Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bi kaç gün daha başka markalarla test yap bence. Tek bir markayla kalmıyor. O kadar kötü testler var ki. Tabii inşallah seninki onlardan değildir orası ayrı ama başka markalarla yapmakta da fayda var 🌸🌸🌸
Evet canım haklısın yarın artık adete 3 gün kalmış oluyor varsa kesin çıkar diye düşünüyorum

Acildekiler asistan doktor ya uzmanlar gibi bilgili değiller ki insanı deli ediyorlar bazen neyse çok şükür sağlığın yerinde kuzum güzel haberler gelecek yakında sendende 🥰🥰
Doğum yaptığım Dr kabul etmedi çıban bizden kaynaklı değil diyerek. Acildeki napsın 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😅😅😅😅 inşallah kuzum hepimizden gelsin bebiş haberleri inşallah 😍😍😍

Kız şanslısın acayip bir şey ya sancı. Benim acı eşiğim yüksektir dayanıklıyımdır ama ben bile doğumhaneyi inlettim düşün ama biliyor musun o sancının bile tatlı tarafı var çünkü bebeğini kucağına almaya yaklaştığının habercisi🥺
Ben de ilk cocugumu suni sanci ile ikincisini kendi sancim ile Amerikali hemsire bacilarin saskin bakislari altinda hastaneyi inleterek dogurmustum:olamaz: epidural almak istemedim😬😌

Valla 10 dakika olmuştur , nasılsa bir şey çıkmaz diye başını beklemedim 🤷‍♀️
Ovülasyonda da pik görmedim demiştin sanırım :) yarın sabah ilk idrarla teyit et bence ve kan ver mutlaka 🌸
Benimde adetime 15 gün var ovü testi yapıyordum bi türlü çatlamadı yumurtam, gebelik testi yaptım çizgi çıktı ama sanmıyorum ya 🥲
Yarın yine yapıcam varsa kan vericem ama imkansız böyle bir şey nasıl oldu anlamadım

Ovülasyonda da pik görmedim demiştin sanırım :) yarın sabah ilk idrarla teyit et bence ve kan ver mutlaka 🌸
Benimde adetime 15 gün var ovü testi yapıyordum bi türlü çatlamadı yumurtam, gebelik testi yaptım çizgi çıktı ama sanmıyorum ya 🥲
Yarın yine yapıcam varsa kan vericem ama imkansız böyle bir şey nasıl oldu anlamadım
Aaa gerçekten mi atsana bakalım, çatlamadı hatta ovulasyon testim bittiği için yanında hediye gelen gebelik testini yaptım sinirden nasılsa çatlamadı diye :))

Anaaaaa kız üstüne görmüş olmayasın. Benim de şuan adetim bitti sayılır iki gün boyunca çok az geldi acaba mı dedim bende ama test yapmaya da elim varmadı. Sen testini atsana merak ettim çok

Haydaaa gebelik testinde çizgi mi çıktı 😳💃🏻💃🏻 üstüne görme olabilir o zaman 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

X