Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

9npa pik olup 10unda catlamis gibi. umarim degerlendirmissinizdir bu 2 gunu?
bide aşırı koyu değildi bende hergün aynı saatte test yapamadım çalıştığım için piki 9 u kabul edebilirim sanım
aşırı koyu olmayınca yumurtlama mı olmadı diye düşünmedim değil ama bariz silikleşme oldu ertesi günü

bide aşırı koyu değildi bende hergün aynı saatte test yapamadım çalıştığım için piki 9 u kabul edebilirim sanım
aşırı koyu olmayınca yumurtlama mı olmadı diye düşünmedim değil ama bariz silikleşme oldu ertesi günü
Aynen 9dan 10 a geciste baya bi siliklesme olmus. Orda catlamis.

kızlar fsh değerim 13 çıkmış 5-10 arasında olması gerekıyomus doktor normal dedı ama bana bıraz yuksek geldı düşürmek icin ne yapabilirim blginiz varmı bu da gebeıge engel olurmus

Normalde Pikten itibaren 14 gun sonra ama tabi bu sizin dongunuze de bagli.
benim mesela pik 13ncu oluyor 16 sonrasinda BAT.
İşte pikten değil çatlamanın ertesi günü bir diye saymaya başlaman gerekiyor. Ozaman tam 14 oluyor kuzum senin. Adeti hesaplamak için asıl önemli olan çatlama. Çünkü pikten sonra bazıların 2 gün sonra çatlıyor bazıların ertesi günü oluyor.
Coocoo Coocoo

İşte pikten değil çatlamanın ertesi günü bir diye saymaya başlaman gerekiyor. Ozaman tam 14 oluyor kuzum senin. Adeti hesaplamak için asıl önemli olan çatlama. Çünkü pikten sonra bazıların 2 gün sonra çatlıyor bazıların ertesi günü oluyor.
Coocoo Coocoo
Burda bana doktorum pikten sonraki gun say dedi , cunku 2-3 dun pikte kaldigi catlamadigi da oluyormus. 🙄 ne tuhaf yaratiklariz 🥲

Burda bana doktorum pikten sonraki gun say dedi , cunku 2-3 dun pikte kaldigi catlamadigi da oluyormus. 🙄 ne tuhaf yaratiklariz 🥲
Candy7777 Candy7777

ben ayın 9 unu pik kabul edip dünüde çatlama sayıp bugünü 1 diye kabul edersem 33. gün bat oluyor

hiç 33 günde bir regl olmam ufak bi kafa karışıklığı yaşıyorum :KK70:

X