Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ne güzel kuzum benim ilki reglime bile takip etmemiştim o derece unutmuştum 6 haftalık öğrendim 1081 çıkmıştı ama sonra ilişki sırasında kanamam oldu pembeydi rengi iki üç gün falan ilk ya deneyimim de yok internette de olabilir falan diyordu ciddiye almadım iki gün sonra normal kanama oldu lekelenme şeklinde hastaneye gittim betam düşmüştü doktorum düşük oluyor artık dedi ondan sonra da iki kere kimyasal yaşadım insan hala bir umut çok erken de olsa belirti arıyor ya ki ilkinde o lekelenme dışında hiç belirtim
Sen kaç yaşındasın canım

Geçen ay klomen kullandım ve ovritrelle vuruldu 2 yumurtam vardı tutmadı regl oldum tekrar başladım bu ay kontrole gittiğimde klomenden sonra tek yumurtam gelişmiş 18 mm sizce tutarmı tek yumurtayla hamile kalan varmı ?

@ayb00

Yaa ArasaNillGerek ArasaNillGerek Gerek çok haklı, bişiy diyim mi Candy7777 Candy7777 cim, bende doğruya doğru eğriye eğri söylediklerim sert gelebilir ama bunu söylemek durumundayım. Sen biraz sabırsızsın, kaç yıldır kolay değil onu da anlıyorum beklemek çok çok zor geliyor evet kabul ediyorum ama sen sanıyor musun ki tüp bebek çok kolay bir yol, hemencecik şak diye olucak? Sanıyorsan öyle sanma canımcım... Bknz: BEN.

O kadar büyük umutlarla başlıyorsun ya tamam baya kontrollü gidiyoruz olur yeaa diyorsun ama o kadar kolay değil keşke olsaydı ama değil maalesef 😔

Bir de şunu söyleyeyim sen kolaya kaçmak istiyorsun. Belki de yağmurdan kaçarken doluya tutulacaksın haberin yok... Tabiki de öyle olmayabilir ama olma ihtimali de yüksek.
Kolaya kaçıyorsun çünkü kilo vermek zor geliyor ama hop diye tüp bebek yapmak daha kolay zannediyorsun ama sen sanıyor musun ki tüp bebek doktorları kiloyu önemsemiyor?? Ki bazı bünyelerde aldığımız o hormon ilaçları daha çok kilo ve ödem yapıyor iyice şişiyorsun... Kilo her zaman için aşman gereken bir şey, bundan kaçma lütfen 🙏 hamile kalmak için de, tüp bebek düşünürsen onun için de, ilerde bebeğin oldu diyelim onunla rahatça ilgilenebilmen için de bunu aşmalısın... Ben bu yolda kaçlarca kişi tanıdım ki kilo sebebiyle tüp bebeğe başlayamadılar başlasalar da ara vermek zorunda kaldılar ya da olumsuz sonuçlandılar vücudun taşıyamaması sebebiyle..

Dediğim gibi bunların söyledim diye bana sinir olabilirsin ama ben doğruları söylediğime inanıyorum canım, tüp bebek kolay gözükebilir dışarıdan bakınca ama hiç de değil keşke hop diye düşse rahme ama maalesef 😔
Olur mu canım ne sinir olması aksine bana bunları söyleyin ki silkelenip kendime gelebileyim. Şuan 78 kilodayım en az 10 kilo vermem lazım insülin direncim olduğu içinde baya zor veriyorum. Vermeyince de pes ediyorum. Aslında bunu şuan anladım ki ben hiçbir çaba sarf etmeden herşey kendiliğinden olsun istiyorum. Tabiki de tüp bebek hiç kolay değil dediğin gibi kolaya kaçıyorum😔

Aşkım başımızı falan şişirmiyorsun olur mu öyle şey. Ben seni çok iyi anlıyorum burada ki herkes çok iyi anlıyor. Ama tüp bebek psikolojik olarak bence en zor tedavi. İlaçlar maddi boyutu psikolojik boyutu vs. Bilmiyorum orada aşılama vs nasıl ama bence aşılama da deneyebilirsin. Biraz zaman ver kendine🌸
İyiki varsınız🥹ya burda hiçbir doktor bana aşılama önermedi galiba burda yapılmıyor hiç denk gelmedim. Dediğin gibi artık en son tedavi oluyor tüp bebek

