Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ne zamandır denediğinizi sorabilir doktor söylersiniz. Bende merak ettim ilk mi ya da aydır deniyorsunuz? . Yaşlarınız önemli bu konuda. Malum 35i geçtikten sonra süreci hızlandırmak adına tüp bebek önerebiliyo doktorlar. Öncesinde adetin3. Günü hormon tahlili vermeni isteyecek adet bitimi yumurtlama takibinde devam eder. Adetlerin düzenli mi bunu sorabilir
Yeni evliyim. Bi kaç aydır deniyoruz.jinekolojik bir muayene falan yapıyor mu peki doktorlar ilk gittiğimizde.

Ay konudan alakasız dün gece bir rüya gördüm. Askında başı ve sonu çok saçma ama bir kısmının hala etkisindeyim. Çocuğumu emziriyordum emzirirken çok güzel bir his yaşadım. Hatta rüyamda da dedim ne güzel bir şeymiş diye. Sabah 7 de uyandım o rüyada ki hissin etkisinden çıkamadım. Kaç saat oldu hala aklımda. Ve hissi yaşıyorum 😔 Allah bizede gerçeğini nasip etsin inşallah 🙏🏼
Ayy bende gecen ay gördüm ilk defa hayatımda biri yeni doğmuş biri de bir ya da 2 yaşında sanırım yatıyor koltukta. Yeni dogani da bırakıyorum koltuğa. Büyüğüne diyorum ki kardeşini tut düşmesin tamam mı sen büyüksün diye gülüyorum espri yaparak tabi rüya da onun onu tutamayacağın bilincindeyim. Ben öyle diyince bebeğin bir gülüşü var Allah'ım hala aklımda en güzel gülen bebek oydu yaa. Ve kimyasal gebelik oldu. Kimyasal da olsa bir şeyler olmuş bence bi can olmaya çalışmışsın. Ama o gülüş o kadar huzurluydu ki aklıma geldikçe huzur buluyorum hala 💙

Yeni evliyim. Bi kaç aydır deniyoruz.jinekolojik bir muayene falan yapıyor mu peki doktorlar ilk gittiğimizde.
Tabi adetli değilseniz eğer yapar. En az da bir yıl doğal yolla olsun diye denemeyi öberiyolar. Ama siz sürece girmek isterseniz, bir yılı geçinkindir deniyoruz olmadı diyebilirsiniz

Bende teli eğip büküncede görünmedi anam senelerdir bat ne zamandı senin haydi kan vermeyeee🧿🧿
13 yada 14 ü olmam lazım 28 29 günde bir oluyorum daha 6-7 gün var yarın sabah tekrar denicem bakayım ilk idrar değildi bide sıkışıkta değildim zaten onda da böyle görürsem giderim kan vermeye büyük ihtimalle 😇 pek bi ümidim yok ama Allah ol derse olur 🙏

Bende teli eğip büküncede görünmedi anam senelerdir bat ne zamandı senin haydi kan vermeyeee🧿🧿
13 yada 14 ü olmam lazım 28 29 günde bir oluyorum daha 6-7 gün var yarın sabah tekrar denicem bakayım ilk idrar değildi bide sıkışıkta değildim zaten onda da böyle görürsem giderim kan vermeye büyük ihtimalle 😇 pek bi ümidim yok ama Allah ol derse olur 🙏

Bende sivi tükettikten sonra 2 saat geçsin diye duydum. Ayran içmiş bulundum 😂 heyecanlıyım da yapasım var 2 saat beklesem 10 oluyor
İki saat sıvı tüketme canım , idrara da çıkma. İlk idrarla yapılmıyor ovulasyon. Eğer testin varsa elinde sıvı alımını bırak iki saat sonra dene istersen. 9:30 10 gibi tekrar yapıcam ben :)

Kızlar birazdan bi doktora gideyim diyorum , gece polikliniğe. Yumurtaya baktırsam kaç cm ne alemde çünkü piki göremedim hala.

Mayısta gittiğimde 4 cmdi şimdi gittiğimde 5 olmuş bi cm büyümüş , zararsız dedi kendiliğinden geçebilir dedi. Üç ay sonra eğer geçmezse 7,8 cm olursa almamız lazım dedi

Neden regl ile atılmıyor mu ya korkmalı mıyım ben yarın sizce özeldeki doktoruma gitmeli miyim

Ben atıldı diye düşünürken bi cm büyümüş, korkma sakin ol canım. Ama diğer ay adet olunca git kontrol ettir ne alemde.
Ben atıldı diye düşünürken bi cm büyümüş, korkma sakin ol canım. Ama diğer ay adet olunca git kontrol ettir ne alemde.

Doktor da öyle dedi ama içim hiç rahat değil benim ya kendim abartıyorum diye düşündüm hep düşündüğüm başıma geldi kist çıktı herkeste oluyormuş aslında inşallah adetle gider

X