Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Merhaba kızlar aranızda gebelik öncesi progestan fitil kullanan oldu mu ? Sat 15 Ağustos doktorum fitil verdi ve cumartesi gününden itibaren kullanmamı söyledi

Merhaba kızlar aranızda gebelik öncesi progestan fitil kullanan oldu mu ? Sat 15 Ağustos doktorum fitil verdi ve cumartesi gününden itibaren kullanmamı söyledi
Ben kullandım ilk tüp bebek denememde, rahimi gebeliğe karşı hazırlıyor olası bir düşüğe karşı güçlendirip koruyor, Progestan kullanırken kabız olmamaya dikkat et, eğer ki olursan bir tatlı ya da çorba kaşığı zeytinyağı içebilirsin :)

Hepsini bi celsede söyleyim dedim:))

Nasıl canım incir havuç kürü
Adetin bittiği gün sabah akşam aç karna bi bardak kalcak kadar kaynayınca suya 7 tane incir atıyorsun kaynatıyosun 5 10 dk ışığında içiyorsun ovüye kadar böyle sonra havucu kaynatıp içiyorsun bi bardak su kalcak şekilde suya kat kaynat havucu ılık içiyorsun sabah akşam. İncirler ortadan ikiye bölüp atıyorsun bıçak değmicek. İbrahim saraçoğlu detaylı tarif veriyo kuşum Google amcaya yazarsan çıkar. Prolaktinin normalde yüksekse yapma ama daha da çok çıkarabiliyor. Dediğim gibi bende işe yaramadı anca boş gürültü kasık ağrısı yaşadım deli gibi ovü döneminde. Aha olcak herhalde dedim ama malesef ellerim boş 😅

Eklentiler

• IMG_9110.jpeg
    IMG_9110.jpeg
    88,3 KB · Görüntüleme: 52
Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek B Beyond the sky A ayb00 @ParlayanGece
@oylamabaslay

Kızlar bugün yine kontrolüm vardı, 2'şer tane 9ml, 1 tane 14 ml, 1 tane de 15 ml yumurtam varmış şuanda 1 tane de folikül varmış. Kistim kaybolmuş almış başını gitmiş. Yımırtaların gelişimi hala çok yavaş nazlı nazlı ilerliyorlar, kan sonuçlarım da şu şekilde. Estradiol neydi acaba benim gittikçe yükselmiş de
Masaallah nazli nazli da olsa buyumeleri guzel bir gelisme ayrica kistin de gitmis cok sevindim. Malesef bu deger hakkinda bilgim yok. Insaallah surecin en guzel sekilde ilerler en yakin zamanda guzel haberlerini aliriz🌸

Ay yarıda kaldı hahha. Son adet tarihim 9 ağustostu.
Geçen çarşamba cuma cumartesi ve bugün denedik. (13,15,16,18.gün yanii) sizce yeterli mi. Takvime göre orta ihtimal yarın son. Sonra düşük ihtimale geçiyii. Sizce iyi mi napıyım hahah

X