Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Eee tabi ne kadar dayanılmıcak acı da olsa ona kavuşmak kolay değil ter dökmek lazım bide cocuğun gelişimi için daha iyi bişey ama imkanım yoktu işte

Adana tarafında da çok olurmuş incirlik üssü kurulduğu yıllarda. Bazen diyorum dayanabilsem evde doğururum hatta oğlanın plasentasını bile isteseydiö keşke hastaneden
Göbek bağını kaybetmişler doğum esnasında tüm çöp kovaları ni karıştırdım bulamadım kızdım bağırdım hepsine ama son gün onlar kafasına şapka takmıştı onu sakladım bide ona dokunduğum eldiveni sakladım öpüyorum kokluyorum maşallah öyle de tombul kiloluydu ki özlüyorum bazen tarifsiz bı şekilde kahroluyorum

Kız bacım başka hastaneye gidip amh istiyorum desene özeller hep yapıyor genelde ben anlamadım nasıl doktorlara denk geldiğini
Kız doktor lar artık ilgilenmiyor valla salıyor o kadar ama bu adam çok iyi çıktı maşallah bundan sonra buna gidicem

Eee tabi ne kadar dayanılmıcak acı da olsa ona kavuşmak kolay değil ter dökmek lazım bide cocuğun gelişimi için daha iyi bişey ama imkanım yoktu işte
Boşuna dememişler cennet annelerin ayağının altında diye. Olsun sezeryanin sonrası daha zor narkozdu dikişti derken hiç kolay bir şey değil

Kuzum plesantadaki kan göbek kordonda ki kan çok kıymetli nadir mucizelerden bişey yani. Hususi onu alıyorlar topluyorlar kozmetik firmaları olsun bilmem kimler olsun hastanelerden. O göbek bağını beklemeden erken kestikleri için demirimiz eksik yaşıyoruz misal..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…