Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar adetime 6 gün var. Dün duştan çıktıktan sonra kendimi sardığım havluda hafif kan lekeleri gördüm. Sonra iç çamaşırıma baktım iki tane ufak nokta gibi kan lekesi vardı. Allah Allah dedim. Bugün sabah uyandığımda ağzımda metalik bir tat aldım şüpheye düştüm. Bebetime gebelik testi aldım iki tane yaptım. Hepsi 5 dakika da çıktı ama ikincisini eşimden gizleyeceğim diye hemen çekemedim. Sizce var mı yokmu yaşayan var mı

Testinizde siliklik var ve bide adetinize baya varmış kaset testlerde çıkması biraz zor diye biliyorum. Siz olmadı bekleyin bi kaç gün kadar tekrar erken gebelik testi veya farklı marka deneyin. Geçen ay bende bariz silik gördüm kendi testimde ama hamile değilmişim, o yüzden çok temkinliyim

İnan bende çok gördüm ama bu kadar görmedim birde lekelenme olunca şüpheye düştüm söz vermiştim kendime çünkü. İkimiz içinde hayırlısı olsun

Mantar bu doktor fitil veriyor bunun için veya nioli yagı satılıyor eczanede veya aktarlarda alın 1 lt suya 20 damla damlatıp tuvalete girdikce onunla temizleyin ve çamaşırınıza 1-2 damla damlatın gün içinde. Asitli şekerli yiyeceklerden uzak durun bi süre

İnan bende çok gördüm ama bu kadar görmedim birde lekelenme olunca şüpheye düştüm söz vermiştim kendime çünkü. İkimiz içinde hayırlısı olsun
Umarım pozitiftir sizin ve lekenme bence olumlu birşey yerleşme olabilir çünkü . Ben hiç görmedim. İnşallah hamilesinizdir :)

Tekrar merhabalar bu mesajı adetin 2.günü yazmışım, sonrasında taşınma işlerimiz oldu çok ilgilenemedim yazamadım, adetime 4 gün kala 2 eylülde 85 beta ile sürpriz bir şekilde (3.5 yıldır ilk kez kendiliğinden) hamile kaldığımı öğrenmiştim, üstelik ay boyunca sadece 1-2 kez ilişki olabilmişti, hem il dışına taşındık, hem idrar yolu enfeksiyonu olmuştum, adetten sonra 10 gün süren kanamam da olmuştu, yani bir sürü olumsuzlukta asla hamilelik beklemiyordum, belki bu grup bana da şans getirdi bilemiyorum

Bugün ise kötü bir haber aldım, keseyi hala göremedik, 2 doktor da dış gebelikten şüphelendi, güzel başladı ama kötü gidiyor, beni neler bekliyor hiç bir fikrim yok…

Daha önce de 10 haftalıkken kürtaj olmuştum, 2 kez hamile kaldım ama hiç sağlıklı gebeliğim olmadı, 3 aşılama 2 tüp bebek ise olumsuz, sizlerden dua bekliyorum
Allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin…

Tamam teşekkür ederim cevabın için

Gittim cnm 3 tane doktora gittim
En son doçente gitmiştim yapışkan dedi
Büyüdükçe kopar zararsız dedi bilemedi
2 kere histeroskopi oldum
İnşallah hepimiz alırız o güzel bebiş haberini

Hamile kaldıkdan sonra mı adet oldun cnm 10 gün sürdü
İnşallah rabbim sana bağışlar evladını geçmiş olsun

Ahh canım dikenli geçtiğin bu yollar güllerle donansın inşallah

Ayy ben hiç bilemedim ki yanıltmayayım şimdi ama tekrar doktoruna başvurmak en iyisi bence de

Hfifi bir çizgi varla yok arası gibi ama sen görüyorsan doğrudur. Şimdi bu kanama yerleşme ise biraz daha geçmesi lazım testte daha çok belli olur

Hamile kaldıkdan sonra mı adet oldun cnm 10 gün sürdü
İnşallah rabbim sana bağışlar evladını geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim canım, inşallah amin
Yok 8 ağustosta adet oldum, 18-19 ağustostan itibaren 10 gün süren kanamam oldu , 2 eylülde de gebelik öğrendim

Reactions: As6
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…