 ben de napayım hergün fik fik uğraşıyoz işte
Ben yurtdışındayım havada pek değişiklik olmadı ama yarım sene bir ara vermiştim belki daha fazla., tekrar bebek yapmaya başlayınca da gecikiyor bazen bir gecikir iki gecikir sonra bir bakmışsın bebiş gelmiş 😁

Biraz böyle olduğunu düşünüyorum açıkçası.

Bekliyorum aşkım eşimden test istemiştim dün oda Days doktor almış🤦🏻‍♀️dün yaptım ilk idrarla negatifti hiç çizgi çıkarmadı bugün de silik şekilde çıkmış ama güvenemiyorum da elimde de test yok yarını bekliyorum hayırlısı 🙂
Evet aynen haklısın. Bugünki demi ilk idrarla?
Reglime de 4 gün var göğüs ağrım hafiflemiş normalde daha da şiddetlenirsin yaklaştıkça regl olunca da azalırdı regl olcam belki de eşim şimdiden ümidi kesmiş😅
Dur bakalım canım. Benimde aynen öyle oluyor regle gelene kadar acır dokununca gelince yavaş yavaş azalır. Bu ay gelmedi gerekten reglde olmadım ama gebelikte yok 🤦🏻‍♀️

X