Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ay valla ya dün arkadaşımın bebeğini görmeye gittim. gerçekten bebeği severken varya tüm dertlerimi unuttum sanki ne kafaya taktıgım seyler ne kafamda bısey kurdum hıcbısey yoktu sadece bebısın harekerlerını ızleyerek ılgılenerek mutlu oldum dedım arkadasımınkıne bu kadar kanım kaynıyorsa kendımınkını nasıl severım acaba rabbım dedım ya kızlar gerçekten rabbim dogurup bakıp buyutebılmeyı huzurla nasip etsin bizlerede haftaya ayın 14 ü mevlid kandili birbirimize dua edelim okuyalım ...
Bol bol hemde kim istiyorsa rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın sağlıklı evlatlarımız olsun evet kandilde kuran açarız dua ederiz rabbim el acanlari geri göndermez 🥲

Hamile kalmayı çok istiyorum lütfen hamile olanlar benim için dua eder misiniz🥺 şimdiden herkese teşekkür ederim rabbim hepimizin kucağını doldursun hamile onlarla da tez zamanda kurtulmak nasıp etsin 💗 dualarınızı bekliyorummm😍
Allah en kısa zamanda yüzünü güldürsün.. 🤲🏻🌺☺️

Eklentiler

• IMG_0765.jpeg
    IMG_0765.jpeg
    277,5 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_0739.jpeg
    IMG_0739.jpeg
    224,6 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar bi de alt karnım fena ağrıyor bugün sanki adet olacak gibi .. ama henüz 9 gün var . Yumurtlama mı acaba dedim o da silik çıktı .. ne yaşıyorum bu ay hiç anlamadım.

Yapmayım şu testler diyorum ama ne mümkün. Daha 7. Gün bugün ve ben dün başladım resmen bagımlılılık gibi bi şey oldu. 1,5 yıldır her ay aynı şeyi yaşamak çok yıprattı artık ne desem bilmiyorum .
Ne eksik ne fazla bende böyleyim maalesef 🥲
2 yıldır bir fiil test yapıyorum 4 kimyasal gebeliğim var pozitifi görsem bile 7-10 güne düşüyor zaten😔
Valla bilmiyorum kime gitsem hiçbir sorununuz yok diyor. Sonu tüp bebeğe doğru gidiyor benim sürecin.
O yüzden saldım kendime de biraz zaman verdim o zamana kadar olursa olur olmazsa tüp bebek deneyeceğim 🥲

Ne eksik ne fazla bende böyleyim maalesef 🥲
2 yıldır bir fiil test yapıyorum 4 kimyasal gebeliğim var pozitifi görsem bile 7-10 güne düşüyor zaten😔
Valla bilmiyorum kime gitsem hiçbir sorununuz yok diyor. Sonu tüp bebeğe doğru gidiyor benim sürecin.
O yüzden saldım kendime de biraz zaman verdim o zamana kadar olursa olur olmazsa tüp bebek deneyeceğim 🥲
Yumurta takibi ve aşılama denedin mi peki genelde tüp bebekten önce bunları önerirler ya

Yapmayım şu testler diyorum ama ne mümkün. Daha 7. Gün bugün ve ben dün başladım resmen bagımlılılık gibi bi şey oldu. 1,5 yıldır her ay aynı şeyi yaşamak çok yıprattı artık ne desem bilmiyorum .
gerçekten benımde 1 yıldır yıpratıcı allah yardımcımız olsun tez zamanda hayırla versın bence bıraz sabırlı olun zor ama sankı ınovitadada silik bi koyuluk gordum gıbı ben belkıde gebelıktır yanı bılemeyız adet gununuz gelmeden olmadı dıye dusunmeyın bıde agrınız varmıs 9 gun onceden adet belırtısı olmaz normalde

Yumurta takibi ve aşılama denedin mi peki genelde tüp bebekten önce bunları önerirler ya
2 ay yumurta takibi yaptırdım çatlatma iğnesi vs gebelik oluşmadı. Aşılamayı düşünüyordum ama doktorum başarı oranı çok düşük maliyet olarak da 2 aşılama bir tüp bebeğe denk gelir neredeyse dedi. O yüzden vazgeçtim ya.
Zaten spermde sıkıntı olanlarda başarısı yüksek diyorlar spermde sıkıntı yok şükür.

X