Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben hâlâ regl olmadım acaba düşük ile mı alakalı? Düşükten sonra antibiyotik ve kan ilacı kullanmıştım. Yada geçen ay iki defa kanama oldu ondan mı oldu? Doktora gittim iki defa kanama olunca doktor duphaston başlattı bu gün 10 gün oldu biteli tık yok. Sebebini bilmiyorum da inşallah salı gününe kadar gelmez. ArasaNillGerek ArasaNillGerek Candy7777 Candy7777 Denizz41 Denizz41 A ayb00 @Kahhve @My_Moonlight06
Bacım doktorlar 10 günden sonra olmazsan gel dediler hep bana. Bence bir doktora gözükmelisin

Bu doktorlar nasıl farketmiyor çok üzüldüm allah inşallah sana tez vakitte bebişler nasip etsin.
Doçent doktora gittim bide bas hekimdi
Ultrasonda başka bişey göründü zararsız dediler bana
Eğer öyle demeselerdi 7 buçuk aylıkken bn doğururdum

Doçent doktora gittim bide bas hekimdi
Ultrasonda başka bişey göründü zararsız dediler bana
Eğer öyle demeselerdi 7 buçuk aylıkken bn doğururdum
Demekki bir kac doktora gitmemiz gerekiyor hepsinin deneyimi farklı. Yiyecek ekmeği yokmuş derler ya sinir olurum ama elimizden birsey gelmiyor. Keşke keşke bilseydiniz erken doğumla alırdınız kucağınıza. Çevremden son 2 haftada biride son üç günde malesef ölü doğum yaptı. İnsanların nazarımidir diyorum bazen kendime yeniden hamile kalırsam tanıdık içinde çok olmayacağım. İyiysen bile iyiyim deme kusuyorum halsizim de kimsenin gözü kalmasın üzerinde. İnşallah yakında güzel haberi alirsinda yeni bebisine odaklanırsin. Rahimde perde olayını histereskopi yapmadan göremiyorlar. Detaylı kontrollerini ihmal etme.

X