Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben reglimden bir gün önce girdiğim birliktelikten hamile kalmıştım, halbuki adet öncesi dönem en risksiz dönem olarak bilinir... Ama her bünyede ve her dönemde farklılıklar olabiliyor
Hahahah bende yalnız değilmişim tebrik ediyorum bizi😅😅 hatta bir gün öncede değil adet olduğum gün hamile kalmışım teee milattan önce ama🤣🤣🤣🤣🤣

İnşallah hicbiseye gerek kalmadan gelir meleklerimiz 🤲🤲

Hayat mucizelerle dolu gerçektende canım . Gögüslerimde büyüme gerginlik ve mavi damarlarda belirginlik oluştu ,areolada koyulasip büyüme var tıpkı düşüğümde olan belirtiler olunca heyecan yapmadım değil🫤 Ama o asilamayla olmuştu bu ay yumurtlama bile görünmedi, imkansıza heveslenme gibi oldu benimkide😅
Bende de bu belirtiler var

Pembe ve üstteki akşam yaptım
Alttaki mavi sabah yaptım kan vermeye gidicem ama korkuyorum ya 🥹 reglme son 1

Eklentiler

• IMG_1561.jpeg
    IMG_1561.jpeg
    43,9 KB · Görüntüleme: 73
kızlar kürtaj sonrası yatırdığınız herhangi bir test var mı ? hormonların durumunu görmek için

Kızlar Günaydınlar 🌸
Az önce ultrasondan çıktım. Sol overda bir kist vardı ya o hala var. Sağda 4 ama küçük yumurta gördü, solda kistten dolayı bir şey göremedi 😔😔 Kistten dolayı yumurta toplama ya da transfer ertelenebilirmiş 😔😔
Bana kist için önerebileceğiniz bir şeyler var mı?

inşallah canım rabbim en kısa zamanda yaşatsın bu sevinci sağlıkla sıhhatle büyütelim bebişlerimizi :dua:
kürtaj sonrası regl düzenin nasıl ? benim kürtaj sonrası döngüler , ilki ilaç ile oldum ama muhtemelen ondan erken geldi 21, 32,30,29 ve 26 gün yani garip bi döngü :KK70:

Kızlar Günaydınlar 🌸
Az önce ultrasondan çıktım. Sol overda bir kist vardı ya o hala var. Sağda 4 ama küçük yumurta gördü, solda kistten dolayı bir şey göremedi 😔😔 Kistten dolayı yumurta toplama ya da transfer ertelenebilirmiş 😔😔
Bana kist için önerebileceğiniz bir şeyler var mı?
Ben kendi tecrubelerime dayanarak soğan kürü diyorum. Adetle atamamıştım kisti diğer ay soğan kürüyle 8cm (mm değil bak cm) eridi gitti. Tabi yine de kendin bilirsin yan etkisi falan olursa kötü olur

Ben kendi tecrubelerime dayanarak soğan kürü diyorum. Adetle atamamıştım kisti diğer ay soğan kürüyle 8cm (mm değil bak cm) eridi gitti. Tabi yine de kendin bilirsin yan etkisi falan olursa kötü olur
Şimdi bi baktım da yan etkisini görüp bütün sistemi değişen de çok insan var, bilemedim şimdi yaa 🤔 her şey çok güzel düzenli giderken oluruna bırakmak daha mı iyi sanki 🤨😔

X