Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar normalde kasıklarım ağrıyodu arada bi ama bugün 1 saat oluyo iyice kasıklarımda iyice ağrı olmaya başladı özellikle sağ adet olcakmışım gibi bacağıma vuran bi ağrı 7 günün kaldı sizdede durumlar böyle olan

@vanilya85 G gzd9097 @starkarya @morciveert @mayaada
Kızlar ne durumdasınız gününüz geçmiş tabloyu güncel tutalım. Var mı güzel nazar boncuklu haberi olan🥰
IMG_9069.jpeg

Kızlar normalde kasıklarım ağrıyodu arada bi ama bugün 1 saat oluyo iyice kasıklarımda iyice ağrı olmaya başladı özellikle sağ adet olcakmışım gibi bacağıma vuran bi ağrı 7 günün kaldı sizdede durumlar böyle olan
Bütün gün sol bacagım agrıdı ve sol kasıgım pıt pıt agrıdı aksam da ıcten bele sızılar 😍

Aynen bende öyleyim pazar günü adet günüm

Kızlar yumurtlama zamanında meme ucu sızlaması ve normal yumurta akı geldiği zaman en fazla kaç gün sonra yumurtlama yaşadınız tahmini? Benim hafiften meme ucu sızlaması başladı ve bir kere batma hissettim. Ovü testi yaptım 0.36 çıktı henüz daha koyu değil.
Ovü tarihim 24 Temmuz gösteriyor.
Normalde 14. Gün yumurtlardım ama kimyasaldan beri 20. Gün yumurtluyorum.

Yarın 14. Günüm reglden itibaren.
Ben 13.gün yumurtluyorum akıntım 10.günde gelmeye başlıyor

X