Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Evet reglin 12 ve 13.günlerini değerlendirdim. Her zaman kara bir gölgem oldu hafif renkli gibi geldi , bi tık yükseldim ….
Evet bende gördüm çok çok hafif pembemsi gibi inşaallah vardır , doğru mu bilmiyorum ama 15. Günden sonra net sonuç çıkar diyolar ama daha erkende olabilir tabi her gebelik aynı değil isterseniz kan bakıra bilirsiniz yada bu 2,3 gün testi tekrarlayıp koyuluğunu takip edebilirsiniz inşaallah vardır sağlıklı şekilde

Tüüm güzel dileklerin duaların için hepimiz adına teşekkür ederim inşallah tez zamanda meleğin seni bulur günaşırı ilişkiye devam et bu hafta da. İlişkiden sonra hemen ayağa kalkma istersen biraz yat bana eski doktorum ayaklarını dik demişti deneyebilirsin bu şekilde. Folik asit kullanmıyorsan almanı tavsiye ederim ve diğer vitaminleri de devit b12 gibi

Bunu görünce artımed slip test varmış 5₺ ye almıştım geçen ay onu da yaparak tüm tuşlara bastım :)

Eklentiler

• IMG_1666.jpeg
    624,8 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_1667.jpeg
    842,4 KB · Görüntüleme: 38
Aynen öyle sistem güncellemesi geldi işte güncelleyemedim ondan değiştirip 256lık aldım. Ondan tarayıcısıyla buraya girebiliyorum, bu elimdeki şarjdayken
Uygulama guncelliyor ama sistem güncellemesi yapmaz artık benimkisi son evrede Android yeni sürümü yukleyemez zaten yeni sürümden sonra da uygulama da güncellemez ki benimki yazılımı doluyor.

Uygulama guncelliyor ama sistem güncellemesi yapmaz artık benimkisi son evrede Android yeni sürümü yukleyemez zaten yeni sürümden sonra da uygulama da güncellemez ki benimki yazılımı doluyor.
U 6.1 e geçmiş galiba tabi yazılımı alırsa uygulamaları toparlaması zor bacım

Ben hâlâ regl olmadım acaba düşük ile mı alakalı? Düşükten sonra antibiyotik ve kan ilacı kullanmıştım. Yada geçen ay iki defa kanama oldu ondan mı oldu? Doktora gittim iki defa kanama olunca doktor duphaston başlattı bu gün 10 gün oldu biteli tık yok. Sebebini bilmiyorum da inşallah salı gününe kadar gelmez. ArasaNillGerek Candy7777 Denizz41 A ayb00 Kahhve My_Moonlight06

Ben sigara kullanıyorum da bu amh benim değil kuzenimindi onun için sordum o kullanmiyor ama

İlaç bittikten sonra 10 gun geçti diyorsan bazen nadirde olsa geç gelebiliyormuş sebebi piskolojik de olabilir. Ben senin yerinde olsam tekrar doktoruma giderdim. Gebelik olabilir mi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…