Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aynen böyle devam kuzum kararlı net ol sakın seni manipüle etmesine izin verme. Ayrıca aldattığını kanıtlayacak delliler de edinirsen daha iyi olur yüklü bir nafaka alabilirsin
Aynen öyle canım benim zaten bu iliski aslında onun beni aldattığı gün bitmis onu fark ediyorum. Dün yatağa girdim ama sırtım agirmisti herde yatmaktan bı kere olsun bana degmesine izin vermedim baktım görmüyor ayağına vuruyodum sus diye sabah kalktı üstünü giymiş kapıdan giderken oğluma diyo gel garibim oğlum da diyo gıdım mi git dedim oğlum sonra kaynanamı aradım dedim oğlum sana emanet bırakma sakın fırça bile atmasına dedim. Kaynanamda diyo ki merak etme torunumun karnini doyurdum kuşla oynuyoruz dedi ama öbürüne hiç bı şey yok cezalı o dedi iyi yaptın anne dedim

Allah yardımcın olsun bebişim

Sen iyi olda gerisi teferruat canım. Önemli olan senin iyi ve güçlü olman gerisi bor şekilde hallolur

Bnde yarın sabah yapmayı düşünüyom 17 agustosda oldum bn .erken olduğum için bu aralar olmam lazım.ama 17 sine kadar çıkmaz bişey gibime geliyo
Ben dün yaptım aslında adet günü gölge vardı ama tabi inanmıyorum artık gölgelere pembe olmasını bekliyorum aldım az önce çişim yok şimdi gelince yapıcam

Yumurtalıklarıma sancı giriyo bacagıma vuruyor arada
Delürecem adet sancısımı gebelik sancısımı diye

Yumurtalıklarıma sancı giriyo bacagıma vuruyor arada
Delürecem adet sancısımı gebelik sancısımı diye
5 dakika içinde çektim olsaydı daha koyu olması gerekmez miydi 1 gün geciktim

Eklentiler

• IMG_9128.jpeg
    303,4 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_9112.jpeg
    182,3 KB · Görüntüleme: 39
Ama kabın içine çok işemedim çişim yoktu ıslattı sadece zorlandım hatta batırmakta da değdirdim sadece etki eder mi az idrarla yapmak
Hiç bilmiyorumki gölgesi fln da mı yok iyice baktınmı
Geç döllenmedir belki
10 gün geçmesi gerekiyor diyolar geç döllenme olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…