Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Off kızlar adetime 10 gün kaldı. her gün Meryem suresi okuyorum, bu ay yumurtlama gününü de yakaladım.

O yüzden sanırım içimde çok umut ve heyecan var 😅🥲🥲
Ayyy bende ilk gebeliğimden önce okumuştum iki ay içinde hamile kalmıştım. İyi oldu hatırlattığın tekrar okumaya başlıyım bende🙏

Merhabalar.Aslında 1 yıl önce gebelik planlamıştım.Dişlerimde problem çıktı implant yaptırmam gerekti süreç çok uzun süreceği için 1 yıl erteledik.Bu ay yumurtlama döneminde sadece 1 gün değerlendirebildik.Çok umutlu olmasam da sizlerle birlikte beklemek istedim.
Zaten gebelik tek ilişki ile oluyor😁 umutsuz olma bence

Evet ya bide göğüslerim kaşımıyor
Eee kaşı sende olmadı eşine kaşıt😁 şaka şaka gebelikte gayet normal canım olabiliyor. Biliyorum korkuların var daha önce kayıp yaşamışsın ama bu öyle olacak diye bir şey yok inançlıysan bol bol dua et herşey oluruna varıyor

Eee kaşı sende olmadı eşine kaşıt😁 şaka şaka gebelikte gayet normal canım olabiliyor. Biliyorum korkuların var daha önce kayıp yaşamışsın ama bu öyle olacak diye bir şey yok inançlıysan bol bol dua et herşey oluruna varıyor
3 ay önce umreye gittim eşimle çok dua ettim rabbim kabul eder inşallah

Ben zaten genelde erken yumurtluyorum çok fazla ilişkim olmadı açıkçası sadece hissettim yumurtladım o gün oldu fakat içim korku dolu çünkü daha önceki iki kere düşük yaptım boş gebelikte kan pıhtılaşmam var doktoruma attım hemen hemen sonucu iki gün sonra tekrarla çarşamba günü muayeneye gel dedi ilaçlara başlayalım umarım saplıkla ilerler bir sene oldu korunmayı bıraktım bütün yapmam gereken testleri yaptım gerisi takdiriilahi çok teşekkür ederim🥲🩷😻
Çok mutlu oldum senin adına da. Kan pıhtılaşmasında iğne ve Aspirin veriyorlar ben Küçük oğlum da 9 ay boyunca kullandım çok korkuyordum öncekiler gibi bir şey olacak diye ama şöyle bir durum var yiyecek gidecek ekmeğin varsa her şekilde geliyor ki benim küçük oğlum da gebeliğim ikiz de bir tanesi gelişimini durdu. Pozitif ol pozitif düşün tevekkül et umarım sağlayacak ve ilerler ❤️

Çok mutlu oldum senin adına da. Kan pıhtılaşmasında iğne ve Aspirin veriyorlar ben Küçük oğlum da 9 ay boyunca kullandım çok korkuyordum öncekiler gibi bir şey olacak diye ama şöyle bir durum var yiyecek gidecek ekmeğin varsa her şekilde geliyor ki benim küçük oğlum da gebeliğim ikiz de bir tanesi gelişimini durdu. Pozitif ol pozitif düşün tevekkül et umarım sağlayacak ve ilerler ❤️
Çok teşekkür ederim yaşamayan halden anlamıyor o kadar çok özeniyorum ki hani hamileliğine sevinen sorunsuz ilerleyen insanlara ben hep korkuyla yaşıyorum hâlâ bile yani burada sizinle paylaştım daha eşimle bile paylaşamadım çünkü onun da gözündeki korkuyor hayal kırıklığını görünce ben daha çok üzülüyorum Rabbim kim istiyorsa versin kimseye evlatla imtihan olmasın çok zor zaten hep Rabbime güveniyorum başka hiç kimseden umudum olmadı iyi bir doktora gidiyorum ama hep diyorum Rabbim nasip ederse hepsi vesile olacak çok teşekkür ederim güzel mesajın için🥲🩷🩷

X