Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar merhabalar size bir sorum olacak geçen ay çatlatma tedavisi gördüm ama maalesef dün akşam adet oldum. Bugün doktora gittiğimde doktor letunun yanında klomende yazdı ikisini bir kullanmam için daha önce ikisini birlikte kullanan var mı ya da bilgisi olan

3 4 gün sürdüyse eğer 13 ü baz al kuzucum sen
Bence de öyle olması lazım da eşimde tutturdu 2 defa oldun sen ikinciyi hesapla diye deli olacam. 13'ü baz alsam 27 yumurtlama 10 Eylül regl hesap ettim 3 gün gecikmiş oluyorum. Ama hep 1 2 gün önce olurdum ben 8 9 gibi hesap etmiştim. Bu hesaba göre 5 gün geciktim. Off beynim yandı.

Bende hiç görmedim ikisini birlikte kullandıran doktoru ama sizde yumurta tembelliği biraz daha fazla sanırım. Kaç yumurta çıkmıştı boyutları kaçtı çatlatma iğnesi verirken ?

Aşkım test yapcan bitcek niye böyle hesapla beynini yakıyosun

Referans aralığı 0-10 yazıyor o yüzden çok emin olamadım ama bence iki gün sonra tekrarlarsan emin olursun var yada yok diyemem ama inşallah vardır ve çok yenidirrrr adetin geciktimii
her hastanenin referans aralığı farkli olabiliyor, 5 in üstü hamile olduğunu söyleyenler var tabi bu kesin gebe kaldığım anlamına gelmiyor tabi adetime 6 gün var

Canım hoşgeldin tekrar aramıza, demiş miydim bilmiyorum ama tekrar hoşgeldin, dilerim ilk denemede pıt diye tutar olmazsa da moral bozukluğu yok tamam mı? Rapor hakkın yok mu? İlaçlar daha uyguna gelirdi aslında?
Rapor hakkı 2 aşılamadan sonra çıkıyor bana kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…