Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kizlar size birşey sorcam ilk defa böyle birşey yaşıyorum ilişki sonrasında fark ettim beyaz hafif sarımsı böyle süt kesiği parça parça akıntı neden olur kaç gündür yanma ve kaşıntı da var bende acaba mantar mı olmuşum bende ilişkiden dolayı tahriş oldu sanıyorum çekinerek yazdım bunu ama kaç gündür acı çekiyorum

Kizlar size birşey sorcam ilk defa böyle birşey yaşıyorum ilişki sonrasında fark ettim beyaz hafif sarımsı böyle süt kesiği parça parça akıntı neden olur kaç gündür yanma ve kaşıntı da var bende acaba mantar mı olmuşum bende ilişkiden dolayı tahriş oldu sanıyorum çekinerek yazdım bunu ama kaç gündür acı çekiyorum
Yumurtlamadan dolayı da olabilir mi bu akıntı gelmeden önce de vardı bende yanma kaşıntı o bugün oldu anlamadım??

Ben hâlâ regl olmadım acaba düşük ile mı alakalı? Düşükten sonra antibiyotik ve kan ilacı kullanmıştım. Yada geçen ay iki defa kanama oldu ondan mı oldu? Doktora gittim iki defa kanama olunca doktor duphaston başlattı bu gün 10 gün oldu biteli tık yok. Sebebini bilmiyorum da inşallah salı gününe kadar gelmez. ArasaNillGerek ArasaNillGerek Candy7777 Candy7777 Denizz41 Denizz41 @ayb00 @Kahhve My_Moonlight06 My_Moonlight06
Kuzucum antibiyotikte geicktirmiş olabilir mi duphastondan sonra kaç gün bekleniliyo.

Kuzum bende de oluyordu ama ilişkiye sık girdiğim dönemler oluyordu enfeksiyon kapmış olabilirsin

Konakta bahar hocaya gidiyordum ben aslında memnundum ama aşılamaya geçebilirsin deyince maddi olarak yorulmamak icin Umuttepeye gittim. Emek hocaya bir türlü denk gelemedim. Özge hocada başladım o da gayet ilgili memnunum =) inş hepimiz muejdelerimizi paylasiriz
Umuttepeye emek hocaya gidin bütün tanıdıklarım orda bebek sahibi oldular ben aşılama evresine hazır olunca ondan sonra tüp bebek yapicam

Eki Görüntüle 3478547
Kızlar marka sente lady 5 6 gün var regle damlattığım an çıktı bu markayı bilen var mi yalancı pozitif çıkarıyor demişler kk da :KK43:
Sen de haklısın insanın hiç güvenesi gelmiyor hele ben en yakın örnek olarak 🥴

Ama bu test farklı tabi pembelikde var gibi. Ahh kuzum gecikmeyi bekle bence

Ca

Canım ben 6-7 kere denedim bu testi hiç yalancı pozitif çıkarmadı
Yaa çok iyi geldi böyle bir şey duymak teşekkür ederim kuzum valla sabaha kadar bekleyemem dedim gittim kan verdim 😃
Sen de haklısın insanın hiç güvenesi gelmiyor hele ben en yakın örnek olarak 🥴

Ama bu test farklı tabi pembelikde var gibi. Ahh kuzum gecikmeyi bekle bence
Ben de çok çektim aşkım o testlerden 😃 kan verdim kuzum bekliyorum

Ben hâlâ regl olmadım acaba düşük ile mı alakalı? Düşükten sonra antibiyotik ve kan ilacı kullanmıştım. Yada geçen ay iki defa kanama oldu ondan mı oldu? Doktora gittim iki defa kanama olunca doktor duphaston başlattı bu gün 10 gün oldu biteli tık yok. Sebebini bilmiyorum da inşallah salı gününe kadar gelmez. ArasaNillGerek ArasaNillGerek Candy7777 Candy7777 Denizz41 Denizz41 @ayb00 @Kahhve My_Moonlight06 My_Moonlight06
Düşükten kaynaklanıyor da olabilir canım ilaç falan da kullanmışsın

X