Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

O zaman hiç kendini strese sokma çalışmaya devam… Zaten o çaresizlik hissi insanı mental olarak zorluyor ama bu da sınav demekki Allah tez zamanda çıkmayı nasip etsin hayırla ve kolaylıkla

Bak işte bazen insanları gözümüzün önüne getirip şükretmek lazım belki zamanı değildir Allah geciktiriyor sa guzellestiriyordur

Sevindim memnun ve mutlu olmana.Ay o görümceler hep şey.Bende bir tane var 5 taneye bedel.Ama sindirdim zamanla 12 yıla döndüm evlilikte.Eşim benimle olunca kapının dışında kalıyorlar.Kaynanam kötü değil ama asiri anlayışsız ve bencil.Hep kendi dediği olsun istiyordu bakti ki olmuyor bıraktı sayılır uğraşmayı.Onu da sindirdim çok zor olsa da

Kızlar bi akıl danışcam size , pazartesi adetin 21. Günü oluyor acaba progesteron ölçtürsem mi bi? Hani yumurtlama görmedim ya teyit etmiş olurum testleri ya da yanıldığını görürüm? Aile hekimleri yapıyor mu acaba ?

Aile hekimleride bakıyor canım derdini anlat baktırmak istiyorum de bakarlar bence benım aile hekimimde anlayıslı bi kadın mesela bakıyo ama doğru olan adwtin 3.gübü falan bakılmasıymjs

Kızlar sanki cok hafif bi gölge var gibi ya dimi dün yapmıştım kuruma cızgısımı vu acaba adet beklıyorum sağlı sollu ağrılar oluyor ama bu cızgı neyin nesi anlamadım gebelik değilse 100 tl verdim testede ama öyle bilimdik bi marka değil tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…