Kız daha dün ben gerçekler acıdır ama gerçektir dedim onu yazdın bana yazsan neyse de biraz sert oldu yumuşat azcık😅 malum duygular da şelale 🤪 hayır fiziki görünüm de önemli ayol fıtı fıtıya öyle düşün yani. Şuan ki kilonun üzerine koyacak ilaçlar artı gebelik. Tamam annelik çok kutsal ama kadın olduğumuzu da unutmamak gerek. Ben sana daha önce de söyledim Candy7777 Candy7777 cim kendin başaramıyosan bi diyetisyenden destek almalısın, belki o zaman tüp bebeğe hiç ihtiyaç kalmayacak
Kız naptınız ya 100 kilo değilim rahat olun 78 kiloyum farkındayım dış görünüşün ne kadar önemli olduğunun. Ayrıca alınmadım aksine sert iyi geldi ben fıtı fıtıda da sert severim. Sert iyidir insanı kendine getirir😁 Kahhve Kahhve

Kız naptınız ya 100 kilo değilim rahat olun 78 kiloyum farkındayım dış görünüşün ne kadar önemli olduğunun. Ayrıca alınmadım aksine sert iyi geldi ben fıtı fıtıda da sert severim. Sert iyidir insanı kendine getirir😁 Kahhve Kahhve
Bebekimmm çok kilolu değilmişsin verirsin güven kendine bir iki ayını almaz peki benim bunu sana diyip asla 83 ten aşağı düşememem 😂😂

Canım sana şu kadarını söyleyim bu zamana kadar kart borcumun tamamını ödeyebilen bir insandım az önce 10bine yakın tek kartımın borcunu ödedik 2 kartım var ve bu sadece birincinin asgarisi... Tüp bebek hem maddi hem de gerçekten manevi olarak çok daha zor bir süreç, ayrıca vücuduna bir sürü hormon alıcaksın onların yan etkileri vs vs... Doğal yollardan sahip olabilme şansın varken neden maddi manevi bu kadar uğraşasın ki?

Ayrıca sürekli gündeme bunu getirip sıkmıyorsun bizi ama sana tüp bebek tedavi sürecinin içinde olan biri olarak söylüyorum bunu nolur yanlış anlama 🙏🌸
Yok kuzum ya hiç yalnış anlamıyorum beni kendime getirecek birileri gerekiyordu o da sen oldun

Kız daha dün ben gerçekler acıdır ama gerçektir dedim onu yazdın bana yazsan neyse de biraz sert oldu yumuşat azcık😅 malum duygular da şelale 🤪 hayır fiziki görünüm de önemli ayol fıtı fıtıya öyle düşün yani. Şuan ki kilonun üzerine koyacak ilaçlar artı gebelik. Tamam annelik çok kutsal ama kadın olduğumuzu da unutmamak gerek. Ben sana daha önce de söyledim Candy7777 Candy7777 cim kendin başaramıyosan bi diyetisyenden destek almalısın, belki o zaman tüp bebeğe hiç ihtiyaç kalmayacak
Kesinlikle katiliyorum profesyonel destek daha basarili olur hem kafan dagilmis olur farkli bir mesguliyet olmus olur birde spor salonuna yazildin mi Candy7777 Candy7777 cim ohoo kim tutar seni😍 aslinda takviyelerin bitene kadar ara versen gundemini bu sekilde degistirsen cok iyi gelir sana🥰Sence de iyi olmaz mi?💖

Kesinlikle katiliyorum profesyonel destek daha basarili olur hem kafan dagilmis olur farkli bir mesguliyet olmus olur birde spor salonuna yazildin mi Candy7777 Candy7777 cim ohoo kim tutar seni😍 aslinda takviyelerin bitene kadar ara versen gundemini bu sekilde degistirsen cok iyi gelir sana🥰Sence de iyi olmaz mi?💖
Spor salonu evde var bizim ben eriniyorum ama onları kullanmanın zamanı geldi galiba. Ben neyden kilo aldığımı da çok iyi biliyorum abur cubur ve tatlı bunları yemesem zaten gidecekte

X