Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Candyy canım seni sorularimla sıkıyorum ama bişey daha soracam yumurtlamadan sonra beyaz akıntım kesilmişti kuruydum ama bugün sabahtan beri karın ağrım var demiştim yarım saat önce beyaz akıntı yine başlamış hani yerlesmede herkes lekenmeden bahsediyo beyaz akıntı oluyomu 🤔
Sor tabi ki canım bunun için burdayız. Çoğu kişide akıntı da artış oluyor ben kendimden örnek veriyim ilk gebeliğimde adete bir hafta kala falan farkettim uzayan yoğun beyaz akıntım vardı bütün hamileliğim boyunca devam etti. İlla herkeste yerleşme kanamadı olacak diye bir şey yok ki olmayan da çok

İyi olmaz mı fazlası bile var erken mi yumurtladin acaba
Ben zaten genelde erken yumurtluyorum çok fazla ilişkim olmadı açıkçası sadece hissettim yumurtladım o gün oldu fakat içim korku dolu çünkü daha önceki iki kere düşük yaptım boş gebelikte kan pıhtılaşmam var doktoruma attım hemen hemen sonucu iki gün sonra tekrarla çarşamba günü muayeneye gel dedi ilaçlara başlayalım umarım saplıkla ilerler bir sene oldu korunmayı bıraktım bütün yapmam gereken testleri yaptım gerisi takdiriilahi çok teşekkür ederim🥲🩷😻

Sor tabi ki canım bunun için burdayız. Çoğu kişide akıntı da artış oluyor ben kendimden örnek veriyim ilk gebeliğimde adete bir hafta kala falan farkettim uzayan yoğun beyaz akıntım vardı bütün hamileliğim boyunca devam etti. İlla herkeste yerleşme kanamadı olacak diye bir şey yok ki olmayan da çok
Sabah ağrı şimdi akıntı ve ağrılar adet olacak gibi ağrılar ama adet gunume çok fazla var dileğim bunlar erken yumurtlamamin ödülü olur

aynen benim de hep beyaz akıntım olduu

Çatladık mı yine mi pik hanımlar🤓
2li olan fotoğrafları dün yapmıştım 2 saat arayla gün içinde çatladı sandım ama değil.

Eklentiler

• IMG_7672.jpeg
    IMG_7672.jpeg
    139,8 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_7671.jpeg
    IMG_7671.jpeg
    61,9 KB · Görüntüleme: 37
Gebelikte çok sık çişe gitmek normal mi yok ama varmış gibi

Kızlar acaba eşimin spermiogrammina bakabilirmisiniz? Sizce bu sonuclarla doğal gebelik cok mu zor?

Eklentiler

• 1000027916.jpg
    1000027916.jpg
    115,6 KB · Görüntüleme: 48
Candyy canım seni sorularimla sıkıyorum ama bişey daha soracam yumurtlamadan sonra beyaz akıntım kesilmişti kuruydum ama bugün sabahtan beri karın ağrım var demiştim yarım saat önce beyaz akıntı yine başlamış hani yerlesmede herkes lekenmeden bahsediyo beyaz akıntı oluyomu 🤔
Kuzum ben de şöyle bişi yaşadım bilgilendirmek amaçlı söyleyeyim. Test yapmadan önce adet gecikmemin olduğu zaman aşırı akıntım vardı öyle yumurta akı değil bildiğin beyaz yoğundu ama kokusuzdu yani. Yerleşmeyi de 7. Hafta da yaşadım nokta gibi pembelik oldu o kadar

Kuzum ben de şöyle bişi yaşadım bilgilendirmek amaçlı söyleyeyim. Test yapmadan önce adet gecikmemin olduğu zaman aşırı akıntım vardı öyle yumurta akı değil bildiğin beyaz yoğundu ama kokusuzdu yani. Yerleşmeyi de 7. Hafta da yaşadım nokta gibi pembelik oldu o kadar
Bilmiyorum bedenim bu ay benimle oyun oynuyo sanki ağrı bugün hiç kesilmedi kasığımda ki ağrı diz kapağıma kadar vuruyo resmen acaba yeniden mi yumurtluyorum dedim ovu testi yaptım yumurtlama da yok

Eklentiler

• 1000108243.jpg
    1000108243.jpg
    182,3 KB · Görüntüleme: 49
Merhabalar.Aslında 1 yıl önce gebelik planlamıştım.Dişlerimde problem çıktı implant yaptırmam gerekti süreç çok uzun süreceği için 1 yıl erteledik.Bu ay yumurtlama döneminde sadece 1 gün değerlendirebildik.Çok umutlu olmasam da sizlerle birlikte beklemek istedim.

X