Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ay benimde hatta 2 gün önce yemek yapmadım ateşim var diye gün boyu sonra eşim gelince baktı ateşin yok ki dedi ama benim yüzüm yanıyo
Benimde öyle sanki ateşim var gibi hissediyorum sanki vücudum sıcak gibi ve adet ağrıları yaşıyorum ara ara bakalım adete 5 gün var.

hayir kuzum her gun degerlendirmicem bugunden itibaren gun asiri 3 kez daha degerlendiririm o kadar heralde, ne zaman pik gorucem bilmedigim iciin

Kızlar dünkü teste inanmadığımı söylemiştim haklı çıktım. Bir çizgi çıkıyor ama o da galiba testin kendiyle alakalı. Ozaman dünkü lekelenme ne idi? Onu merak ediyorum. Acaba yumurtlama lekelenmesi miydi?

Eklentiler

• IMG_5646.jpeg
    38,1 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_5645.jpeg
    39,5 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_5648.jpeg
    39,7 KB · Görüntüleme: 50
Sanki bu tarz testler adet gecikince net gösteriyor belki erken gebelik testi yapsan daha net olabilir ama onun içinde biraz erken gibi bilemedim bende negatifi gördüm kendimde

Sanki bu tarz testler adet gecikince net gösteriyor belki erken gebelik testi yapsan daha net olabilir ama onun içinde biraz erken gibi bilemedim bende negatifi gördüm kendimde
Evet hassas bir test değil yinede yapıverdim. Bilemiyorum bekliycem artık yapmıycam. Dünkü lekelenme kafamı karıştırıyor neydi o

Kızlar ısım 36 dan 35.7 ye düşmüş yumurtlıcakmıyım ben acaba ya

canım bu strip testlerde tam cizgi görmediğin sürece inanma cünkü sürekli bi gölge cıkarıyorlar bende kac ay gölge gördüm adet oldum hatta adet oldugum dada yaptım yıne gölge cıkıyordu o yüzden bu testleri kullanmıyorum normal kaset testler daha güvenilir oluyor

Benimde öyle çıkarmıştı hep

Aynen bencede kendi kendine bir çizgi oluşuyor hemde 10 dakika içinde ve hep aynı koyulukta. 10 tane aldım bundan bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…