Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

ben bu amh değerime bir kaç yıl önce baktırmıştım uygun referans aralığı nedir bu değerin ? ve zamanla değişen bir şey mi
4.1 çıkmıştı

Evet canım merhabalar şuan bahsettiğin belirtilerle yumurtlama çatlama dönemini yaşıyorsun gebelik istersen bol bol değerlendir

ben bu amh değerime bir kaç yıl önce baktırmıştım uygun referans aralığı nedir bu değerin ? ve zamanla değişen bir şey mi
4.1 çıkmıştı
AMH YIL GEÇTİKÇE AZALAN BİR DEĞER. BENİM 3 YIL ÖNCE 1,30 DU. BU SENE HAZİRAN AYINDA YAPTIRDIM 0,45 OLMUŞ. DÜŞER YANİ YÜKSELMEZ. YUMURTALIK REZERVİNE BAĞLI OLARAK HER YIL DÜŞER.

Ne güzel çok sevindim . Naptın canım nasılsın?
İyiyim ya napayım. Neden bilmiyorum yavaştan umudu kesmeye başladım. Adetin 14.günü duphastona başlamam lazımdı bugün meğer 10.günmüş unutmuşum eskiden gün gün takip ederdim. Sat bat ne zaman hepsini unutmuşum ama unutmak iyi geldi en azından eskisi gibi omuzumda çok ağır bir yük varmış gibi hissetmiyorum senden ne var ne yok

Unutmak iyidir pes etme ama sal gitsin. Bir bakmışsın bebiş yerleşmiş gizlice.

Bende ne olsun işte dün yazdığım gibi

Bende saldım valla saymıyorum günleri usandık tükenmişlik sendromundayız galiba

Evet canım merhabalar şuan bahsettiğin belirtilerle yumurtlama çatlama dönemini yaşıyorsun gebelik istersen bol bol değerlendir
Merhabalar canım , istiyoruz istemez olurmuyuz her ay bi gün gecikmede bile umut ederken negatifi görünce o üzüntüyü anlatamam size , Rabbim kimseyi bekletip gözü yollar da bırakmasın ve burda isteyipte bekleyen tüm arkadaşlarıma en en en kısa sürede bekletmeden aratmadan meleklerinden göndersin inşaallah ve bana da, 1 senedir ve bi kaç ay geçmiştir istiyoruz olmadı sadece bir düşüğüm oldu Aralık ayında ondan sonra gebelik oluşmadı , bazen düşünüyorum da insan bir şeyi çok isteyince olmaz ya yada gecikir ya çok istediğimiz için mi olmuyor acaba , istemesek düşünmesek bir anda olur gibi bu kaza ile oldu diyenleri de anlamıyorum ama işte Allah'ın bildiği nasip ettiği tabikide , sanırım dünden beri bu sabaha kadar gelen su ve yapışkan şeklin de akıntım galiba kesildi yada azaldı bu durum da geç kalmış sayılmaz değil mi ve bu günleri değerlendirirken bu 3 günü yanlış değilse değerlendirirken yapmam dikkat etmem gereken bir şey var mı canım yada ne bileyim vere bileceğin - bileceğiniz bir tavsiye var mı bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…