Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

İşte pikten değil çatlamanın ertesi günü bir diye saymaya başlaman gerekiyor. Ozaman tam 14 oluyor kuzum senin. Adeti hesaplamak için asıl önemli olan çatlama. Çünkü pikten sonra bazıların 2 gün sonra çatlıyor bazıların ertesi günü oluyor.
Coocoo Coocoo
Aynen öyle katılıyorum sana cuma akşamı iğne vuruldum pazar günü cok ağrım vardı keyifsizdim iğneden 1 bucuk gün sonra ya çatladı yani

Kızlar gebelik testi yaptım cıkmadı
Dün sağ yumurtalıgım sancıyodu bacagıma vuruyordu
Bugun sol yumurtalık sancıyo bacağıma vuruyo
Adet agrısı gibi değil
Gebelik belirtisimi sizce

Adet agrısı gibi değil
Vision diye gebelik testi kullandım
İyi algılamıyormu acaba hcg yi

Candy7777 Candy7777

ben ayın 9 unu pik kabul edip dünüde çatlama sayıp bugünü 1 diye kabul edersem 33. gün bat oluyor

hiç 33 günde bir regl olmam ufak bi kafa karışıklığı yaşıyorum :KK70:
Soyle anlatayim ben 13ncu gunde pik gorup 14 unde catliyor. 13ncu gunun ustune 14 gun koyuyorum 27 gun toplam dongum. Ama bunlar her ay 1-2 gun oynuyor bende. Pik bazen 14ncu gun oluyor , bazen 12 gun pik gorup 2 gun catlama olmuyor vs vs.
Bu hesabi da (yani aslinda hesap degil bu cunku dongulerimiz kisisel ve etkileniyor ilactan, stresten gidadan vs ) kontrollerin randevusunu kolay almak icin burdaki klinikteki doktorum anlatti.
Danimarkayim ben, belki her ulkenin doktoru baska hesaplatiyordur.

Adet agrısı gibi değil
Kuzum bende öyleyim beş gün oluyor gecikmem önce bel ağrısı böyle sanki sıcaktan kayniyormus gibi oldu geçti sonra sağ kasik ağrıdı anlattigin gibi sonra sol sonra geçtiler şimdi ara ara vuruyor bir haftadır böyle ama benim de gebelik testlerim negatif çıktı ama halan gelen giden yok bilen olursa benide etiketlesin merak ettim

• Beğen
Reactions: As6
Kuzum benim doktorum lekelenme başladığı günden saymaya başla dedi
Doğum günün kutlu olsun canım 💐

Ya ben ben hala bilemedim çünkü zaten 1 haftadır hafif lekelenme oluyordu bazen yumurta toplamadan sonra, dün de yine oldu ama geceye kadar devamı gelmedi hatta size yazdıktan sonra aa yanlış alarm dedim, ama sabah uyandığımda başlamıştı.
Şimdi benim sat ne oluyor?

Bu ikisi yeni yaptıkların mı ? Negatif olan son test mi ? Kız kan vermek en doğrusu ben bugün bir post gördüm bu aynı testi yapmış biri ama negatif kan vermesi 156 yani negatif olmasına bakma hiç belli olmaz
Negatif balım ilk defa 4 gün önceden lekelenme görüp gününde hastalandım ama bu teste guvenim hiç yaptım ama inmayarak son yaptıgım testde ondan öncekilerde negatifdi benim için 🌸 senin som durumun nedir 🙂

Canim hakkinizda hayirlisi olsun umarim iyice dusunup tasinip en dogru karari alirsiniz. Daha cok gencsiniz evlilik boyle bir sey degil. Suan sizin en guzel zamanlariniz. Daha da cok kenetlenip sevginizin, sayginizin artmasi gereken zamanlar. Birbirinizi yipratiyorsaniz oturmayan bazi seyler var demektir.
Anladigim kadariyla kayinvalidenler sizi baristirmayi dusunuyor. Aileni o yuzden davet ediyor olabilir. Cunku ailen durumu bilmiyor onlar geliyor diye sizi de cagiracaklar ve sen de gitmeye mecbur kalacaksin. Kayinvalidenler annenlerin duymamasi icin seni bazi seylere mecbur birakabilir. Aslinda ailenin haberi olsa cok daha iyi olurdu mutlu aile tablosu gostermek zorunda kalmazdin eve gelen ustanin yaninda oldugu gibi.Kardesine duyurmadan annenlerin haberi olursa daha guclu durabilirsin.
Barismaya niyetin varsa sartlarini onceden dusunup hazirlamalisin. Boyle durumlarda insanin aklina bir sey gelmiyor niye onu demedim neden boyle davrandim diye sonra insan kendine kiziyor. Karsisinda guclu durmak icin soyleyeceklerini mutlaka planla hatta kendi kendine prova yap. Rahatsizlik duydugun konulari evlilikten beklentilerini mutlaka soyle. Bu arada kayinvalidenlere de cok guvenme neticede esin olacak kisi onlarin oglu gercekler konusulmaya baslayinca herkes kendi cocugunun tarafinda olur. Umarim her sey gonlunuzce olur. Allah yardimciniz olsun🌸
Çok haklısın. Ne kadar kendi oğluna kızsa da cezalı bilmem ne dese de, kızım ben senin yanındayım, ben hep kızların tarafındayım dese de bu iş o kadar kolay değil. Çocuk oyuncağı değil bu iş hadi bakalım desin torlayıp toplayıp sizi barıştırmış gibi evinize yollasın. Allahım bu nasıl bi vicdan bu nasıl bi aptallık bu nasıl bir zihniyet ya okudukça küfrediyorum. Sen onlara fazla güvenme, seni bazı şeylere mecbur bırakıcaklar.

Soyle anlatayim ben 13ncu gunde pik gorup 14 unde catliyor. 13ncu gunun ustune 14 gun koyuyorum 27 gun toplam dongum. Ama bunlar her ay 1-2 gun oynuyor bende. Pik bazen 14ncu gun oluyor , bazen 12 gun pik gorup 2 gun catlama olmuyor vs vs.
Bu hesabi da (yani aslinda hesap degil bu cunku dongulerimiz kisisel ve etkileniyor ilactan, stresten gidadan vs ) kontrollerin randevusunu kolay almak icin burdaki klinikteki doktorum anlatti.
Danimarkayim ben, belki her ulkenin doktoru baska hesaplatiyordur.
aslında sakince beklememiz lazım düşündüğümüz detaylara bakın :KK70:

Kuzum bende öyleyim beş gün oluyor gecikmem önce bel ağrısı böyle sanki sıcaktan kayniyormus gibi oldu geçti sonra sağ kasik ağrıdı anlattigin gibi sonra sol sonra geçtiler şimdi ara ara vuruyor bir haftadır böyle ama benim de gebelik testlerim negatif çıktı ama halan gelen giden yok bilen olursa benide etiketlesin merak ettim
Adet olmassam kan veririm artık
Cok sancıyor bide sankı tekrar yumurtluyom gibi
Buraya sende yaz merak ettım

Doğum günün kutlu olsun canım 💐

Ya ben ben hala bilemedim çünkü zaten 1 haftadır hafif lekelenme oluyordu bazen yumurta toplamadan sonra, dün de yine oldu ama geceye kadar devamı gelmedi hatta size yazdıktan sonra aa yanlış alarm dedim, ama sabah uyandığımda başlamıştı.
Şimdi benim sat ne oluyor?
Sağol kuzum😊

Ee lekelenme uzun sürdüyse söküldüğü günden saymaya başla ozaman

X