Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Onun ailesi sana destekçi yani öyle mi, eğer öyleyse aferin valla bravo yoksa sen ayrılma diye mi öyle gibi davranıyorlar emin olamadım

Candy7777 cim beni günceller misin?

Sonunda bu akşam lekelenme başladı ama başladığı gün; bugün mü oluyo yarın mı? Benim normalde başladı mı direk gelir lekelenme fln olmaz ama şuan daha öyle şakır şakır başlamadı o yüzden emin olamadım.

Kızlar selammmm sat 17 ağustos bat 11 Eylül, yumurtlama tarihi 30 ağustos idi biz 28-29-30-31 ağustosta korunmasız ilişki yaşadık. Dün sadece peçete ile sildiğimde pembe bi kanamam oldu bugün sabahta yine sadece peçetede kahverengi kanama benzeri bir şey oldu hatta reglim erken geldi zannedip ped taktım ama pedde hiçbir şey yok sadece peçeteye silince geldi ve bugün öğlen bitti yani 1.5 gün bu şekilde oldu sadece. Sizce bu yerleşme kanaması olabilir miii lütfen olsun çünküüüü

Başladığı an sayılıyomuş kuzum benimde gecen ay akşam 11 de gelmişti 12 den sonrayı mı baz alıyım diye sormuştum doktora hayır ilk geldiği tarihi baz alıyoruz dedi

Başladığı an sayılıyomuş kuzum benimde gecen ay akşam 11 de gelmişti 12 den sonrayı mı baz alıyım diye sormuştum doktora hayır ilk geldiği tarihi baz alıyoruz dedi
Ama ben şimdi iğne oldum ya bir sürü yumurtalar için, birkaç gündür hafif leke bi var bi yok iki yok bir var

Üst üste ilişkiye girince bana da oluyor bazen, yerleşme kanaması hemen olmaz ki bence,
daha yumurta ve sperm birbirlerine denk geliceklerr, buluşucaklarr, hoşlaşıcaklarr, dölleniceklerr, biraz zaman geçicek tanıyacaklar birbirlerini, sonra ha bizden olur yeaa diyip yerleşicekler fln fln

İşte güçlü kadın

Aynen öyle sen niye gidiceksin o gitsin ne b.k yerse yesin, sen böyle güçlü olduktan sonra oğlunla kendinize yetersiniz
Cinsel anlamda da sakın bak sakın bir evliliği bebek kurtaramaz.
Saol aşkım aynen evliliği kurtarmak için bebek için yapıyoruz ama yanlış bebek olunca hayat daha zor oluyor keşke elimde imkanım olsa çocuğumu alıp yurt dışına gitsem bı tane de çocuk sahiplensem çok istiyorum bunları onlarla mutlu huzur ki yaşasak sex hayatı zaten yoktu şimdi hiç yok gitsin .. çeksin

Onun ailesi sana destekçi yani öyle mi, eğer öyleyse aferin valla bravo yoksa sen ayrılma diye mi öyle gibi davranıyorlar emin olamadım
Yok hakkını yemim onların onlar baya destekçi bana şimdi mesela onalr da kalıyorum kayın peder bana Melek gibi davranıyor kaynanada öyle hatta yarın ailemi yemeğe çağırmayı düşünüyorlar dedim ben karışmıyorum ne yaparsanız yapın dedim

@Candyy777 sat 2 Eylül bat 27 eylül

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…