Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben hâlâ regl olmadım acaba düşük ile mı alakalı? Düşükten sonra antibiyotik ve kan ilacı kullanmıştım. Yada geçen ay iki defa kanama oldu ondan mı oldu? Doktora gittim iki defa kanama olunca doktor duphaston başlattı bu gün 10 gün oldu biteli tık yok. Sebebini bilmiyorum da inşallah salı gününe kadar gelmez. @ArasaNillGerek Candy7777 Candy7777 Denizz41 Denizz41 @ayb00 @Kahhve @My_Moonlight06
Bebeğim doktora mi gitsen acaba ? Herşey olabilir çünkü umut vermek için bişey demek istemiyorum

IMG_1240.jpeg

Kızlar marka sente lady 5 6 gün var regle damlattığım an çıktı bu markayı bilen var mi yalancı pozitif çıkarıyor demişler kk da :KK43:

Pcos için amh çok yüksek olması lazım birde ultrasonda farklı bir görüntü oluyor 30 yumurta civari olabiliyor ama boş ve kalitesiz oluyor. Farkli doktora gorunmeni tavsiye ederim çünkü bu konuda pcos olmayıp pcos tanısı almış çok kişi gördüm duydum.
Doktoruma çok güveniyorum ultrasonda görüntü var o şekilde ama tahliller böyle çıktı daha doktor görmedi bakalım ne dicek

Hiç kullanmadım bu testi ama orda pozitiflik görünüyor pembe şekilde
Evet kuzum olmazsa yarın sabah da yapıcam çıkarsa kan vermeye bugün gidecektim aslında ama şehir dışından yeningeldim çok yorgunum gidip başka marka test almaya da eriniyorum iki gün önce de ama aynı marka test yaptım negatif vereceğini bile bile onda çizgi çıkmadı yalancı pozitif olsa onda da çıkardı dimi

Evet kuzum olmazsa yarın sabah da yapıcam çıkarsa kan vermeye bugün gidecektim aslında ama şehir dışından yeningeldim çok yorgunum gidip başka marka test almaya da eriniyorum iki gün önce de ama aynı marka test yaptım negatif vereceğini bile bile onda çizgi çıkmadı yalancı pozitif olsa onda da çıkardı dimi
Aynı test markasiysa çıkardı bence sen kan ver direk test alma hiç

X